Обклеювання плівкою Камуфляж

Обклеювання авто під камуфляж останнім часом стає все більш популярним трендом серед автолюбителів. Оформлені таким оригінальним способом машини можна зустріти не тільки на дорогах сільської місцевості, а й на міських магістралях. Найчастіше таким способом декорують свої автомобілі любителі природи, мисливці та рибалки. Зустрічається міський камуфляж і природний на авто будь-яких марок. Вибір конкретного забарвлення залежить тільки від уподобань господаря.

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ КАМУФЛЯЖ В РВК «АРТЛАЙТ»

Фахівці нашої компанії займаються багато років обклеюванням вінілом під камуфляж дешево і якісно. Ефект «низька ціна - висока якість» досягається за рахунок того, що ми маємо власне виробництво, на якому відбувається виготовлення різної друкованої продукції.

Якщо ви захочете прикрасити зверху камуфляжне обклеювання авто додатковими малюнками або текстом, ми задамо необхідні зображення шляхом широкоформатного друку. Для цих цілей на нашому виробництві є спеціальні принтери і справжні майстри своєї справи. Для цього Вам потрібно просто надати нам ескіз. Якщо його немає, то ми розробимо індивідуальний дизайн, виходячи з Ваших запитів.

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ КАМУФЛЯЖ В РВК «АРТЛАЙТ»

Обклеювання авто камуфляжного плівкою проводиться силами досвідчених фахівців нашої компанії. Ви можете купити у нас матеріал котрий сподобався та провести роботи по монтажу самостійно. Однак, якщо у Вас немає достатнього досвіду і необхідного устаткування, то краще замовити обклеювання машини плівкою камуфляж у нас. На всі види своєї діяльності ми надаємо гарантію.

ВАРІАНТИ ОБКЛЕЮВАННЯ МАШИНИ ПЛІВКОЮ КАМУФЛЯЖ

Перед тим, як приступити до покупки, виберете те забарвлення матеріалу, яке Вам підійде найбільше. Якщо Ви сільський житель або любитель природи, плівка, яка відображає пейзажі трави, лісів або гір підійде оптимально. Такий варіант часто вибирають власники позашляховиків і вантажних автомобілів.

ВАРІАНТИ ОБКЛЕЮВАННЯ МАШИНИ ПЛІВКОЮ КАМУФЛЯЖ

Обклеювання авто під міський камуфляж люблять жителі мегаполісів. Часто такі зображення замовляють жителі мегаполісів для легкових машин. Подивіться на нашому сайті моделі і визначитеся з вибором, після чого приступайте до оформлення замовлення.

ВАРТІСТЬ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ КАМУФЛЯЖ

Ціни на обклеювання авто плівкою камуфляж залежать від таких факторів, як:

  • вартість полотна; 
  • площа нанесення; 
  • застосування додаткового широкоформатного друку; 
  • складність проведення робіт.
ВАРТІСТЬ ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ КАМУФЛЯЖ

Для того, щоб зробити замовлення зв'яжіться з нашим менеджером за допомогою кнопки зворотного дзвінка або просто наберіть наш номер телефону. Спеціаліст кваліфіковано розповість Вам

Відгуки наших клієнтів

Анатолій Нестерук

Анатолій Нестерук

16 березня 2021

Телефонували у різні фірми, але найкориснішу інформацію почули від працівників "Артлайт" і відразу по телефону оформили замовлення на поклейку камуфляжної плівки на машину. Через 5 днів робота була зроблена.


Обклеювання плівкою Камуфляж
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Обклеювання плівкою Камуфляж", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти