Світлодіодне оформлення фасадів, новорічні LED-гірлянди

Поринь у Різдвяну казку разом з РВК Артлайт! Наша компанія пропонує Вам яскраве новорічне оформлення фасадів, дерев, ялинок, котеджів, торгово-розважальних центрів світлодіодними гірляндами. Це доступний спосіб власноруч створити казку та святковий настрій. Декор різнокольоровими світлодіодними гірляндами допоможе надати будь-якому будинку, приміщенню чи об’єкту неповторного вигляду та атмосферу свята.

Зауважте, світлодіодні гірлянди споживають в рази менше електроенергії в порівнянні з ламповими гірляндами і виглядають набагато ефектніше! Наші гірлянди послужать Вам не один рік, на відміну від дешевих підробок – які за період експлуатації 1-2 міс втрачають яскравість світлодіодів до 50-60%.

Підсвічування фасадів останнім часом набуває все більшої популярності. Це обумовлено широким асортиментом не тільки гірлянд, але і новорічних світлодіодних фігур, тематичне оформлення якими робить будівлю більш помітною і привертає до себе все більше уваги оточуючих.

РВК АРТЛАЙТ ПРОПОНУЄ:

  • новорічне оформлення фасадів будівель; 
  • новорічне оформлення магазинів, супермаркетів та торгових центрів; 
  • новорічне декорування кафе, барів та ресторанів; 
  • новорічне оформлення заміських будинків та котеджів;
  •  новорічне декорування дерев, ялинок, парків, площ та міських вулиць. новорічне оформлення адміністративних та спортивних споруд; 
  • новорічне оформлення театрів, кінотеатрів та розважальних закладів; 
  • новорічне оформлення АЗС.

Сучасні технології, світлодіодні гірлянди, новорічні 3D-фігури, світлові декорації дозволять створити оригінальний живий дизайн, підкреслити вишуканість архітектурної композиції та втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею.

МИ ЗРОБИМО ВАШЕ СВЯТО ЯСКРАВІШИМ!

Замовити новорічне оформлення фасаду будівлі можна прямо на сайті, використовуючи кнопку зворотнього дзвінка або онлайн-чат.

Відгуки наших клієнтів

Марія

Марія

3 липня 2021

Замовляла оформлення гірляндами дерево. Дуже гарно оформили, мені все сподобалося. Дякую за гарну співпрацю. Особливе дякую мендежу, за те що швидко підібрали продукт!


Світлодіодне оформлення фасадів, новорічні LED-гірлянди
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Світлодіодне оформлення фасадів, новорічні LED-гірлянди", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти