Як замовити

 Компанія «Артлайт» спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами будь-якої складності. Вивіски - одне з найбільш розвинених напрямів. Якщо ви хочете замовити ідеальну вивіску для своєї компанії - звертайтеся до нас!

Заголовок

З великою увагою вислухаємо всі побажання щодо стилю і зовнішнього вигляду, допоможемо визначитися з оптимальним розміром і місцем розміщення. При замовленні конструкції необхідно врахувати всі чинники для успішної реалізації проекту. Менеджер компанії докладно розповість про нюанси взаємодії.

 Організація роботи з вашим проектом побудована максимально ефективно і розділена на функціональні етапи. Це дозволяє дотримуватися термінів виконання замовлення і контролювати якість кожного процесу.

Заголовок

Ми максимально відкриті для наших клієнтів і активно взаємодіємо з вами протягом усього циклу робіт. В основі щоденної роботи - дотримання норм і правил роботи з матеріалами, операційний контроль, особиста відповідальність фахівців за свою ділянку.

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАМОВЛЕННЯ

 1. Запит і розрахунок.

  На даному етапі клієнт отримує комерційну пропозицію на свій запит. Ми наводимо точні кошторисні розрахунки і консультуємо за матеріалами.
   
 2. Оформлення рахунку і оплата.

  Після виставлення рахунку і надходження оплати замовлення відправляється в роботу. Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.
   
 3. Виготовлення.

  Щоб бути повністю впевненим у підсумковому результаті, ми обов'язково запропонуємо зробити кольоропробу друку. На зразку ви зможете оцінити колірні показники. Попередній відбиток допоможе своєчасно скоригувати колір в разі необхідності, до виготовлення повномасштабного друкованого полотна.
   
 4. Отримання замовлення.

  Ми забезпечуємо повний пакет послуг, і після виготовлення можемо оперативно і якісно провести монтаж конструкції на об'єкті. Замовник може отримати вивіску на виробництві для самостійного монтажу або замовити доставку виробу до об'єкта.

ЯК ЗНАЙТИ КОМПАНІЮ «АРТЛАЙТ»?

Крім Інтернет-ресурсів, ви завжди можете приїхати в офіс компанії для того, щоб зробити замовлення. Офіс компанії «Артлайт» розташований недалеко від аеропорту м Рівне. Виробничі площі, на яких виконуються замовлення, розміщені тут же. Зручна локація дозволяє нам оперативно доставляти замовлення в усі точки міста і області. Завдяки сучасним технологіям замовник може повністю виключити поїздки в офіс для розміщення і контролю замовлення. Оформити замовлення можна через інтернет, а контроль забезпечить менеджер проекту, який в будь-який час донесе до вас актуальну інформацію по прогресу виконання. Ми надаємо послуги монтажу в будь-якій частині України. У регіональних центрах наші представники оперативно проведуть виміри, а після виготовлення проведуть монтажні роботи.

Повний цикл виробництва забезпечує нашим клієнтам надійність і якість продукції. Звертайтеся до нас, і ми виконаємо будь-який проект зовнішньої реклами від ідеї до монтажу «під ключ»!

 

ЯКА ІНФОРМАЦІЯ ПОТРІБНА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

 • Розміри. Це можуть бути орієнтовні розміри, але по ним можна розрахувати попередню вартість виготовлення. Під час виїзду заміряють.
 • Приклади. Робота побудується більш продуктивно, якщо дизайнер отримає уявлення про те, які вивіски для вас є найбільш вдалими. Кілька картинок допоможуть краще зрозуміти бажання замовника.
 • Розроблений дизайн-макет. Якщо у вас вже розроблений макет, або є проект, котрий вимагає дообробки - ми зробимо це оперативно. При відсутності макета, дизайнер створить проект «з нуля». Для цього складається технічне завдання, в якому вказуються ваші побажання.
 • Кріплення конструкції. Один з найважливіших моментів. Для попереднього розрахунку також досить кілька фото місця, на яке планується розмістити конструкцію. Ми підберемо надійний і міцний варіант кріплення.
 • У заявці вкажіть, куди плануєте встановлювати конструкцію - на вулицю або в приміщення. Від цього залежить вибір всіх складових матеріалів. Адже ми хочемо розрахувати конструкцію по дійсно вигідній і оптимальній ціні.

 

ТИПОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИВІСОК ПРИ ЗАМОВЛЕННІ

У компанії «Артлайт» розроблений портфель проектів готових вивісок. Вони є універсальними конструкціями і ми легко адаптуємо їх під ваш вид бізнесу. Але чимало наших клієнтів замовляють вивіски індивідуального формату, для того, щоб бути помітним і незабутнім об'єктом.

Типові конструкції:

Стандартний формат. Це реальний спосіб заощадити витрати. У портфелі готових проектів є найпоширеніші варіанти вивісок, потреба в яких зустрічається постійно: «Продукти», «24 години» та інші короби різних розмірів. У готових проектах є варіанти з елементами дизайну. Будь-який з цих варіантів буде економічніше за вартістю, ніж розробка індивідуального дизайн-макету. При розміщенні замовлення, вкажіть, що хочете подивитися готові рішення і ми відправимо вам вибір варіантів.

Розробка вивіски під замовлення. Індивідуальні розробки володіють характеристикою унікальності і в цьому їх притягальна сила. При створенні проекту дизайнер підбере або намалює зображення, форму, поєднання кольорів, які будуть притаманні тільки вашій компанії і зроблять назву і вивіску впізнаваним елементом стилю. Ми вміємо втілювати в життя будь-які, самі творчі і сміливі рішення. Також ми із задоволенням вислухаємо ваші побажання і створимо макет відповідно до них.

Залиште заявку, щоб отримати детальну комерційну пропозицію.

ДЕТАЛІ ВИРОБНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОНСТРУКЦІЙ

При розробці проекту велику роль грає його призначення. Вуличні конструкції і вивіски для використання всередині приміщень, можуть відрізнятися за матеріалами. Знаючи цю характеристику, ми зможемо оптимізувати витрати на виготовлення. Конструкції не відрізняються за експлуатаційними характеристиками кардинально і можуть бути взаємозамінні. Але розумніше відразу передбачити ті умови, в яких буде «працювати» вивіска.

Вулична реклама:

 • високі експлуатаційні характеристики матеріалів (стійкість до опадів, вигоряння та ін.) 
 • освітлення конструкції; 
 • захищені від вологи електричні елементи; 
 • добре читається і великий шрифт (щоб був зрозумілий з дальньої відстані); 
 • антивандальна стійкість.

ВИВІСКИ У ПРИМІЩЕННЯХ

 • Відповідність загальному стилю приміщення і коректне сусідство; 
 • дизайн, що відповідає місцю; 
 • увагу до краси і деталей композиції

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Ми здійснюємо повний спектр послуг з рекламного обслуговування компаній. Для зручності клієнтів у нас сформований повний пакет послуг, які ви можете придбати за додаткову плату або зробити ці процеси самостійно. У вас завжди є вибір, який влаштує вас.

 • Виїзд замірника.

Спеціаліст ретельно вимірює простір і подивиться всі технічні нюанси кріплення конструкції.

 • Перевірити кольори.

Замовивши пробний відбиток, який в рази нижче вартості основного полотна, ви зможете бути твердо впевнені в тому, що отримані кольори вас задовольнять і вам не доведеться передруковувати велику кількість полотна через розбіжності в півтонах.

 • Створення дизайну.

Фантазії дизайнера обмежені тільки бюджетом замовника. Якщо ви хочете оптимізувати витрати - необхідно скласти докладний ТЗ і прикласти до нього потрібні зображення. У ТЗ вкажіть куди які фотографії ставити і як розташовувати написи, а також кольори. Відповідно до викладеного, дизайнер зверстає макет. При розробці креативного макета, дизайнер створить варіант, а згодом ви допрацюєте його.

 • Послуги доставки.

Ви можете забрати конструкцію самі або замовити доставку до дверей об'єкта. Це зручно тому що не вимагає пошуку машини, в яку вона увійде, а також робочих рук для кріплення і розвантаження конструкцій.

 • Монтаж.

Навіть якщо ви прекрасно володієте інструментами, професіонали виконають це швидше, звільнивши вам час для необхідних справ. Отримайте конструкції «під ключі» та оцініть якість і оперативність.

 • Демонтаж конструкцій.

Також вимагає професійного підходу. Стару вивіску можна доповнити своїми силами, але набагато зручніше доручити це фахівцям.

 • Демонтаж.

Якщо вам потрібно демонтувати стару вивіску перед кріпленням нової, ми готові допомогти!

Створюйте свою рекламу з професіоналами!