Монтаж своїми силами

При бажанні, замовник може розмістити заявку тільки на виготовлення вивіски, а монтажні роботи провести самостійно. Конструкція, яку отримує клієнт, готова до монтажу і укомплектована кріпильними елементами. Від вас буде потрібно тільки дриль, викрутка і тимчасові витрати. Нескладний монтаж досить легко здійснити своїми силами. Цей процес знайомий кожному, хто хоч раз робив будь-яке домашнє складання меблів або конструкцій. Також ви можете замовити професійну бригаду компанії «Артлайт», зберігши час для профільних справ.

Етапи монтажу:

  • Готуємо отвори в стіні за допомогою дриля. 
  • Встановлюємо в них поліетиленові дюбеля. 
  • Закріплюємо один з кутів вивіски на шуруп. 
  • Вирівнюємо вивіску (візуальний і інструментальний контроль). 
  •  Закріплюємо другий і наступні кути.

Якщо вивіска розташовується на фасаді, при монтажі необхідно додатково закріпити два кута, наприклад, нижніх. Це робиться для більш надійного кріплення. Адже на вулиці на конструкцію впливають вітрові навантаження. При монтажі світлової вивіски визначте місце її підключення до мережі і з'єднайте провідники вивіски з точкою харчування. Не забудьте перед початком робіт вимкнути напругу мережі.

Більш докладну інструкцію замовник знайде в супровідних документах на конструкцію. Монтаж вивіски - не найскладніша робота, і при наявності елементарних навичок домашньої майстерності, можливо впоратися із завданням.

Відгуки наших клієнтів

Гайсин Олександр Галузинський

Гайсин Олександр Галузинський

2 квітня 2015

Виявив бажання сам змонтувати медіавивіску. Для мене виготовили спеціальні кріплення, з допомогою яких легко монтував табло. Під час монтажних робіт виконував усе під чітким контролем спеціалістів "Артлайт" за що їм і дякую.


Монтаж своїми силами
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Монтаж своїми силами", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти