UA|RU

Флагштоки з поперечною перекладиною

 

Флагштоки даної конструкції розраховані на розміщення прапору на горизонтальному конструктиві з максимальною довжиною до 1,5 м. Експонування прапору відбувається навіть в безвітрову погоду.

Банер - бар

Конструктив флагштоку, де розміщену горизонтальну направляючу, що закріплена в верхній частині флагштоку. Заміна прапору відбувається з землі й є загальновживаною для експонування прапорів, на яких розміщене рекламне зображення. Прапори розміщуються на обертовій системі по типу «флюгер». В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, обертова система, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору, кільця для кріплення прапору

Банер - ліфт

Конструктив флагштоку, де розміщену горизонтальну направляючу, що закріплена в верхній частині флагштоку. Заміна прапору відбувається при вертикально встановленому флагштоці й є загальновживаною для експонування прапорів, на яких розміщене рекламне зображення. Прапори розміщуються на обертовій системі по типу «флюгер». В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, горизонтальна рухома направляюча, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору, кільця для кріплення прапору. Даний вид флагштоку додатково комплектується вузлами «Замок» або «Лебідка».

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto