UA|RU

LED літери

 

В наші дні без реклами не обходиться жоден бізнес. В умовах жорсткої конкуренції необхідно знаходити нестандартні підходи - те, що вигідно виділяє із загального вигляду. Одними з таких можливостей є барвисті LED літери.

LED літери- яскрава реклама для великого і малого бізнесу

Світлодіодні об'ємні літери встановлюються всередині і зовні різних приміщень. Це конструкція останнього покоління, що дозволяє яскраво привертати до себе увагу потенційних клієнтів. При замовленні можна вибрати конкретні функції або цілий набір спецефектів. Все залежить від того, яка модель і що хоче бачити замовник. Найпростіше - це мерехтіння, найскладніше у виконанні - демонстрація відеокліпів.

Основні характеристики LED літер:

Управління відбувається через програмне забезпечення, яке ми встановлюємо безкоштовно на ваш комп'ютер або ноутбук. Ви зможете змінювати варіації світлових зображень, коли захочете.

Особливістю LED літер також є те, що RGB пікселі, що вийшли з ладу можна замінити тут же - це займає дуже мало часу і не вимагає демонтажу всієї моделі. Такі конструкції не змінюють свого кольору під впливом сонячних променів і витрачають мало електроенергії.

Місця встановлення зовнішніх і внутрішніх LED літер

Світлодіодні літери замовляють для монтажу на таких об'єктах, як:

Виготовлення та монтаж об'ємних LED літер РВК «Артлайт» в Україні

РВК «Артлайт» займається виробництвом і монтажем LED літер на території всієї України. Ви можете замовити у нас конструкцію та встановити на місці своїми силами. Замовники найчастіше вибирають варіант монтування під ключ фахівцями нашої компанії. У цьому є свої переваги. Ви будете впевнені в надійності встановлення LED літер і зможете задати всі питання нашим фахівцям на місці.

Вартість формується виходячи з особливостей вашого замовлення:

Щоб купити LED літери, вам не потрібно приїжджати до нас в офіс. Досить зв'язатися з нашими фахівцями за вказаними номерами і обговорити всі деталі. Ми надаємо гарантію на всю свою продукцію. Також ви отримуєте сервісне обслуговування.

відгуки наших замовників

Ірина

Помічник керівника

«…Дякую вам за чудову led літеру. Якісний матеріал, діоди освічують супер, немає ніяких проблем з цією компанією. Якщо ви дійсно хочете якісний виріб, звертайтеся до цієї компанії.…»

LED літери
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "LED літери", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto