UA|RU

Проектування зовнішньої реклами

 Проект металевих об'ємних літер

 РВК «Артлайт» - це компанія, котра професійно виконує проектні роботи високої якості. Фахівці компанії складають проекти і виготовляють інноваційні об'єкти зовнішнього рекламування, включаючи розробку проектної документації та консультування. Всі представники працюють на основі відповідних документів, що підтверджують їх кваліфікацію і дозволяють виконувати функціональні обов'язки на законній підставі. Легальність всіх документів підтверджена відповідними організаціями.

Грамотне проектування об'єктів зовнішнього рекламування є основною метою в роботі нашої компанії. Більше 10 років ми займаємося виробництвом об'єктів зовнішнього рекламування і знаємо всі деталі, пов'язані з процесом їх створення. Для розрахунку надійності готового виробу ми використовуємо новітні досягнення комп'ютерної техніки. Укладаючи угоду з компанією, ви отримуєте повний пакет паперів на виготовлені вироби.

Проектно-інженерна документація для виробів зовнішнього рекламування готується з урахуванням дотримання протипожежних і електротехнічних норм. Ми дотримуємося всіх нормативів при виготовленні рекламних носіїв. Це дозволяє отримувати безпечні для навколишнього середовища вироби, з максимально тривалим терміном використання.

Вироби для зовнішньої реклами

Сьогодні на вулицях міста розташовується багато красивих і притягуючих погляд виробів зовнішньої реклами: банерів, табличок і світлодіодних екранів. На очах у перехожих і водіїв постійно знаходяться лайтбокси та інші рекламні установки, розташовані на стінах або дахах багатоповерхових будинків.

Рекламна конструкція дозволяє потенційному споживачеві знайомитися з товарами або послугами світових компаній. Багато хто навіть не припускають про те, що виробництво екрану з відображенням відеоролика або установка пристрою на даху вимагає колосальних зусиль. Перед виробництвом і установкою рекламної вивіски потрібно розробити детальний проект і підписати важливі юридичні документи.

Перед початком нового проекту важливо приділити увагу незначним деталям і зробити загальний підрахунок планованого проекту. Професіонали, які розробляють новий проект об'єкта зовнішнього рекламування, враховують існуючі норми. Даний підхід дозволяє виготовити міцну і безпечну конструкцію.

Розробка проектів для конструкцій із залізобетону та інших складових

Фахівці нашої компанії використовують останні досягнення будівельної сфери для створення високотехнологічних пристроїв. В нашій команді працюють досвідчені інженери, дизайнери, проектувальники і монтажники. Кваліфікація працівників підтверджена відповідними документами. Ми в силах розробити проект будь-якої складності. Список креслярських документів, що розробляються нашими співробітниками:

Ми беремося за роботу будь-якої складності і доводимо її до кінця.

Стан даху і несучої стіни

Щоб убезпечити виріб, необхідно досліджувати і оцінити на міцність несучі стіни. Перед початком проектування масштабних об'єктів зовнішнього рекламування, фахівці оцінюють стан даху та несучої конструкції. Це необхідно для визначення ступеня стійкості і прийняття підсумкового рішення про доцільність розташування щитів або коробів на конкретних частинах споруди.

Після проведених розрахунків, професіонали компанії складають технічний план. У документах вони відображають дані про проведене дослідження і дають розрахунок про надійність елементів. Вони можуть дати рекомендації щодо поліпшення параметрів надійності. Ви можете бути повністю впевнені в компетентності наших фахівців, включаючи повну легальність виконуваної роботи.

Прайс на виконання робіт

Ми пропонуємо увазі клієнтів прайс на послуги компанії:

При оформленні дозвільних документів на установку рекламоносія, при установці вивісок у великих торгових центрах, при розміщенні окремо розташованих щитів вам може знадобитися:

Все це Ви можете замовити у нас, а ми постараємося підготувати необхідну документацію в найкоротші терміни.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

Переваги замовлення в нашій компанії

Професіонали компанії РВК «Артлайт» виконують роботу ефективно і в стислі терміни. Оформивши замовлення, покупець отримує весь пакет необхідних документів з технічними висновками спеціаліста. Все це виконується в максимально короткий термін. Для конкретних виробів термін виготовлення різний. Це обумовлено обсягами і рівнем складності виконуваних робіт.

Мінімальний термін виконання замовлення - від 7 до 14 днів. Ми ставимо розумні ціни на наші послуги з тим, щоб кожен міг залишити заявку і скористатися нашим сервісом. Для оформлення замовлення залишайте заявки або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Представники компанії із задоволенням зателефонують вам і дадуть відповідь на будь-які поставлені питання. Чекаємо на ваші заявки!

відгуки наших замовників

Культура Рокитнівської громади

Громада

«…Щиро дякуємо компанії Артлайт та особливо, менеджеру Альоні за консультації щодо виготовлення фотозони! Робота виконана якісно та вчасно!…»

Проектування зовнішньої реклами
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Проектування зовнішньої реклами", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto