Флагштоки з поперечною перекладиною

Флагштоки даної конструкції розраховані на розміщення прапору на горизонтальному конструктиві з максимальною довжиною до 1,5 м. Експонування прапору відбувається навіть в безвітрову погоду.

БАНЕР - БАР

Конструктив флагштоку, де розміщену горизонтальну направляючу, що закріплена в верхній частині флагштоку. Заміна прапору відбувається з землі й є загальновживаною для експонування прапорів, на яких розміщене рекламне зображення.

БАНЕР - БАР

Прапори розміщуються на обертовій системі по типу «флюгер». В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, обертова система, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору, кільця для кріплення прапору

БАНЕР - ЛІФТ

Конструктив флагштоку, де розміщену горизонтальну направляючу, що закріплена в верхній частині флагштоку. Заміна прапору відбувається при вертикально встановленому флагштоці й є загальновживаною для експонування прапорів, на яких розміщене рекламне зображення. Прапори розміщуються на обертовій системі по типу «флюгер».

БАНЕР - ЛІФТ

В складі флагштоку: регульована анкерна система кріплення, щогла, горизонтальна рухома направляюча, верхній блок з завершенням, обважнювач для кріплення нижньої частини прапору, кільця для кріплення прапору. Даний вид флагштоку додатково комплектується вузлами «Замок» або «Лебідка».

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти