Ультрафіолетовий друк (УФ/UV друк) на камені

Нанесення ультрафіолетових чорнил за допомогою власного принтера

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Ультрафіолетовий друк (УФ/UV друк) на камені

Популярність ультрафіолетового друку набирає обертів не лише через технології, які сприяють тривалому збереженню якості зображення, а й через різноманітність матеріалів, на яких виконується такий друк. Нанесення зображення методом УФ друку можливо на папір, тканину, холст і навіть камінь. 

Поєднання технологій друку і природного матеріалу дає високоякісне, підкреслене натуральною текстурою, зображення, яке має не лише стійкість до впливів зовнішніх чинників (пряме сонячне проміння, побутовий пил тощо), а й високі естетичні властивості. Замовити уф друк на камені ви можете просто через наш сайт.

Особливості друку на камені

Натуральний камінь є декоративним матеріалом, який піддається різним видам обробки. Перевага ультрафіолетового друку як способу нанесення тексту або зображення полягає в тому, що такий метод не пошкоджує структуру поверхні, отже, знижує ризик деформації малюнку внаслідок впливу температури, вологості та інших чинників. До того ж, такий малюнок не потребує спеціального догляду для тривалого збереження первозданного вигляду. 

Таке зображення відрізняється високою стійкістю до прямих сонячних променів, підвищеної вологості, змін температури. 

Матеріали для друку

Ультрафіолетовий друк виконується на наступних видах каменю:

 • мармур;
 • граніт;
 • сланець;
 • гнучкий камінь.

Гнучкий камінь являє собою нанесений на склотканину (склополотно) шар піщаника. Такий матеріал дає змогу найбільш точно відтворити текстуру природного каменю і застосовується для виготовлення фотошпалер або оздоблювальної плитки. Використання гнучкого каменю у поєднанні з технологією УФ друку дає можливість дизайнерам інтер’єру втілювати оригінальні і креативні рішення.

Допомога дизайнера

Зображення для нанесення на камінь має низку вимог до роздільної здатності, кольорової гами, формату, розміру тощо. Підготовка зображення до уф-друку на камені включає в себе роботу з дизайнером, який не лише консультує замовника з приводу базових вимог до зображення, а й готує макет до друку згідно технічних вимог. 

Робота з нашими дизайнерами - це індивідуальний підхід до кожного клієнта з метою досягнення найвищого результату!

Увага! Послуги дизайнера не входять у вартість друку і оплачуються додатково.

Оплата і доставка

Замовити uv друк на камені можна через сайт або електронну адресу. Оплатити замовлення можна наступними способами:

 • за банківськими реквізитами;
 • на банківську карту;
 • за безготівковим розрахунком;
 • при отриманні (за умови внесення 70% передоплати).

Доставка здійснюється Новою поштою на відділення. Термін і вартість доставки залежить від регіону замовника і тарифів перевізника.

Запитання / Відповіді

 • Де використовують камінь з друком?

  Друк на камені використовується у різних галузях. Найпоширенішим є друк на пам’ятниках, меморіальних дошках або ритуальних табличках. Також камінь з друком використовується як матеріал для оздоблення (фотошпалери, декоративна плитка, плити для оздоблення фасадів) або для сувенірної продукції.

 • Як друк тримається на камені?

  Перед друком поверхня каменю обробляється спеціальним закріплюючим засобом. Після такої обробки утворюється плівка, яка щільно прилягає до каменю, не пошкоджуючи при цьому його структуру. Таким чином, поверхня отримує додатковий захист від пошкоджень внаслідок зовнішніх впливів і протягом тривалого часу утримує зображення в первозданному вигляді.

 • Які терміни друку на камені?

  Термін виконання замовлення залежить від розмірів і кольорових рішень. Сувенірна продукція виготовляється і відправляється протягом дня. Термін більш об’ємних замовлень узгоджується індивідуально після затвердження макету. Замовник може додатково оплатити приорітетність виготовлення.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти