Оплата та доставка

Для зручності покупців РВК «Артлайт» пропонує кілька способів оплати.

Заголовок
  • Замовлення від фізичних осіб припускають 70% передоплати від суми договору.
  • При оформленні стандартної продукції з каталогу - 100% передоплата за договором.
  • Можливість сплатити по розрахунковому рахунку з ПДВ.
  • Можливість сплатити на рахунок приватного підприємця 3 категорії, згідно з договором.
  • Оплата на карту «Приватбанку» (в цьому випадку замовлення відправляється в роботу після отримання оплати. Щоб оперативно побачити надходження коштів, рекомендуємо зробити дзвінок вашого менеджера, після відправки оплати. Ми зможемо перевірити інформацію в ручному режимі.

ДОСТАВКА І МОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ

Після оплати і виготовлення конструкцій, настає етап доставки і монтажу. РВК «Артлайт» пропонує кілька варіантів вирішення даного завдання

САМОСТІЙНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ

Якщо ви володієте відповідним транспортом і співробітниками, ви можете вивезти конструкцію зі складу самостійно. Адреса складу: вул. Шевченка, 28. Працюємо за попереднім записом з 10.00 до 17.00 по буднях. Одержувач повинен мати при собі печатку або довіреність на отримання конструкцій. Без виконання цих пунктів ми не зможемо відвантажити вам продукцію.

ДОСТАВКА ПО РІВНОМУ ТА ОБЛАСТІ

Вартість доставки по Рівному починається від 500 гр. з ПДВ. По області - 20 грн. за кілометр. Доставка здійснюється на автомобілі Renault Master. Якщо габарити вантажу перевищують можливості даного автомобіля, вартість доставки розраховується індивідуально і залежить від вартості маніпуляторів.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОН

На далекі відстані і в інші країни доставка здійснюється через транспортну компанію. Ми можемо порекомендувати вам компанію, а також відправити тією організацією, яка зручна для вас. Послугу доставки оплачує замовник, ми робимо відвантаження зі складу представнику транспортної компанії, або довозимо до терміналу. Найбільш часто наші замовники користуються послугами компанії «Нова пошта» і «САТ». Відповідальність за якість доставки несе транспортна компанія.

МОНТАЖ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Компанія «Артлайт» здійснює не тільки виготовлення рекламних конструкцій, але також їх доставку, монтаж і сервісне обслуговування. Монтаж здійснюється кваліфікованими робітниками з застосуванням спеціальної техніки (автовишки, альпіністське спорядження). Ми пропонуємо послуги монтажу не тільки в Києві, а й по всій території України. Досвід проведення безлічі робіт по установці конструкцій дозволяє якісно виконувати навіть складні завдання.

МОНТАЖ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ