Контакти

Компанія «Артлайт» здійснює не тільки виготовлення рекламних конструкцій, але також їх доставку, монтаж і сервісне обслуговування. Монтаж здійснюється кваліфікованими робітниками з застосуванням спеціальної техніки (автовишки, альпіністське спорядження). Ми пропонуємо послуги монтажу не тільки в Києві, а й по всій території України. Досвід проведення безлічі робіт по установці конструкцій дозволяє якісно виконувати навіть складні завдання.

35360, Україна, Рівненська обл. с. Велика Омеляна, ул. Шевченка, 28

Схема проходження замовлення

Рекламно-виробнича компанія Артлайт - це виробництво візуальної реклами в Україні та за її межами. 

Зробити запит-рахунок
Зробити запит-рахунок
Оберіть тип продукції в онлайн провіднику. Уточніть характеристики та розміри товару в онлайн калькуляторі. На даному етапі клієнт отримує комерційну пропозицію на свій запит. Ми наводимо точні кошторисні розрахунки і консультуємо за матеріалами.
Способи оплати
Способи оплати
При оформленні стандартної продукції з каталогу - 100% передоплата за договором. Можливість сплатити по розрахунковому рахунку з ПДВ. Можливість сплатити на рахунок приватного підприємця 3 категорії, згідно з договором. Оплата на карту «Приватбанку».
Запуск замовлення у виробництво
Запуск замовлення у виробництво
За кожним клієнтом закріплюється менеджер. Який контролює всі етапи реалізації проекту. Він відповідає за: розрахунок вартості, складання і узгодження технічного завдання, внесення замовлення в структуру робіт підрозділів, із зазначенням термінів виконання кожного етапу.
Отримання замовлення
Отримання замовлення
Ми забезпечуємо повний пакет послуг, і після виготовлення можемо оперативно і якісно провести монтаж конструкції на об'єкті. Замовник може отримати вивіску на виробництві для самостійного монтажу або замовити доставку виробу до об'єкту.
Надішліть заявку та отримайте розрахунок у двох цінових категоріях.
Контакти:
Деталі замовлення:
Додаткові послуги:
Додати файл:

Способи розміщення замовлення:

Строк реакції на запит не більше одного дня. Якщо Ви не отримали комерційну пропозицію або уточнюючі питання за цей час, є вірогідність, що Ваша заявка загубилась через незалежні від нас причини. Будь ласка, зателефонуйте нам і ми обов’язково з’ясуємо в чому справа. Ми раді кожному клієнту!

Замовити онлайн
Замовити онлайн

В заявці напишіть максимум побажань: що потрібно, розміри, кількість, матеріали, інформацію про пода- льшу експлуатацію продукції. Бажано, щоб були картинки з прикладом, фото місця монтажу.
Зателефонувати до нас або замовити зворотній дзвінок
Зателефонувати до нас або замовити зворотній дзвінок

Ви можете зателефонувати до нас або надіслати запит на зворотній дзвінок. Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 20 секунд.
Відвідати наш Шоу-рум
Відвідати наш Шоу-рум

Зателефонуйте або напишіть нам, і ми домовимось про зустріч. Вас чекає широкий асортимент зразків нашої продукції у шоу-рум. Час роботи офіса у будні дні з 9.00 до 18.00

ХТО ПРАЦЮЄ НАД ВАШОЮ РЕКЛАМОЮ

Юлія Семенчук
Юлія Семенчук
Менеджер
Кожні півроку проходимо навчання в школах УАВІ. Дізнаємося про новинки і досягнення в галузі виробництва вивісок. Отримуємо корисної інформації більше ніж достатньо. Готові відповісти на всі Ваші питання про візуальну рекламу.
Ірина Гук
Ірина Гук
Менеджер
Кожна конструкція до запуску у виробництво проходить ретельну перевірку по всіх необхідних допусках і нормах. Ми завжди дотримуємося рекомендацій виробників освітлення, пластиків, плівок... Гарантія для нас - не просто слова!
Ольга Древецька
Ольга Древецька
Дизайнер
Ми піклуємося про архітектуру нашої країни, тому все, що ми створюємо, не тільки не псує зовнішній вигляд міст, а й прикрашає їх. Ми забезпечуємо підприємства, організації і торгові точки ефективною і барвистою рекламою в різноманітному виконанні.
Назарій Бежнюк
Назарій Бежнюк
Керівник відділу продажів
Ми виготовили 1000 - чі вивісок, та вирішили багато складних технічних завдань. Монтуємо якісно та надійно, одним словом - як для себе. Для того щоб Ваші вивіски служили довго та якісно, ми підберемо необхідні параметри.
Реквізити
w-icon

ТОВ РВК «Артлайт»


35360, Рівненська обл., Рівненський район, с. Велика Омеляна, вул. Шевченка, буд. 28

Реквізити

Платник єдиного податку за ставкою 3% Код ЄДРПОУ 39665600 ІНП 396656017125 р/р UA 17 300614 0000026004500152043 в філії «Київська дирекція» ПАТ «Креді Агріколь банк» МФО 300614

Що може трапитися з вашою вивіскою ? – РВК Арт Лайт
Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама 1 відео із 6
1
2:23
Що може трапитися з вашою вивіскою ? – РВК Арт Лайт
Що може трапитися з вашою вивіскою ? – РВК Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
2
0:17
Відгук клієнта "Букви з контражурно підсвіткою" - АртЛайт
Відгук клієнта "Букви з контражурно підсвіткою" - АртЛайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
3
0:27
Відгук клієнта про обклеювання автомобіля поліуретановою плівкою.
Відгук клієнта про обклеювання автомобіля поліуретановою плівкою.
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
4
1:44
°FARENGEIT "Coffee & Drinks" - кейс (відгук про вивіску) клієнта РВК Артлайт
°FARENGEIT "Coffee & Drinks" - кейс (відгук про вивіску) клієнта РВК Артлайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
5
2:55
Вивіски! Як вас дурять виробники ?
Вивіски! Як вас дурять виробники ?
РВК Артлайт - Зовнішня реклама
6
1:31
Металева вивіска для АЗК «ПЕРОН» у стилі лофт РВК Арт Лайт
Металева вивіска для АЗК «ПЕРОН» у стилі лофт РВК Арт Лайт
РВК Артлайт - Зовнішня реклама

Запитання / Відповіді

  • ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ?

    Для складання комерційної пропозиції, відправте, будь ласка, заявку на електронну адресу 8008030@ukr.net. Відправка заявки означає згоду Замовника на обробку його персональних даних та є акцептом оферти. У заявці необхідно вказати: Яку конструкцію необхідно виготовити. Приклади конструкцій, які імпонують вам по стилістичному рішенню, дизайн-проекту, розміром, формою. Це можуть бути не тільки фотографії, але також приклади з інтернету. Ви можете схематично зобразити малюнок в програмі, або «від руки». Додані розміри прискорять процес розрахунку. Адреса об'єкта, фото будівлі, особливості конструктиву. При можливості дізнайтеся нормативи, які діють на розміщення рекламних конструкцій на фасаді цієї будівлі. Як правило, в бізнес-центрах ці вимоги формує власник об'єкта або керуюча компанія. Варто дізнатися, чи немає у будівлі законодавчих обмежень (наприклад, зона історичних об'єктів) та ін. Прикладіть до листа фотографію локації, для розуміння оточення, середовища і стилю рішення зовнішньої реклами на даній ділянці. Для розрахунку монтажу конструкції необхідно знати технічні характеристики стін (плита, цегла, дерево та ін.) Необхідні терміни виготовлення. Виробництво - це структура з чітко налагодженими етапами. Щоб замовлення відправити на виготовлення ми повинні побачити надходження оплати. Надходження грошей на розрахунковий рахунок може займати до 3-4 робочих днів. Просимо враховувати це при розміщенні замовлення, якщо ваша конструкція повинна бути виконана до певного терміну (наприклад, відкриття магазину). Невеликі таблички та вивіски можна виготовити в день надходження оплати, а масштабні конструкції вимагають часу. Подбайте, будь ласка, про розміщення замовлення заздалегідь, щоб ми могли завершити проект в необхідні вам терміни. Щоб менеджер міг оперативно зв'язатися з вами, залиште в листі кілька способів зв'язку з вами. Ми зможемо швидко відповісти на ваш запит, уточнивши необхідні нюанси по мобільному телефону.

  • ЦІНА ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ?

    Замовляючи рекламні конструкції, багато замовників задаються питанням - з чого складається вартість різних форматів зовнішньої реклами? Консультант РВК «Артлайт» завжди пояснить клієнту цінове співвідношення матеріалів і робіт, включених в проект. Наш досвід і професіоналізм дозволяють знайти відмінне рішення під бюджет замовника. Навіть з невеликими вкладеннями можна досягти відмінних результатів при грамотному плануванні. Зовнішня реклама - оптимальний формат взаємодії з клієнтом. Завдяки масштабним форматам і цікавим рішеням, вона завжди помітна для великого потоку потенційних покупців. Таким чином вартість контакту стає мінімальною. Цінові складові «наружки»: • Місце розміщення установки .. Банер, щит, світлодіодний екран, стела - в кожній конструкції застосовуються різні матеріали, які формують ціну виробу. • Додаткові опції. Стандартне освітлення промисловими світильниками або кольорове підсвічування. Монохром або розмаїття барв. Однотипний матеріал або складні авторські конструкції. Креативні вироби притягують більше уваги, але і більш важкі у виконанні, а значить дорожче. Орієнтовна вартість проектів розміщена на сайті компанії. До складання кошторису, замовник може прикинути величину витрат. Тут також можна познайомитися з вдалими рішеннями дизайну і виготовлення, вибрати напрямок.

  • ЯК ВИБРАТИ РЕКЛАМУ, ЯКА ТОЧНО СПРАЦЮЄ У ВАШІЙ НІШІ БІЗНЕСУ?

    Щоб правильно вибрати інформаційний носій, необхідно розуміти, якої аудиторії ви хочете донести інформацію за допомогою цього повідомлення. Для різних сфер бізнесу різні канали демонструють диференційовану ефективність. В обов'язковому порядку проводите аналітику майданчиків, щоб своєчасно посилити присутність на ефективних точках і виключити витрати на площадки з нульовою конверсією. Універсального рішення, яке однаково добре спрацює для будь-якого сегменту, не існує. Рекламні щити, штендери, лайтбокси, вивіски збільшують потік клієнтів в різних сферах. Використовуйте, аналізуйте, корегуйте і все розміщення працюватимуть на вашу прибуток. Однаково ефективні можуть бути як вивіски, так і розтяжки. Приходьте в РВК «Артлайт» і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант розміщення. Щоб оцінити досвід і ефективність «Артлайт», ласкаво просимо в розділ «Портфоліо». Тут представлені роботи, виконані для різних замовників, а багато хто з них вам напевно будуть знайомі. Сотні задоволених клієнтів вже отримують прибуток, завдяки рекламним рішенням «РВК». Переконайтеся і ви!

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО НАШ ДОСВІД БІЛЬШЕ
ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО НАШ ДОСВІД БІЛЬШЕ
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти