UA|RU

Контроль якості

 

При розміщенні замовлення, за клієнтом закріплюється менеджер, Який контролює всі етапи реалізації проекту та підтримує взаємодію із замовником. У функції менеджера по супроводу клієнта входить: розрахунок вартості, складання і узгодження технічного завдання, внесення замовлення в структуру робіт підрозділів, із зазначенням термінів виконання кожного етапу. Вся індивідуальна інформація, що стосується проекту, позначена у формі замовлення.

При надходженні замовлення в роботу, воно вноситься в загальне планування виробничого цеху. Керівник визначає етапи виконання проекту відповідно до затверджених графіком. Якщо якісь етапи підлягають коригуванню в силу аргументованих обставин, інформація доноситься до менеджера проекту і негайно узгоджується з замовником.

На будь-якому етапі робіт замовник може відвідати виробництво за попереднім погодженням, щоб переконатися в прогресі, як і дотримання термінів, відповідно до підписаного договору та технічниx завдань. Менеджер в будь-який час проінформує замовника щодо виконання робіт, а також відповість на ці запитання.

Виготовлені конструкції протягом доби проходять перевірку на технологічному стенді для виявлення будь-яких недоліків і їх усунення. Це допомагає уникнути поломок на монтажі. Після проходження випробувань конструкція упаковується в плівку і відправляється на місце установки.

На виріб надається гарантія терміном на 1 рік. При правильній експлуатації і належному догляді (своєчасна заміна зношених елементів), конструкції справно служать замовникам від 5 до 10 років. Умови гарантії Представлені в супровідних документах. На витратні частини з кінцевим ресурсом служби (наприклад, люмінесцентні лампи), гарантія не поширюється. Вони підлягають заміні в плановому порядку.

Якщо клієнт виявляє недоліки під час експлуатації конструкції, необхідно скласти офіційну претензію і відправити вашому менеджеру по електронній пошті. До неї додаються фотознімок поломки, загальний вид конструкції і викладається суть проблеми. За фактом претензії проводиться перевірка, і при позитивному висновку проводиться гарантійний ремонт для усунення виявлених недоліків.

відгуки наших замовників

Богдан Миронюк Нововолинськ

представник адміністрації

«…Задоволені якістю перевершили очікування вибрали одну з кращих компаній, переглянули їхні роботи в інтернеті на сайті та ютуб каналі…»

Контроль якості
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Контроль якості", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto