UA|RU

Світлодіодні вивіски

 

Світлодіодні вивіски - це всі моделі у виробництві яких застосовуються LED світлодіоди. Ці конструкції складаються з панелі, на якій з рівномірним кроком розміщено безліч пікселів в середині або зовні виробу. Розміри моделей різноманітні: від невеликих до величезних. Це можуть бути табло для:

ФОТО   ВІДЕО

Використовуються світлодіодні вивіски як в інтер'єрі, так і на вулиці. Їм не страшні високі і низькі температури, дощ, сніг, сонце і вітер. З технічними характеристиками кожної моделі Ви можете ознайомитися на відповідних вкладках нашого сайту.

Виготовлення світлодіодних рекламних вивісок з доставкою по Україні

Наша компанія на власному виробництві займається виготовленням світлодіодних вивісок вже більше 10 років. За цей час ми значно розширили асортимент конструкцій і набули безцінного досвіду. Завдяки тому, що всі запасні частини ми купуємо безпосередньо від виробників і контролюємо процес складання, пропонуємо Вам великий вибір продукції, що випускається. Приклади світлодіодних вивісок з підсвічуванням і біжучою стрічкою Ви можете побачити на фото, розміщених на сторінках нашого сайту.

Як замовити світлодіодну вивіску в РВК «Артлайт»

Щоб купити світлодіодну вивіску по оптимально підходящій вартості, виберіть зручний час і зателефонуйте нам. Якщо Ви не можете визначитися самостійно, наш фахівець проконсультує і дасть відповіді на питання по продукції. Для того, щоб правильно зняти заміри з місця майбутнього монтажу, рекомендуємо замовити виїзд замірника на адресу установки. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto