UA|RU

Табло ОБМІН ВАЛЮТ

 

Сучасні банки обов'язково мають пункти обміну валют. Курс змінюється щодня і навіть кілька разів за добу. Дуже важливо вчасно відображати актуальну інформацію на даний час, щоб не вводити клієнтів в оману. РВК "Артлайт" виготовляє інформаційні табло, використовуючи новітні технології.

Табло Обміну Валют - виділить ваш банк серед конкурентів

Табло для валют, що відображає курс обміну, буває двох типів: для вулиці або внутрішніх приміщень. Вибір конкретної моделі відбувається виходячи з таких характеристик:

ВІДЕО НАШИХ РОБІТ

Перед тим, як купити електронне табло обміну валют, визначтеся з місцем монтажу та особливостями конструкції.

 

Особливості табла обміну валют: вуличного та для установки всередині приміщень

Вуличні табло обміну валют виготовляють виходячи з того, в яких умовах вони будуть експлуатуватися. Корпус, зроблений з якісного металу, витримує температурні перепади морозною зимою і спекотним літом. Таким конструкціям не страшно яскраве сонце, так як передбачений захист від УФ променів. Тут розташовуються від 3 до 5 знакомісць для цифр актуального курсу. У моделях використовуються світлодіодні лампи з яскравістю від 4500 до 25000 мкд.

Табло для розміщення курсу обміну валют, призначене для монтування в приміщеннях банків, має свої особливості. Моделі, як правило, містять 4 знакомісця, є можливість застосування світлодіодного показника валют. Ми виготовимо і підберемо складові індивідуально для вас. Також є можливість вибору стандартного варіанту виконання.

Переваги замовлення табла курсу обміну валют в РВК "Артлайт"

В нашій компанії є власне виробництво, що дозволяє робити різноманітні конструкції з урахуванням ваших побажань в співвідношенні ціна-якість. Ми виготовляємо моделі в точній відповідності з вимогами замовників і враховуємо особливості корпоративного кольору та символіки.

Замовивши у нас табло курсу обміну валюти, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте надійну конструкцію відповідно до необхідних вам характеристик. Для попереднього розрахунку вартості, ви можете скористатися калькулятором або кнопкою зворотного зв'язку, розташованою на екрані сайту.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Анатолій

Представник компанії

«…Висловлюю щиру вдячність рекламно-виробничій компанії Арт Лайт за плідну співпрацю. Зокрема, залишилися дуже задоволені якістю проведених робіт. Замовляв табло обміну валют)…»

Табло ОБМІН ВАЛЮТ
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Табло ОБМІН ВАЛЮТ", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto