UA|RU

Як замовити

 як замовити

Компанія «Артлайт» спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами будь-якої складності. Вивіски - одне з найбільш розвинених напрямів. Якщо ви хочете замовити ідеальну вивіску для своєї компанії - звертайтеся до нас! З великою увагою вислухаємо всі побажання щодо стилю і зовнішнього вигляду, допоможемо визначитися з оптимальним розміром і місцем розміщення. При замовленні конструкції необхідно врахувати всі чинники для успішної реалізації проекту. Менеджер компанії докладно розповість про нюанси взаємодії.

 

 

Організація роботи з вашим проектом побудована максимально ефективно і розділена на функціональні етапи. Це дозволяє дотримуватися термінів виконання замовлення і контролювати якість кожного процесу. Ми максимально відкриті для наших клієнтів і активно взаємодіємо з вами протягом усього циклу робіт. В основі щоденної роботи - дотримання норм і правил роботи з матеріалами, операційний контроль, особиста відповідальність фахівців за свою ділянку.

Етапи реалізації замовлення

  1. Запит і розрахунок.

На даному етапі клієнт отримує комерційну пропозицію на свій запит. Ми наводимо точні кошторисні розрахунки і консультуємо за матеріалами.

  1. Оформлення рахунку і оплата.

Після виставлення рахунку і надходження оплати замовлення відправляється в роботу. Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.

  1. Виготовлення.

Щоб бути повністю впевненим у підсумковому результаті, ми обов'язково запропонуємо зробити кольоропробу друку. На зразку ви зможете оцінити колірні показники. Попередній відбиток допоможе своєчасно скоригувати колір в разі необхідності, до виготовлення повномасштабного друкованого полотна.

  1. Отримання замовлення.

Ми забезпечуємо повний пакет послуг, і після виготовлення можемо оперативно і якісно провести монтаж конструкції на об'єкті. Замовник може отримати вивіску на виробництві для самостійного монтажу або замовити доставку виробу до об'єкта.

Як знайти компанію «Артлайт»?

Крім Інтернет-ресурсів, ви завжди можете приїхати в офіс компанії для того, щоб зробити замовлення. Офіс компанії «Артлайт» розташований недалеко від аеропорту м Рівне. Виробничі площі, на яких виконуються замовлення, розміщені тут же. Зручна локація дозволяє нам оперативно доставляти замовлення в усі точки міста і області. Завдяки сучасним технологіям замовник може повністю виключити поїздки в офіс для розміщення і контролю замовлення. Оформити замовлення можна через інтернет, а контроль забезпечить менеджер проекту, який в будь-який час донесе до вас актуальну інформацію по прогресу виконання. Ми надаємо послуги монтажу в будь-якій частині України. У регіональних центрах наші представники оперативно проведуть виміри, а після виготовлення проведуть монтажні роботи.

Повний цикл виробництва забезпечує нашим клієнтам надійність і якість продукції. Звертайтеся до нас, і ми виконаємо будь-який проект зовнішньої реклами від ідеї до монтажу «під ключ»!

ЯКА ІНФОРМАЦІЯ ПОТРІБНА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоб прискорити процес оформлення проекту, нам необхідні базові відомості про нього.

 

ТИПОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИВІСОК ПРИ ЗАМОВЛЕННІ

У компанії «Артлайт» розроблений портфель проектів готових вивісок. Вони є універсальними конструкціями і ми легко адаптуємо їх під ваш вид бізнесу. Але чимало наших клієнтів замовляють вивіски індивідуального формату, для того, щоб бути помітним і незабутнім об'єктом.

Типові конструкції:

Стандартний формат. Це реальний спосіб заощадити витрати. У портфелі готових проектів є найпоширеніші варіанти вивісок, потреба в яких зустрічається постійно: «Продукти», «24 години» та інші короби різних розмірів. У готових проектах є варіанти з елементами дизайну. Будь-який з цих варіантів буде економічніше за вартістю, ніж розробка індивідуального дизайн-макету. При розміщенні замовлення, вкажіть, що хочете подивитися готові рішення і ми відправимо вам вибір варіантів.

Розробка вивіски під замовлення. Індивідуальні розробки володіють характеристикою унікальності і в цьому їх притягальна сила. При створенні проекту дизайнер підбере або намалює зображення, форму, поєднання кольорів, які будуть притаманні тільки вашій компанії і зроблять назву і вивіску впізнаваним елементом стилю. Ми вміємо втілювати в життя будь-які, самі творчі і сміливі рішення. Також ми із задоволенням вислухаємо ваші побажання і створимо макет відповідно до них.

Залиште заявку, щоб отримати детальну комерційну пропозицію.

ДЕТАЛІ ВИРОБНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОНСТРУКЦІЙ

При розробці проекту велику роль грає його призначення. Вуличні конструкції і вивіски для використання всередині приміщень, можуть відрізнятися за матеріалами. Знаючи цю характеристику, ми зможемо оптимізувати витрати на виготовлення. Конструкції не відрізняються за експлуатаційними характеристиками кардинально і можуть бути взаємозамінні. Але розумніше відразу передбачити ті умови, в яких буде «працювати» вивіска.

Вулична реклама:

 

ВИВІСКИ У ПРИМІЩЕННЯХ

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Ми здійснюємо повний спектр послуг з рекламного обслуговування компаній. Для зручності клієнтів у нас сформований повний пакет послуг, які ви можете придбати за додаткову плату або зробити ці процеси самостійно. У вас завжди є вибір, який  влаштує вас.

Спеціаліст ретельно вимірює простір і подивиться всі технічні нюанси кріплення конструкції.

Замовивши пробний відбиток, який в рази нижче вартості основного полотна, ви зможете бути твердо впевнені в тому, що отримані кольори вас задовольнять і вам не доведеться передруковувати велику кількість полотна через розбіжності в півтонах.

Фантазії дизайнера обмежені тільки бюджетом замовника. Якщо ви хочете оптимізувати витрати - необхідно скласти докладний ТЗ і прикласти до нього потрібні зображення. У ТЗ вкажіть куди які фотографії ставити і як розташовувати написи, а також кольори. Відповідно до викладеного, дизайнер зверстає макет. При розробці креативного макета, дизайнер створить варіант, а згодом ви допрацюєте його.

Ви можете забрати конструкцію самі або замовити доставку до дверей об'єкта. Це зручно тому що не вимагає пошуку машини, в яку вона увійде, а також робочих рук для кріплення і розвантаження конструкцій.

Навіть якщо ви прекрасно володієте інструментами, професіонали виконають це швидше, звільнивши вам час для необхідних справ. Отримайте конструкції «під ключі» та оцініть якість і оперативність.

Також вимагає професійного підходу. Стару вивіску можна доповнити своїми силами, але набагато зручніше доручити це фахівцям.

Якщо вам потрібно демонтувати стару вивіску перед кріпленням нової, ми готові допомогти!

Створюйте свою рекламу з професіоналами! 

відгуки наших замовників

Олександр Галузинський

Мережа магазинів "Капітошка", директор

«…Сподобалось обслуговування. Зручний сервіс, привітні менеджери. Відновили роботу біжучої стрічки, котра вийшла з ладу після грози, оперативно за два дні. Виручили перед сезоном. Усім задоволений.…»

Як замовити
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Як замовити", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto