Дизайн стендів

Серед дієвих видів зовнішнього рекламування, варто виділити стенд. Він дозволяє популяризувати товар або бренд компанії серед величезного числа потенційних клієнтів. Розробка макета дизайну стенду не займає багато часу, але кінцевий результат коштує навіть тривалого очікування.

Процес створення дизайну стенду включає в себе створення концепції виробу, розробку технічного проекту і подальше виробництво із застосуванням деталей з пластику, картону, заліза або скла. Професіоналізм проектувальників і дизайнерів «Артлайт», виведе заклад, магазин або торговий центр на новий рівень і принесе бажану популярність.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ОКРЕМИХ ВИДІВ

Дизайн стенду відрізняється, в залежності від завдань, передбачуваних на нього. В області зовнішнього рекламування виділяють стенди:

  • Рекламний - для поширення відомостей про конкретну послугу або товар. Об'єкт має невеликі розміри, а технологія його виробництва не займає багато часу. Дизайн виконується в яскравих кольорах і добре проглядається на великих відстанях. 
  • Інформаційний, який не має рекламного навантаження. Підходить для розміщення в офісах (графік роботи, накази). Матеріали не випаровують токсичних речовин, котрі згубно впливають на здоров'я трудящих;
  • Виставковий стенд. Виготовляються у великих розмірах з міцних, довговічних матеріалів: залізо, алюміній, сталь.

Дизайнери і проектувальники складають попередній макет, який підлягає обговоренню з замовником. Процес виготовлення виробу починається після досягнення взаємного консенсусу сторін.

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ В «АРТЛАЙТ»

  • Відповідальність, оперативність, професіоналізм;
  • Розумність ціни;
  • Якісна робота першокласних фахівців;
  • Швидка окупність вкладених коштів;
  • Неповторність кожного елементу конструкції;
  • Зручна доставка.

ДЕ КУПИТИ ДИЗАЙН СТЕНДУ НЕДОРОГО І В КОРОТКИЙ ТЕРМІН?

Красива і грамотна реклама - візитна картка будь-якого закладу. Відповідальний підхід до її створення, виправдає всі надії і перевершить очікування. Купити дизайн стенду за низькою ціною і в короткий термін реально вже сьогодні.

Застосування мультитехнологічного виробництва в «Артлайт» дозволяє виготовляти конструкції нестандартних форм, кольорів і розмірів. Окремі елементи акрилу або пластику доповнять сформований інтер'єр приміщення і стануть запорукою успішного процвітання бізнесу!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти