Друк білбордів

УВАГА! МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА ДРУК СТАНОВИТЬ 500 грн.!

Білборди розміщуються в тих місцях, де проходить або проїжджає великий трафік народу. Ця перевага дає можливість побачити важливу інформацію великій кількості людей. Хочете, щоб Ваша реклама спрацювала ефективно? Замовте друк білбордів в РВК «Артлайт». Ми працюємо для Вас більше 10 років, і маємо величезний досвід виробництва і встановлення рекламної продукції різного плану.

Заголовок

ДРУК БІЛБОРДІВ - ПРИТЯГНУТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ШВИДКО

Один з найпоширеніших і давно відомих зовнішніх видів реклами - друк білбордів 6х3 м. З роками популярність такого розміщення потрібної інформації не падає, а тільки зростає. Конструкції для цієї дошки оголошень знаходяться у великій кількості, як в містах України, так і за їх межами. Залежно від того, яким видом діяльності Ви займаєтеся, і де проходить основний потік Ваших потенційних споживачів, можна замовити наклейку рекламної інформації. Тут можна розмістити багато тексту або один великий яскравий малюнок.

ДРУК БІЛБОРДІВ - ПРИТЯГНУТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ ШВИДКО

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДРУКУ БІЛБОРДІВ ФОРМАТУ 6Х3 М НА ПАПЕРІ BLUEBACK

Для друку білбордів розміром 6х3 м ми використовуємо папір blueback, відмінною рисою якою є вологостійкість і хороші характеристики клейкості. Іншими словами, такій рекламі не страшні такі природні явища, як:

  • сильний вітер; 
  • світло сонця; 
  • дощ; 
  • висока або низька температура повітря; 
  • сніг і інші несприятливі погодні умови.

Щільність паперу blueback становить 115 гр / м², що робить білборди зносостійкими. Один великий постер складається з десяти елементів розміром 1,2х1,5 м. Якість друку білбордів:

  • 360 dpi; 
  • 560 dpi; 
  • 720 dpi

ЯК ЗАМОВИТИ ДРУК БІЛБОРДІВ В РВК «АРТЛАЙТ»

Зробити замовлення досить просто. Зателефонуйте нашим менеджерам по вказаному телефону в робочий час або замовте зворотній дзвінок в один клік, вказавши свій номер для передзвону.

Залежно від того, яку якість паперу Ви виберете, залежить ціна виготовлення. Крім того, в загальну вартість входить наклейка постера на обрану конструкцію нашими фахівцями.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти