UA|RU

Виробництво

 

Минуло понад 10 років з підстави нашої компанії. Ми вирішили поділитися з Вами нашими досягненнями та розповісти про зростання і можливості організації.

Наші співробітники

РВК «Артлайт» почала своє становлення в 2007 році. Тоді це був зовсім невеликий колектив, який з роками розрісся. Зараз на нашому виробництві трудяться:

Всі ці люди виконують роботу для Вас, щоб те, про що Ви тільки подумали було втілено вдосконало. Такий склад дозволяє нам виконувати повний цикл випуску рекламних конструкцій: від задуму до установки і запуску.

Наше виробництво

Зросли і наші технічні можливості, напрацювався чималий досвід в області виготовлення і монтажу зовнішньої і інтер'єрної реклами різних видів. У наших цехах тепер є безліч сучасної техніки, що дозволяє справлятися з самими сміливими завданнями.

Устаткування, призначене для широкоформатного друку вуличної і інтер'єрної реклами

У нашому арсеналі:

Співробітники пройшли обов'язкове навчання роботі на сучасних технічних пристроях, закуплених в Ізраїлі у виробників.

Стабільність і майстерність

Ми цінуємо кожного свого замовника. Уважно вислуховуючи, пропонуємо комплекс заходів, виходячи з потреб людини або компанії. Це може бути окрема послуга або пакет «під ключ», що включає в себе кілька складових. Тут Ви можете купити і замовити:

  1. Виїзд замірника на об'єкт;
  2. Розробку дизайн-проекту;
  3. Виробництво рекламних конструкцій в широкому асортименті;
  4. Установку реклами, в тому числі на різні висоти альпіністами;
  5. Брендування магазинів, павільйонів і транспорту;
  6. Реєстрацію реклами в відповідних органах;
  7. Доставку в будь-який куточок України і багато іншого.

Розвиток РВК «Артлайт» і наших замовників

Ми завжди в курсі сучасних тенденцій в області реклами. Крокуючи в ногу з часом, ми не тільки освоюємо новітні технології, а й вчасно закуповуємо необхідне обладнання. Наші дизайнери завжди готові знайти унікальне рішення для кожного замовника, незалежно від масштабів замовлення і його фінансових можливостей.

Ми пишаємося своїми досягненнями і готові Вам допомогти в розвитку бізнесу за допомогою виготовлення якісної реклами за низькими цінами, з метою залучення нових клієнтів, і, тим самим, збільшити прибуток Вашої компанії.

Яким би не був Ваш бюджет, ми знайдемо оптимально відповідне рішення саме для Вас. З питань розробки, виготовлення і монтажу рекламних конструкцій телефонуйте нам або пишіть в онлайн-чат на сайті. Також є можливість клікнути на кнопку зворотного дзвінка, залишивши свої координати для зв'язку. Наші фахівці тут же зв'яжуться з Вами.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto