Стабілізатор напруги Volter

Стабілізатори напруги потрібні сьогодні! Захистіть Ваше електрообладнання!

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Стабілізатор напруги Volter

Сьогодні неможливо уявити без електрики міську квартиру, дачу, заміський будинок, а тим більше сучасний офіс, укомплектований всілякою оргтехнікою.

Відповідно до норм якості електроенергії, більшість користувачів допускають відхилення напруги трохи більше 10%. Проте стан мережі забезпечує необхідні рівні напруги для споживачів. Причиною падіння напруги є великі втрати при проходженні струму в проводі. Скачки напруги, які перевищують норму, спричинені частими аваріями на лініях електропередач.

СТАБІЛІЗАТОРИ для охоронного обладнання та сигналізації

При зниженні напруги помітно падає продуктивність електронагрівальних приладів, збільшуються струмові навантаження блоків живлення електронного обладнання, відбуваються збої в роботі та вихід з ладу мікросхем електронної техніки. Найбільш уразливими при перепадах напруги є дорогі пристрої - холодильники, кондиціонери, НВЧ-печі, комп'ютери, системи автоматики для басейнів, опалювальних котлів, охоронне обладнання та сигналізація.

СТАБІЛІЗАТОРИ для магазину та офісу

Багато напівпровідникових приладів, що містяться в сучасному обладнанні комп'ютери, принтери,  різного типу апаратура приходять в неробочий стан при найменшому відхиленні напруги. Тому проблема регулювання напруги зараз стає все більш актуальною.

СТАБІЛІЗАТОРИ для промислового та медичного обладнання

Рішення можливе завдяки застосуванню стабілізаторів напруги, що забезпечують автоматичну підтримку електричної напруги на виході в межах норми при коливанні напруги в мережі живлення (на вході) від 110 до 270 В.

Каталог стабілізаторів

Однофазні стабілізатори
Однофазні стабілізатори
Трифазні стабілізатори
Трифазні стабілізатори
Volter™ для Hi-Fi техніки
Volter™ для Hi-Fi техніки

Переваги Стабілізатора Voltex

  • Стабілізацію вихідної напруги на рівні 220 В +7,5% -10% (+2%-3%) при зміні вхідної напруги від 130 до 270 (від 150 до 245 В) частотою 50 + 2,5 Гц. 
  • Робота у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального.
  •  Захисне відключення споживачів при підвищенні вхідної напруги більше 285 В з наступним автоматичним підключенням навантаження при зниженні вхідної напруги до робочого рівня. 
  • Захист від короткого замикання та тривалого перевантаження на виході. Захист споживачів від перенапруги в діапазоні напруги 253-263 В. 
  • Нормоване (4,5—7,5 с) відключення споживачів при короткочасному зникненні мережі живлення (виключає пошкодження імпульсних джерел живлення споживачів). 
  • Час реагування на зміну вхідної напруги становить 20 мс.

Стабілізатор напруги Volter

Це автоматичний пристрій, який підтримує напругу 220 (230) В (з допустимим за ГОСТом невеликим відхиленням) при великих коливаннях в мережі та захищає побутову техніку та електроустаткування від зниженої та підвищеної напруги, перенапруги та короткого замикання в мережі.

Стабілізатор розрахований на безперервний цілодобовий режим роботи у закритих приміщеннях та встановлюється стаціонарно на весь будинок (квартиру, офіс, виробниче обладнання). Підключається за допомогою клемника, в розрив фази на введенні відразу після лічильника.

Стабілізатор ступінчастого типу складається з автотрансформатора, потужних комутувальних елементів та контролера напруги.

Контролер вимірює напругу та автоматично включає ту обмотку автотрансформатора, яка в даний момент видає нормальну напругу. При зниженій напрузі в мережі стабілізатор підвищує напругу, при підвищеній знижує. При збільшенні напруги на вході до 270-285 стабілізатор "іде на захист", тобто. відключає навантаження від мережі. При нормалізації напруги стабілізатор вмикається автоматично через 4-7 секунд.

На лицьовій панелі стабілізатора розташований рідкокристалічний індикатор (РКІ), що показує рівень вхідної та вихідної напруги в режимі "стабілізація". Для зміни середньої вихідної напруги стабілізатора передбачено дві кнопки керування.

На верхній панелі перемикач "Стабілізація-Транзит". Він слугує для вибору режиму роботи. Режим "Транзит" необхідний тимчасово при несправності стабілізатора або відсутності стабілізації напруги. У режимі "Транзит" на вихід подається нестабілізована вхідна напруга, але забезпечується захист від перенапруги з вимкненням автоматичного вимикача. Перемикання в "Транзит" і назад виконується при вимкненому автоматичному вимикачі.

Стабілізатор напруги Volter східчастого типу. Це означає, що при роботі стабілізатора зі зміною вхідної напруги вихідна напруга змінюється поступово, що візуально трохи помітно по лампах освітлення, але ніяк не відбивається на роботі іншої техніки.

Стабілізатори підбираються за трьома основними параметрами це його потужність, діапазон вхідної та точність вихідної напруги.

Вхідну напругу можна визначити за допомогою вольтметра, зробивши кілька вимірів у різний час доби.

Для правильного вибору моделі стабілізатора необхідно визначити суму потужностей всіх електроспоживачів, які можуть працювати одночасно та розділити її на мінімальну напругу, що вимірюється в мережі. За обчисленою силою струму вибираємо найближчий у модельному ряду більший за потужністю стабілізатор. Необхідно також враховувати, що електродвигуни, компресори, насоси в момент запуску потребують потужності, яка в 3-4 рази перевищує номінальну. І бажано мати запас за потужністю приблизно двадцять відсотків.

Також можна підібрати стабілізатор відповідно до номіналу вступного автоматичного вимикача. Досвід показав, що вибір моделі повинен робити кваліфікований фахівець.

Відгуки наших клієнтів

Анатолій

Анатолій

23 січня 2023

Привіт. Купував стабілізатор у компанії, ціна як усюди, але термін доставлення дуже швидкий + гарантійний сервіс. Працює декілька тижнів ніяких проблем не було. Вдячний компанії Арт Лайт. Рекомендую!


Стабілізатор напруги
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Стабілізатор напруги", з доставкою та монтажем по Україні