Дизайн вивіски

Щоб встановити вивіску, потрібно зробити дизайн реклами. Це трудомісткий процес, тому своїми силами виконати проект досить складно. Крім знань, тут потрібен досвід і спеціальні програми, як у фахівців РВК «Артлайт». Приклади дизайн-проектів рекламних вивісок, розроблених нами, дивіться на фото.

На початку роботи дизайнер дізнається у замовника переваги в таких аспектах, як:

  • Вибір матеріалів; 
  • Кольорова гамма; 
  • Шрифт; 
  • Використання наявної символіки або розробка логотипу компанії (при бажанні).

Виходячи з отриманої інформації, малюються ескізи або робиться дизайн-макет вивіски. Після узгодження з покупцем, де вносяться правки (при необхідності), готовий проект надходить на виробництво для виготовлення.

Щоб замовити дизайн вивіски досить просто подзвонити в нашу компанію. Ми виїжджаємо на місце майбутньої установки для зняття потрібних розмірів і огляду місцевості, якщо Ви захочете і оформити заявку. Також можливо переслати нам фотографії об'єкта і параметри планованої конструкції.

У дизайн-проекті місце розміщення вивісок має важливе значення. Тому, якщо Ви будете знімати мірки самостійно, будьте уважні і точні. Іноді кілька неправильно виміряних сантиметрів відіграють вирішальну роль.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДИЗАЙН ВИВІСКИ

Кожен дизайн вивіски має свою вартість. Все залежить від того, що задіяно в роботі і які додаткові послуги замовлені. Подробиці дізнавайтеся у наших менеджерів по телефону або через чат на сайті.


У нас Ви можете купити цілий комплекс або окрему послугу. На всі види робіт ми даємо гарантії і несемо повну відповідальність за кожну дію. Реклама - це те, що ми вміємо робити досконало.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти