UA|RU

Вивіски

 

Потрібно ЗАМОВИТИ ВИВІСКУ? Не можете визначитися, яка реклама потрібна саме Вам, тоді ви на потрібній сторінці. При відкритті власного бізнесу, одним з перших постає питання замовлення вивіски. Обрати стандартну чи креативну рекламну вивіску? Світлову чи без підсвітки? Вуличну чи інтер’єрну? Які матеріали краще використати? І так, щоб вартість відповідала якості? 

Наша компанія підходить до питання виготовлення рекламних вивісок комплексно, конструктивно та творчо. Тому, будьте впевнені, ми запропонуємо найбільш оптимальне рішення для Вашого бізнесу!

ФОТО   ВІДЕО

Скільки коштує вивіска?

Напевно, це найчастіше питання, яке нам задають. Кожне замовлення є індивідуальним за розміром, обсягом, матеріалами, світловими елементами, складністю виготовлення та монтажу. Тому конкретної відповіді немає. Порахувати вартість вивіски, не знаючи усіх складових замовлення, це те саме, що порахувати вартість страви, інгредієнти якої нам невідомі. Існує безліч нюансів, що визначають кінцеву ціну вивіски! Діапазон цін варіюється від 300 грн і до межі безкінечності Ваших можливостей!

Ось орієнтовні розрахунки деяких базових позицій вивісок:

 Тип Розмір Ціна
Лайтбокс за 1 кв.м.  від 7000 грн. 
Об'ємні несвітлові літери  за 1 см висоти  від 28 грн.
Об'ємні світлові літери за 1 см висоти від 42 грн.
Псевдооб'ємні несвітлові літери за 1 см висоти від 20 грн.
Таблички не світлові мінімальне замовлення  від 500 грн.

 

З чого починається вивіска?

Вивіска починається з ідеї. Ви можете мати абстрактне уявлення, як повинна виглядати Ваша вивіска, але тільки після розробки індивідуального дизайн-макету, Ви зможете оцінити цю ідею візуально. Крім стандартних моделей, ми можемо втілити в життя будь-яку Вашу найсміливішу ідею! При замовленні виготовлення рекламної вивіски, розробку макет-дизайну Ви отримуєте безкоштовно! Наші проекти прикрашають фасади будівель в багатьох містах України, їх Ви можете переглянути в розділі ПОРТФОЛІО

Процес підготовки виготовлення вивіски можна розділити на такі етапи:

  1. Виїзд на об'єкт на заміри для оцінки та фіксації фасаду, де буде розміщуватися вивіска (при потребі).
  2. На основі отриманих даних по замірах та отриманого техзавдання (брендбука чи інших зрозумілих стилістичних побажань) від замовника розробляється дизай-макет вивіски та робиться прив'язка до існуючого об'єкту. 
  3. На основі погодженого  варіанту візуалізації розробляється техзавдання  на виробництво вивіски ( в технічному завданні вказуються точні розміри та матеріали, з яки[ буде виготовлятися вивіска).
  4. Далі здійснюється процес виготовлення та встановлення вивіски.

Візуалізація вивіски

Габаритні розміри конструкції

Креслення металокаркасу - конструктив кріплення вивіски

Розкладка світлодіодних модулів - розрахунок електичної частини вивіски

Який вид рекламної вивіски обрати?

Менеджер допоможе визначитися з вибором виду вивіски, з урахуванням всіх вимог та побажань замовника наприклад, неонова краще підійде для ресторану, жива вивіска з паєток – для салону краси, лайтбокс на кронштейні для аптеки, а об’ємні світлові букви для магазину. Оптимальний розмір та колірне рішення підбере дизайнер.

ВИДИ РЕКЛАМНИХ ВИВІСОК

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

З якого матеріалу краще виготовити вивіску?

Багаторічний досвід роботи, застосування сучасних технологій та нестандартних конструкторських рішень дозволяє нам братися навіть за складні та ексклюзивні завдання. Ми виготовляємо рекламні конструкції будь-яких форм із застосуванням найрізноманітніших матеріалів: алюмінієвий композит, метал, акрил, ПВХ-пластик, дерево, вінілова плівка, алюмінієвий профіль. Більше інформації та відповідей на такі питання де краще розмістити рекламну вивіску, який матеріал та вид підсвічування обрати ви знайдете у розділі БАЗА ЗНАНЬ .

   

 

Який термін виготовлення вивіски?

Термін виготовлення вивіски залежить в першу чергу від складності виробничого процесу. Великогабаритне замовлення потребує індивідуального розрахунку часу виготовлення. Відлік терміну виготовлення починається після затвердження проекту та отримання авансу, не включаючи період доставки та складає  орієнтовно від 3 до 40 робочих днів.

Які умови доставки вивіски?

Ми працюємо по всій території України. Доставка готових виробів здійснюється службою доставки Нова пошта. Конструкція, яку отримує клієнт, готова до монтажу і укомплектована кріпильними елементами. Ви можете провести монтаж самостійно, або замовити в нашій компанії.

Яка гарантія на виготовлення вивіски?
Наша компанія надає гарантію на усю рекламну продукцію терміном від 12 місяців.

Пам’ятайте! Вивіска є «обличчям» Вашого бізнесу! Доведено, якісна реклама збільшує продажі на 75% і вище!

Саме вона формує у перехожих перше враження про Вас і спонукає споживачів до рішення зайти саме у Ваш заклад. Відмінно спроектована, якісно виконана рекламна вивіска – це як витвір мистецтва, який гармонійно вписується в навколишнє середовище, не псує його архітектуру та водночас спонукає споживача до дії.


ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Кричфалушій Василь

Стоматологія "Zovident", директор

«…Реклама, це візитка і обличчя організації, вона складає перше враження, що за нею. За вчасне виконання роботи та якість, подяка шефу "РВК Артлайт" Миколі Шершуну та команді професіоналів. Я меееега задоволений. P.S А як вона світить і змінює кольори в ночі. Це треба побачити!…»…»

Алла Анатоліївна

Власник

«…Ааафігєєєєєнна вивіска!!!! Я ВАМ, ВСІМ ДУУУЖЕ ВДЯЧНА!!! Я ВПЕВНЕНА І БАЧУ, ЩО КЛАСНО!!! СТИЛЬНО!!!! НОВО!!!! БРАВО, ВАМ!!!!! І ще раз, дякую!!!! Успіхів, вам всім, легкої і цікавої праці, багато грошей і відпочинку.…»

Ярослав Данько

Підприємець

«…Работники "Артлайт" разработали дизайн вывески, предложили несколько вариантов по производству, изготовили и смонтировали лайтбокс из качественного материала в оговоренный срок. Работой доволен.…»

Вивіски
10 з 10 базується на 3 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Вивіски", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto