Біжуча стрічка - червона

Біжуча світлодіодна стрічка червона - дуже сильний колір, який викликає як позитивні, так і негативні асоціації та завжди привертає увагу. Відобразити актуальну інформацію про акції та знижки яскраво - так, щоб на неї звернули увагу перехожі, хочуть всі без винятку власники магазинів, ресторанів, готелів та інших підприємництв. Вважається недорогим і дуже ефективним способом залучити всередину приміщення потенційних покупців - встановлення світлодіодної біжучої стрічки з червоними літерами і можливістю демонстрації анімованих зображень. 

Управління таким Лед табло відбувається за допомогою спеціальної досить простої програми. Змінювати те, що потрібно відображати тут можна в лічені хвилини. Для цього не потрібно присутності фахівця і великої затрати часу на навчання. Може використовуватися в якості вивіски.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СВІТЛОДІОДНОЇ ЧЕРВОНОЇ БІЖУЧОЇ СТРІЧКИ

Світлодіодна біжуча стрічка з червоним світінням складається з корпусу і табло. Тонкий сталевий каркас - 1 мм, товщина в збірці - 6 см. відмінно витримують температурні перепади від -35 ° С до + 50 ° С. Вологість повітря може складати 5-85%.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СВІТЛОДІОДНОЇ ЧЕРВОНОЇ БІЖУЧОЇ СТРІЧКИ

Ширину, висоту і тип конструкції можна вибрати самостійно, використовуючи спеціальну функцію сайту. Тут вказані всі можливі параметри виготовлення.

Приклади наших робіт

Світлодіодне табло "Біжуча стрічка" м.Рівне
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 2
1
1:35
Світлодіодне табло "Біжуча стрічка" м.Рівне
Світлодіодне табло "Біжуча стрічка" м.Рівне
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
1:01
Бігуча стрічка Рівне
Бігуча стрічка Рівне
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

ПЕРЕВАГА КУПІВЛІ СВІТЛОДІОДНОЇ ЧЕРВОНОГО LED ТАБЛО В РВК «АРТЛАЙТ»

 Маючи власне виробництво, на якому збираються світлодіодні біжучі стрічки, ми встановлюємо низькі ціни на цю продукцію, при цьому не втрачаючи якість виробів. Купити біжучу LED стрічку можна через форму замовлення. Якщо у вас виникають труднощі з вибором або оформленням замовлення, зв'яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом: 

Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл:

Відгуки наших клієнтів

Юрій Нестерук

Юрій Нестерук

1 липня 2020

Навіть не вагаючись замовив біжучу стрічку саме у вас, бо співпраюємо ми не один рік! Бажаю компанії подальшого процвітання та успіхів у галузі рекламного виробництва.


Біжуча стрічка - червона
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Біжуча стрічка - червона", з доставкою та монтажем по Україні