Дизайн авто

Дизайн впевнено і міцно увійшов в наше життя. До повального захоплення дизайном інтер'єрів, ексклюзивними моделями одягу, добавився такий напрямок, як дизайн автомобілів.

Бажання виділитись з маси, привернути увагу, створити свій настрій - далеко неповний перелік причин популярності автодизайну. Автовласник не в силах змінити заводські форми кузова. Зате кожному доступно змінити зовнішній дизайн, зробити свій автомобіль несхожим на інші. Як? Просто змінюючи колір за допомогою вінілових плівок або застосувавши вінілографію.

Пересічна зміна кольору кузову не зробить авто унікальним. А ось полімерна вінілова аплікація здатна до невпізнавання перевтілити автомобіль.

Важко не розгубитися, та зробити правильний вибір. Звернувшись в РВК Артлайт, кожен власник авто може розраховувати на грамотну та вичерпну консультацію дизайнера, як по дизайну автомобіля в цілому, так і по частковій вінілографії.

Відгуки наших клієнтів

Лідія

Лідія

2 вересня 2021

Тісно співпрацювала з дизайнером РВК "Артлайт". В результаті вийшов крутий макет дизайну для авто. Дякую за розуміння та терпіння, адже побажань у мене було багато.


Ключове слово
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Ключове слово", з доставкою та монтажем по Україні
Заголовок
Заголовок
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти