Дизайн вітрин

Успішність торгівлі залежить від рівня продажів. Для цього потрібно використовувати всі доступні маркетингові інструменти, один з яких - привабливий дизайн вітрини магазину. Фахівці РВК «Артлайт» займаються цією розробкою і реалізацією рекламних конструкцій професійно. Якщо у Вас немає власного проекту, звертайтеся. Зразки втілених ідей, часом перевершують очікування замовника, відображені в дизайні вітрин на фото.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ ТОРГОВИХ ВІТРИН

Перш ніж приступити до роботи, дизайнер виїжджає на місце або в подробицях знайомиться з фотознімками тих місць, де планується розміщення реклами. Далі фахівець дізнається Ваші переваги. Після чого малюються начерки дизайн-проекту вітрини магазину. Кожен елемент тут ретельно виписується і продумується. Із запропонованих варіантів Ви можете зупинитися на будь-якому з вподобаних варіантів.

У дизайні інтер'єру і екстер'єру вітрини часто використовуються логотипи компанії. Це важливо для зміцнення іміджу фірми. Рекомендуємо використовувати символіку, якщо хочете збільшити впізнаваність бренду. У дизайні оформлення вітрин дотримується колірна гамма і пропорції. Часом незначні деталі створюють загальний вигляд кінцевої роботи.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДИЗАЙН ВІТРИН

У дизайн-проекті розраховуються такі нюанси, як:

  • точні розміри складових і площ; 
  • матеріали виготовлення; 
  • застосування підсвічування; 
  • використання світлодіодних конструкцій (наприклад, рядків, що біжать); 
  • кількість необхідних основ.

Залежно від описаних вище деталей формується загальна вартість з реалізації робіт, а ціна проектування залежить від складності та обсягу проектування.

Хочете, щоб товар продавався? Користуйтеся досвідом наших фахівців, які вміють зробити так, щоб привернути увагу якомога більшої кількості споживачів!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти