Промостіл

Зараз дуже модно знайомити покупців з новим товаром шляхом проведення промо акцій і презентацій різного роду. Це відмінний спосіб привернути увагу до свого продукту, і тим самим, значно збільшити продажі. Для таких заходів важливо мати спеціальне обладнання - промостіл.

На цих конструкціях зазвичай наноситься такі зображення, як:

  • логотип компанії; 
  • рекламований товар.
Заголовок

Якщо Ви плануєте проведення таких маркетингових акцій, то без промостолу тут не обійтися. Для того щоб замовити оптимальну модель, зателефонуйте нам. Тут Ви отримаєте грамотну консультацію. Це допоможе Вам прийняти рішення про те, яка модель найбільш влаштує за всіма параметрами. При необхідності ми розробимо для Вас індивідуальний дизайн.

ВАРТІСТЬ СТОЛУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОМО АКЦІЙ

Ціна на промостіл залежить від того, якого розміру він буде виготовлений, а також від складності нанесення зображення. За додаткову плату ми здійснюємо:

  • доставку в будь-яке місто України; 
  • розробку дизайну.

На всі вироблені вироби ми даємо гарантію.

ВИРОБНИЦТВО СТОЛІВ ДЛЯ ПРОМО АКЦІЙ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ми виготовляємо всю продукцію на своєму виробництві, а комплектуючі закуповуємо у перевірених часом постачальників. Все це гарантує високу якість виробів. При цьому ціни ми тримаємо на привабливому рівні.

ЯК КУПИТИ СТІЛ ДЛЯ ПРОМО АКЦІЙ В РВК «АРТЛАЙТ»

Щоб замовити Промостіл, не треба витрачати час на приїзд до нас. Просто натисніть кнопку для зв'язку і впишіть свої дані в рядки. Ми передзвонимо відразу ж у робочі дні. У вихідні та у свята наші менеджери не працюють. Вписати свій номер для передзвону Ви можете в будь-який час, незалежно від часу доби і дня тижня.

Відгуки наших клієнтів

Олена Рибачок

Олена Рибачок

20 серпня 2020

Окрім банерів, вивісок та брендування авто замовляли в "Артлайт" виготовлення промостолу. Виріб зроблений з якісних матеріалів на високому рівні. Вкотре вдячні за обслуговування.


Промостіл
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Промостіл", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти