Ростові фігури

Зараз важливо виділитися із загальної маси, щоб звернути увагу на ті товари або послуги, які Ви пропонуєте, тому що конкуренція на ринку висока. Один з варіантів такого виділення - установка ростової фігури. Ми маємо своє виробництво, на якому відбувається виготовлення різних рекламних конструкцій.

Заголовок

Ви можете замовити вуличну ростову фігуру або інтер'єрну, в залежності від передбачуваного місця монтажу. Це різні варіанти, які мають свої особливості при виготовленні.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ І ДРУКУ РОСТОВИХ ФІГУР

Ростова фігура виготовляєтья з ПВХ або композиту - матеріалу пластичного і легкого. Такі конструкції не складно переставляти тоді, коли це необхідно. Для зовнішнього застосування модель закріплюється на підставі, зробленому з металу. Це значно посилює конструкцію і дозволяє протистояти різним несприятливим погодним явищам.

Ми друкуємо зображення на пластику по Вашому ескізу або розробимо для Вас унікальний дизайн. Особливий спосіб обробки країв конструкції на фрезерному верстаті дозволяє в підсумку отримати об'ємну ростову фігуру.

Іноді для вулиці замовляють штендер ростову фігуру. Це модель, яку складають кожен день і заносять в приміщення на ніч. Все залежить тільки від Вашого бажання і можливостей установки, а також того, скільки Ви готові витратити на продукцію.

ФОРМУВАННЯ ЦІНИ НА РОСТОВІ ФІГУРИ З ПЛАСТИКА

Вартість формується із загальних витрат на використовувані матеріали. Має значення застосування додаткових функцій, а також габарити конструкції. Тут все індивідуально. Для уточнення інформації зателефонуйте нашим фахівцям. За допомогою такого дзвінка Ви можете купити виріб, не покидаючи свого робочого місця. Всі нюанси ми обговорюємо дистанційно. Доставка в будь-яке місто України.

Відгуки наших клієнтів

Елле Яремче

Елле Яремче

23 серпня 2022

З метою привернення уваги до своєї агенції замовила у РВК "Артлайт" ростову фігуру. Чудово виконаний виріб. Щиро дякую!


Ростові фігури
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Ростові фігури", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти