Контроль якості

При розміщенні замовлення, за клієнтом закріплюється менеджер, Який контролює всі етапи реалізації проекту та підтримує взаємодію із замовником. У функції менеджера по супроводу клієнта входить: розрахунок вартості, складання і узгодження технічного завдання, внесення замовлення в структуру робіт підрозділів, із зазначенням термінів виконання кожного етапу. Вся індивідуальна інформація, що стосується проекту, позначена у формі замовлення.

При надходженні замовлення в роботу, воно вноситься в загальне планування виробничого цеху. Керівник визначає етапи виконання проекту відповідно до затверджених графіком. Якщо якісь етапи підлягають коригуванню в силу аргументованих обставин, інформація доноситься до менеджера проекту і негайно узгоджується з замовником.

На будь-якому етапі робіт замовник може відвідати виробництво за попереднім погодженням, щоб переконатися в прогресі, як і дотримання термінів, відповідно до підписаного договору та технічниx завдань. Менеджер в будь-який час проінформує замовника щодо виконання робіт, а також відповість на ці запитання.

Виготовлені конструкції протягом доби проходять перевірку на технологічному стенді для виявлення будь-яких недоліків і їх усунення. Це допомагає уникнути поломок на монтажі. Після проходження випробувань конструкція упаковується в плівку і відправляється на місце установки.

На виріб надається гарантія терміном на 1 рік. При правильній експлуатації і належному догляді (своєчасна заміна зношених елементів), конструкції справно служать замовникам від 5 до 10 років. Умови гарантії Представлені в супровідних документах. На витратні частини з кінцевим ресурсом служби (наприклад, люмінесцентні лампи), гарантія не поширюється. Вони підлягають заміні в плановому порядку.

Якщо клієнт виявляє недоліки під час експлуатації конструкції, необхідно скласти офіційну претензію і відправити вашому менеджеру по електронній пошті. До неї додаються фотознімок поломки, загальний вид конструкції і викладається суть проблеми. За фактом претензії проводиться перевірка, і при позитивному висновку проводиться гарантійний ремонт для усунення виявлених недоліків.

Відгуки наших клієнтів

Богдан Миронюк Нововолинськ

Богдан Миронюк Нововолинськ

16 червня 2020

Задоволені якістю перевершили очікування вибрали одну з кращих компаній, переглянули їхні роботи в інтернеті на сайті та ютуб каналі


Ключове слово
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Ключове слово", з доставкою та монтажем по Україні