Автостайлінг

Автостайлінг у Рівному від РВК Артлайт, це чудовий спосіб проявити свою індивідуальність та повністю змінити зовнішність свого автомобіля за допомогою автомобільних плівок.

Заголовок

Підкресліть свій стиль використовуючи спеціальні захисні та декоративні плівки. Правильно нанесений вініл прослужить декілька років, і разом з естетичним призначенням, буде зберігати лакофарбове покриття, від подряпин і дрібних механічних пошкоджень.

П'ЯТЬ ПРИЧИН ВИБРАТИ АВТОВІНІЛ:

  • Захист від пошкоджень. Автовініл володіє високою міцністю, що забеспечує захист від механічних пошкоджень, виключає сколи, подряпини. Збільшує строк служби лакофарбового покриття кузова автомобіля. 
  • Доступність. Технологія поклейки вінілом значно дешевша процедури покраски автомобіля. Швидкість. Автостайлінг змінить вигляд вашого автомобіля в найкоротші строки. Весь процес обтяжки автомобіля займе 2-3 дні. 
  • Свободи вибору. Широка палітра кольорів, забражень і фактур вінілової плівки дає простір для найсміливіших фантазій. Особливою популярнітю користується матова плівка. 
  • Легкість демонтажа. Спеціалісти РВК Артлайт демонтують вінілову плівку акуратно та швидко. Після видалення плівки лакофарбова поверхня автомобіля залишається в початковому вигляді.

Відгуки наших клієнтів

Віктор

Віктор

26 лютого 2017

Замовляв обклеювання автомобіля поліуретановою плівкою та антигравійний захист. Чесно кажучи, такий підхід мені дуже сподобався. Дякую велике компанії РВК Арт Лайт!


Автостайлінг
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Автостайлінг", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти