Промостійка

Без промостійки в наш час складно собі уявити проведення акцій і презентацій різного роду товарів і послуг. Ви нерідко бачите такі конструкції в магазинах при проведенні дегустацій продукції. Вже доведена ефективність такого інструменту в підвищенні рівня продажів. Навіщо втрачати таку можливість? Ці моделі коштують зовсім недорого, а прибуток, одержуваний від таких акцій, покриває витрати блискавично.

Заголовок

Часто такі конструкції використовують як торгові промостойки, продаючи дрібний товар, який тут зручно демонструвати. Ви бачили їх на вулицях або в торгових комплексах під час продажу популярних свого часу іграшок пухнастиків і спіннерів.

ВИДИ ПРОМОСТІЙОК

На нашому виробництві випускаються конструкції в різних варіаціях:

  • круглі; 
  • прямокутні; 
  • квадратні; 
  • овальні.

Кругла Промостійка користується найбільшою популярністю. У цьому варіанті відсутні гострі кути. Але вибір завжди залишається за Вами. 

Ми можемо нанести будь-яке зображення на поверхню за Вашим бажанням. Також часто у нас замовляють складну промостійку. Її зручно переносити і транспортувати з одного місця на інше.

МАТЕРІАЛИ, ВИКОРИСТОВУВАНІ ПРИ ВИРОБНИЦТВІ

Для мобільної промостійки важливо, щоб модель була легкою. Для виготовлення ми використовуємо в роботі такі матеріали, як:

  • банерна тканина; 
  • пластик.

Банер - це найлегша по вазі матерія, а пластик гнеться досить просто, дозволяючи виготовляти будь-які форми. Ще один істотний плюс використання цих матеріалів - низька ціна при високому рівні якості.

Якщо Ви не знаєте, яку конкретно модель купити, зв'яжіться з нашими фахівцями за допомогою кнопки зворотного дзвінка. Спільно з менеджером Ви вирішите, який саме варіант замовити, враховуючи Ваші переваги і побажання, а також особливості місць установки і пропонованого товару.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти

Відгуки наших клієнтів

Віталій Назаришин

Віталій Назаришин

23 серпня 2019

Замовляв! Замовляю! І буду замовляти! З адекватними людьми приємно мати діло!


Промостійка
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Промостійка", з доставкою та монтажем по Україні