UA|RU

Оплата та доставка

 


Для зручності покупців РВК «Артлайт» пропонує кілька способів оплати.

Доставка і монтаж конструкцій

Після оплати і виготовлення конструкцій, настає етап доставки і монтажу. РВК «Артлайт» пропонує кілька варіантів вирішення даного завдання

Самостійне транспортування

Якщо ви володієте відповідним транспортом і співробітниками, ви можете вивезти конструкцію зі складу самостійно. Адреса складу: вул. Шевченка, 28. Працюємо за попереднім записом з 10.00 до 17.00 по буднях. Одержувач повинен мати при собі печатку або довіреність на отримання конструкцій. Без виконання цих пунктів ми не зможемо відвантажити вам продукцію.

Доставка по Рівному та області

Вартість доставки по Рівному починається від 500 гр. з ПДВ. По області - 8 грн. за кілометр. Доставка здійснюється на автомобілі Renault Master. Якщо габарити вантажу перевищують можливості даного автомобіля, вартість доставки розраховується індивідуально і залежить від вартості маніпуляторів.

Доставка по Україні та за кордон

На далекі відстані і в інші країни доставка здійснюється через транспортну компанію. Ми можемо порекомендувати вам компанію, а також відправити тією організацією, яка зручна для вас. Послугу доставки оплачує замовник, ми робимо відвантаження зі складу представнику транспортної компанії, або довозимо до терміналу. Найбільш часто наші замовники користуються послугами компанії «Нова пошта» і «САТ». Відповідальність за якість доставки несе транспортна компанія.

Монтаж зовнішньої реклами

Компанія «Артлайт» здійснює не тільки виготовлення рекламних конструкцій, але також їх доставку, монтаж і сервісне обслуговування. Монтаж здійснюється кваліфікованими робітниками з застосуванням спеціальної техніки (автовишки, альпіністське спорядження). Ми пропонуємо послуги монтажу не тільки в Києві, а й по всій території України. Досвід проведення безлічі робіт по установці конструкцій дозволяє якісно виконувати навіть складні завдання.

нова пошта

Доставка новою поштою на відділеня

Термін: 1-2 дні

Доставка нашим транспортом

Термін: За домовленістю

відгуки наших замовників

Михайло Чичук

підприємець

«…Вже не перший раз робимо замовлення у цій компанії. Дуже зручно, що є кілька видів оплати і доставку готової продукції можна замовити як на відділення Нової пошти так і адресну. Приємно співпрацювати - коли умови обслуговування легкі та зручні.…»

Оплата та доставка
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Оплата та доставка", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto