UA|RU

Дизайн вивіски

 

Щоб встановити вивіску, потрібно зробити дизайн реклами. Це трудомісткий процес, тому своїми силами виконати проект досить складно. Крім знань, тут потрібен досвід і спеціальні програми, як у фахівців РВК «Артлайт». Приклади дизайн-проектів рекламних вивісок, розроблених нами, дивіться на фото.

Процес розробки дизайн-проекту вивіски

На початку роботи дизайнер дізнається у замовника переваги в таких аспектах, як:

Виходячи з отриманої інформації, малюються ескізи або робиться дизайн-макет вивіски. Після узгодження з покупцем, де вносяться правки (при необхідності), готовий проект надходить на виробництво для виготовлення.

Щоб замовити дизайн вивіски досить просто подзвонити в нашу компанію. Ми виїжджаємо на місце майбутньої установки для зняття потрібних розмірів і огляду місцевості, якщо Ви захочете і оформити заявку. Також можливо переслати нам фотографії об'єкта і параметри планованої конструкції.

У дизайн-проекті місце розміщення вивісок має важливе значення. Тому, якщо Ви будете знімати мірки самостійно, будьте уважні і точні. Іноді кілька неправильно виміряних сантиметрів відіграють вирішальну роль.

Скільки коштує дизайн вивіски

Кожен дизайн вивіски має свою вартість. Все залежить від того, що задіяно в роботі і які додаткові послуги замовлені. Подробиці дізнавайтеся у наших менеджерів по телефону або через чат на сайті.

У нас Ви можете купити цілий комплекс або окрему послугу. На всі види робіт ми даємо гарантії і несемо повну відповідальність за кожну дію. Реклама - це те, що ми вміємо робити досконало.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto