Тонкі світлові панелі

Тонкі світлові панелі для реклами всередині приміщень - ідеальне рішення. Вони займають небагато місця і витрачають мало електроенергії в порівнянні зі світловими коробами, монтуються на вулиці. Такі конструкції споживають всього 15Вт на 1м2.

При виготовленні моделей цього типу ми застосовуємо інноваційну технологію, завдяки чому тонкі світлові панелі Фреймлайт служать 7 років і більше. Картинка на цих конструкціях виглядає набагато яскравіше , ніж у аналогів. Щоб поміняти постер з рекламою не потрібно докладати значних зусиль, це робиться за кілька секунд.

РІЗНОВИДИ І ВЛАШТУВАННЯ ТОНКИХ СВІТЛОВИХ ПАНЕЛЕЙ

На своєму виробництві ми випускаємо тонкі світлові панелі з торцевим підсвічуванням. У цих конструкціях світло потрапляє на торець скла з акрилу товщиною 8 - 10 мм, обробленого на лазерному і фрезерному верстаті особливим чином. У моделях встановлюються яскраві світлодіоди, які забезпечують рівномірний розподіл світла по всій поверхні. Таким чином, виходить тонка світлова панель повної засвічення, на відміну від конструкцій, що випускаються за іншими технологіями, де світіння тільки з боків.

Ви можете придбати один з двох видів моделей. Ми виробляємо тонкі світлові панелі односторонні і двосторонні. Зображення на них кріпляться з одного боку або з двох одночасно.

Постери друкуються на спеціалізованому матеріалі - бекліті. По факту, це пластикова тонка пластина, на яку наноситься реклама або інформація про актуальні акції та знижки. Ви можете надіслати нам свій малюнок для друку або замовити унікальний дизайн у наших фахівців.

УСТАНОВКА ТОНКОЇ СВІТЛОВОЇ ПАНЕЛІ

Куплену модель можна встановити своїми силами. Однак, в цьому випадку, в разі падіння конструкції ми не несемо ніякої відповідальності. Якщо Ви замовите монтаж у нас, ми надамо Вам гарантію на всі види робіт. Для того щоб тонка світлова панель ідеально вписалася в простір, ми рекомендуємо викликати нашого професійного замірника на місце установки.

ЦІНА НА ТОНКІ СВІТЛОВІ ПАНЕЛІ

Вартість залежить від того, яку саме модель Ви оберете: двосторонню або односторонню. Також має значення розмір конструкції. У додаткову плату входять:

  • доставка в регіони; 
  • монтаж; 
  • заміри.

Щоб купити нашу продукцію, досить просто набрати один з номерів телефонів, зазначених на сайті. Ми підберемо для Вас оптимальний варіант.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти