Табло ОБМІН ВАЛЮТ

Сучасні банки обов'язково мають пункти обміну валют. Курс змінюється щодня і навіть кілька разів за добу. Дуже важливо вчасно відображати актуальну інформацію на даний час, щоб не вводити клієнтів в оману. РВК "Артлайт" виготовляє інформаційні табло, використовуючи новітні технології.

ТАБЛО ОБМІНУ ВАЛЮТ - ВИДІЛИТЬ ВАШ БАНК СЕРЕД КОНКУРЕНТІВ

Табло для валют, що відображає курс обміну, буває двох типів: для вулиці або внутрішніх приміщень. Вибір конкретної моделі відбувається виходячи з таких характеристик:

  • статична або динамічна індикація (в залежності від місця встановлення); 
  • кількість відображуваних в один час курсів; 
  • зміна яскравості за визначеним розкладом або вручну; 
  • можливість регулювати світіння; 
  • кількість і висота символів в полі; 
  • управління з пульта дистанційного керування на відстані до 7 метрів або з комп'ютера - від 100 до 600 метрів за умови видимості в цих межах;
  • час і дата; 
  • застосування і підсвічування логотипів, символіки, видів валют і так далі;
  • використання світіння на вибір: 
  • помаранчеве, жовте, червоне, зелене.

Перед тим, як купити електронне табло обміну валют, визначтеся з місцем монтажу та особливостями конструкції.

Приклади наших робіт

Табло курсів валют
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 3
1
0:59
Табло курсів валют
Табло курсів валют
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
0:29
Табло обмін валют - Рвк Арт Лайт
Табло обмін валют - Рвк Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
3
0:45
Світлодіодне LED-табло для обміну валют
Світлодіодне LED-табло для обміну валют
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

ОСОБЛИВОСТІ ТАБЛА ОБМІНУ ВАЛЮТ: ВУЛИЧНОГО ТА ДЛЯ УСТАНОВКИ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ

Вуличні табло обміну валют виготовляють виходячи з того, в яких умовах вони будуть експлуатуватися. Корпус, зроблений з якісного металу, витримує температурні перепади морозною зимою і спекотним літом. Таким конструкціям не страшно яскраве сонце, так як передбачений захист від УФ променів. Тут розташовуються від 3 до 5 знакомісць для цифр актуального курсу. У моделях використовуються світлодіодні лампи з яскравістю від 4500 до 25000 мкд.

Табло для розміщення курсу обміну валют, призначене для монтування в приміщеннях банків, має свої особливості. Моделі, як правило, містять 4 знакомісця, є можливість застосування світлодіодного показника валют. Ми виготовимо і підберемо складові індивідуально для вас. Також є можливість вибору стандартного варіанту виконання.

ПЕРЕВАГИ

В нашій компанії є власне виробництво, що дозволяє робити різноманітні конструкції з урахуванням ваших побажань в співвідношенні ціна-якість. Ми виготовляємо моделі в точній відповідності з вимогами замовників і враховуємо особливості корпоративного кольору та символіки.

Замовивши у нас табло курсу обміну валюти, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте надійну конструкцію відповідно до необхідних вам характеристик. Для попереднього розрахунку вартості, ви можете скористатися калькулятором або кнопкою зворотного зв'язку, розташованою на екрані сайту.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти