UA|RU

Брендування авто

Брендування транспорту

Зараз більшість підприємців і організацій мають в своєму розпорядженні мінімум один автомобіль, а іноді і цілий автопарк. Це чудовий майданчик для розміщення рекламної інформації і символіки компанії. Машини постійно знаходяться в русі по дорогах міст і селищ, де їх бачить безліч потенційних споживачів. Не можна упускати таку доступну за ціною, і той же час ефективну можливість заявити про компанію і її товари та послуги.

Переваги брендування автотранспорту

Рекламне обклеювання авто називається брендування. Ця послуга популярна за рахунок того, що витрати тут мінімальні, а результативність дуже висока. Яскравість нанесеного малюнка зберігається довгі роки, за рахунок застосування чорнил високої якості. Плівка, яка використовується нами в роботі, досить міцна, і здатна захистити кузов і кабіну автомобіля від дрібних подряпин таи сколів від щебеню та інших дрібних предметів.

Крім того, безсумнівним плюсом брендування транспорту є тривалість експлуатації такого оформлення, яке досягає 5 років і більше, в залежності від того, наскільки бережно водій відноситься до своєї машини. А гроші, витрачені на рекламу, окупляться протягом найближчого місяця.

Брендування плівкою в РВК «Артлайт»

Брендування авто фахівцями нашої компанії проводиться різними плівками:

Це матеріал високої якості, стійкий до вигорання на сонці, потрапляння вологи, механічного та хімічного впливу. Ми підберемо для Вас оптимально зручний варіант під Ваші запити, в залежності від того, на який автомобіль буде наклеєна реклама.

На який транспорт здійснюється брендування плівкою

Перевага даного виду нанесення символіки і рекламної інформації в тому, що таким чином можна оформити будь-який вид транспорту. Найчастіше брендування застосовується в таких видах авто, як:

Обклеїти можна невелику площу або весь автомобіль повністю. Подивіться приклади брендування авто на фотографіях у відповідній вкладці нашого сайту.

Брендування корпоративного транспорту

Хочете, щоб про Вашу фірму дізналися тисячі і мільйони людей? Брендування комерційного транспорту - ефективний спосіб заявити про свою компанію з мінімальними витратами. Якщо у Вас є парк автомобілів, не можна упускати цю нішу додаткового прибутку з поля зору. На корпоративних авто найчастіше розміщують:

Використані в обклеюванні яскраві кольори компанії обов'язково звернуть на себе увагу. За використану площу Ви не заплатите ні копійки.

Брендування вантажних автомобілів

Вантажний автотранспорт, як правило, пересувається не тільки в межах одного міста, а й за його межами, що дозволяє максимально вигідно розмістити рекламу так, щоб про Вас дізналися в області та інших населених пунктах. Крім того, тут є великий розмах для творчості, так як у таких машин багато місця для нанесення потрібної інформації.

Брендування громадського транспорту

Громадський транспорт має свої переваги для брендування. Вони полягають не тільки в наявності великих площ для реклами, але і в тому, що автобуси, трамваї і тролейбуси щодня курсують своїм певним маршрутом. Ви можете охопити цільову аудиторію саме в тих місцях, де це Вам потрібно найбільше.

Брендування громадського транспорту здійснюється, в тому числі на вікнах за допомогою перфорованої плівки. При такому підході люди, що знаходяться всередині бачать те, що відбувається на вулиці, а зовні видно тільки рекламу.

Брендування авто таксі

Брендування таксі - також досить популярна послуга за рахунок того, що такі автомобілі рідко стоять на місці, переміщаючись з одного кінця міста, в інший. Плівка захистить кузов автомобіля від корозії металу, тому таксопарки з задоволенням надають транспорт для такого оформлення.

Ціна брендування авто

Вартість брендування автомобілів залежить від таких факторів, як:

Додатково можуть оплачуватися такі послуги, як:

Як розрахувати повну вартість Вам підкажуть наші фахівці, і допоможуть зробити оптимальний вибір під Ваші потреби.

 

Як замовити брендування машин

Для того щоб купити цю послугу, просто натисніть кнопку зворотного зв'язку і внесіть свої координати для дзвінка. Наш фахівець зв'яжеться з Вами протягом декількох секунд в робочі дні. Пам'ятайте про те, що чим швидше Ви зробите замовлення, тим швидше реклама принесе Вам прибуток.

Ми професіонали своєї справи і маємо власне виробництво і спеціальне обладнання, тому гарантуємо високу якість виконання роботи.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Анатолій Антонюк

Приватний підприємець

«…Задоволений клієнт - це рівень компанії. Особисто я задоволений вашою роботою цілком і повністю.…»

Нестерук Юра

"Даховий помічник", директор

«…РВК Артлайт це надійні партнери, і своє авто я довіряю лише їм.…»

Брендування авто
10 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Брендування авто", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto