Автомобільні стрічки

Професійне виготовлення світлодіодної біжучої стрічки для авто

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Автомобільні стрічки

Багато підприємців замислюються про те, як розмістити рекламу, щоб її змогли побачити у всіх кінцях міста, заощаджуючи при цьому. Оптимальний варіант - встановлення світлодіодної стрічки на транспорт, що знаходиться в постійному русі.

Заголовок

Цей вид мобільної реклами набирає популярність з кожним роком. На вулицях міста нерідко можна зустріти автомобілі зі світлодіодною біжучою стрічкою. Ви платите лише один раз, коли купуєте і встановлюєте конструкцію. Багато років, періодично змінюючи інформацію на табло, абсолютно безкоштовно рекламуєте свою продукцію або послуги.

Каталог Біжучих стрічок

Реалізуємо вашу ідею
2text
Біжуча стрічка - червона
2text
Біжуча стрічка - жовта
2text
Біжуча стрічка - зелена
2text
Біжуча стрічка - синя
2text
Біжуча стрічка - біла
2text
Біжуча стрічка - повнокольорова

МІСЦЯ РОЗМІЩЕННЯ СВІТЛОДІОДНОГО ТАБЛО НА АВТОМОБІЛЯХ

Автомобільна біжуча стрічка встановлюється безпосередньо на транспортний засіб всередині або зовні. Обидва варіанти монтажу дозволяють привернути увагу великої кількості потенційних споживачів.

 Внутрішні конструкції підходять для громадського транспорту:

  • маршрутних таксі; 
  • автобусів; 
  • тролейбусів; 
  • трамваїв.

Кожен день в них їдуть на роботу, на навчання і у своїх справах багато людей, які, проводячи час в дорозі, читають потрібну інформацію на дисплеї.

Зовнішні світлодіодні біжучі стрічки монтуються на даху або під заднім склом автомашини. Такі конструкції охоплюють всю територію, по якій проїде транспортний засіб. На інформацію, розміщену в такий спосіб, звернуть увагу пішоходи, автомобілісти і пасажири з проїжджаючих повз або стоячих в пробці машин.

Світлодіодні стрічки розміщують на громадський транспорт, корпоративні автомобілі і приватні авто. Компанії економлять на оренді рекламного місця, а приватники використовують такі конструкції, щоб не нудьгувати в пробках. Якщо хочете подарувати другу-автолюбителю оригінальний подарунок, біжуча стрічка - це відмінний варіант. Розміщений гумористичний текст або побажання доброго ранку піднімуть настрій людям, які їдуть в сусідніх машинах.

Приклади наших робіт

Табло автомобільна стрічка

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ

Ми спеціалізуємося на установці і виготовленні світлодіодних конструкцій різного типу. Багаторічний досвід роботи дозволяє нам виробляти біжучі стрічки на автомобіль високого рівня якості. Ми надаємо гарантію на всю продукцію та монтаж, а також сервісне обслуговування.

Купити світлодіодну біжучу стрічку для автомобіля не складно. Замовляйте зворотній дзвінок, і наші фахівці тут же вам зателефонують. Зверніть увагу на робочі та вихідні дні персоналу нашої компанії.

Відгуки наших клієнтів

Нестерук Юрій

Нестерук Юрій

5 травня 2019

Замовив у цій компанії невеличку біжучу стрічку у авто. Навіть і не думав, що вона така компактна і зручна.


Автомобільні стрічки
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Автомобільні стрічки", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти