Меморіальна дошка

Виготовлення меморіальних дошок

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Меморіальна дошка

Меморіальна дошка - це пам’ятна табличка з написом та (або) зображенням, встановлена на кладовищі або споруді на честь загиблої людини або певних подій. Меморіальні дошки є не лише проявом шани до пам’яті про людину, а й мають певне призначення - нагадування про історичні події, значущість певних постатей, збереження історичної, наукової, культурної спадщини. 

В нас ви можете замовити виготовлення меморіальної дошки будь-якої складності. Використання високоякісних матеріалів і індивідуальний підхід до кожного замовника гарантують якість нашої продукції на довгі роки.

Виготовлення меморіальних дошок

Меморіальна дошка загиблим або присвячена певним подіям має відповідати певним вимогам. Зокрема такі вироби мають бути стійкими до погодних умов, адже встановлюються здебільшого на відкритому повітрі. Стиль оформлення має бути стриманим, інформація, що розміщується в текстовому вигляді - стислою. Найрозповсюдженіші типи текстового оформлення меморіальних дошок - “в цьому будинку проживав загиблий воїн”, “тут спочиває Герой України”, “на цьому місці відбулась битва за…”. Нерідко текст доповнюється зображенням - портретом загиблого або ілюстрацією події.

Способи нанесення зображення

В залежності від матеріалу, з якого виготовляється меморіальна дошка, ми наносимо зображення методом друку або гравіювання. Друк на загартованому склі є однією з найрозповсюдженіших послуг. Ця технологія передбачає використання захисної плівки зверху нанесеного зображення. Таким чином, текст та малюнок зберігають свій зовнішній вигляд за будь-яких погодних умов. Зображення на кам’яних плитах наноситься методом гравіювання. Це надає готовому виробу більш солідного і урочистого вигляду.

Різноманітність матеріалів

Для виготовлення меморіальних дошок ми використовуємо наступні матеріали:

 • латунь;
 • нержавіюча сталь;
 • загартоване скло;
 • камінь.

Кожен з матеріалів має певні особливості. Наприклад, натуральний камінь має високі естетичні властивості, проте скло або метал легше піддаються обробці, тому частіше використовуються при виготовленні овальних плашок.

Особливості виготовлення

Ми пропонуємо послуги не лише з виготовлення, а й з доставки та монтажу меморіальних дошок. Важливо: встановлення даного типу виробів регулюється чинним законодавством. Для замовлення послуг з монтажу замовник повинен мати дозвільні документи, видані відповідними органами згідно Закону України “Про охорону культурної спадщини”.

Запитання / Відповіді

 • На яких матеріалах ви наносите зображення?

  Для виготовлення меморіальних дошок ми використовуємо натуральний камінь, латунь, нержавіючу сталь або загартоване скло. Спосіб нанесення зображення залежить від обраного замовником матеріалу.

 • Які терміни виробництва?

  Зазвичай виготовлення меморіальної дошки займає до двох тижнів. Термін може збільшитись в разі замовлення перед поминальними датами у зв’язку з підвищенням попиту.

 • Як відбувається доставка?

  Доставка готового виробу здійснюється Новою поштою або транспортом компанії. Нагадуємо, що ми не лише доставляємо, а й встановлюємо нашу продукцію.

 • Які терміни доставки?

  В разі доставки Новою поштою термін залежить від регіону отримувача. В разі замовлення доставки нашим транспортом термін визначають відстань і наявність або відсутність інших замовлень на доставку.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти