UA|RU

Таблички із змінною інформацією

 

Якщо є необхідність змінювати рекламу періодично - виготовлення інформаційних табличок зі змінною інформацією - кращий вихід з положення. Їх можна поставити на стіл в ресторані, банку, магазині, кафе і при проведенні прес-конференцій. Замовити настінні рекламні таблички, в тому числі зі змінною інформацією теж не складно. Ми виробляємо широкий асортимент такого роду продукції. Матеріали для виробів різноманітні:

ФОТО   ВІДЕО

Якщо Ви плануєте купити настільні таблички, зроблені з оргскла з постійною або зі змінною інформацією, телефонуйте. Вартість уточнюйте при оформленні замовлення. Ціна на кожен виріб формується індивідуально, виходячи з того, які полотна застосовуються в роботі, а також параметрів і кількості продукції.

РІЗНОВИДИ ВИРОБНИЦТВА ТАБЛИЧОК зі змінною РЕКЛАМНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Крім назв відповідно до місць установки, найменування конструкцій  бувають:

Який варіант оптимально підійде у Вашому випадку можна зрозуміти, подивившись на зразки, показані на сайті. Якщо складно зробити вибір самостійно, звертайтеся за консультацією до наших фахівців в робочий час по телефону. Для зручності користування ми пропонуємо скористатися онлайн-чатом або функцією зворотного дзвінка. Тут Ви можете залишити свої контактні дані для зв'язку в будь-який час.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto