UA|RU

Друк білбордів

 

Білборди розміщуються в тих місцях, де проходить або проїжджає великий трафік народу. Ця перевага дає можливість побачити важливу інформацію великій кількості людей. Хочете, щоб Ваша реклама спрацювала ефективно? Замовте друк білбордів в РВК «Артлайт». Ми працюємо для Вас більше 10 років, і маємо величезний досвід виробництва і встановлення рекламної продукції різного плану.

Друк білбордів - притягнути нових клієнтів швидко

Один з найпоширеніших і давно відомих зовнішніх видів реклами - друк білбордів 6х3 м. З роками популярність такого розміщення потрібної інформації не падає, а тільки зростає. Конструкції для цієї дошки оголошень знаходяться у великій кількості, як в містах України, так і за їх межами. Залежно від того, яким видом діяльності Ви займаєтеся, і де проходить основний потік Ваших потенційних споживачів, можна замовити наклейку рекламної інформації. Тут можна розмістити багато тексту або один великий яскравий малюнок.

Технічні характеристики друку білбордів формату 6х3 м на папері Blueback

Для друку білбордів розміром 6х3 м ми використовуємо папір blueback, відмінною рисою якою є вологостійкість і хороші характеристики клейкості. Іншими словами, такій рекламі не страшні такі природні явища, як:

  • сильний вітер;
  • світло сонця;
  • дощ;
  • висока або низька температура повітря;
  • сніг і інші несприятливі погодні умови.

Щільність паперу blueback становить 115 гр / м², що робить білборди зносостійкими. Один великий постер складається з десяти елементів розміром 1,2х1,5 м. Якість друку білбордів:

  • 360 dpi;
  • 560 dpi;
  • 720 dpi

Як замовити друк білбордів в РВК «Артлайт»

Зробити замовлення досить просто. Зателефонуйте нашим менеджерам по вказаному телефону в робочий час або замовте зворотній дзвінок в один клік, вказавши свій номер для передзвону.

Залежно від того, яку якість паперу Ви виберете, залежить ціна виготовлення. Крім того, в загальну вартість входить наклейка постера на обрану конструкцію нашими фахівцями.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto