ДРУК НА ПЕРФОПЛІВЦІ

Друк на перфоплівці строго заводським способом

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНИЙ ДРУК
ВЛАСНИЙ ДРУК
ТЕРМІН СЛУЖБИ ВІД 3 РОКІВ
ТЕРМІН СЛУЖБИ ВІД 3 РОКІВ
ДРУК НА ПЕРФОПЛІВЦІ

УВАГА! МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ НА ДРУК СТАНОВИТЬ 500 грн.!

Якщо на вашій будівлі багато скляних поверхонь, то оптимальний варіант бюджетного розміщення реклами на них - друк на перфоплівці вініловій плівці. Виготовленням такого виду наклейок вже понад 15 років займається  РВК «Артлайт». Перфорована самоклеюча плівка на OneWay.

МІСЦЯ ПОКЛЕЙКИ ПЕРФОРОВАНОЇ ПЛІВКИ ONE WAY VISION

Перфорована плівка One Way Vision клеїться на такі скляні поверхні, як:

  • вікна житлових будинків і офісних будівель; 
  • вітрини магазинів, ресторанів, кінотеатрів, кафе, салонів краси, фітнес-центрів і торгово-розважальних центрів; 
  • транспорт (автомобілі, тролейбуси, трамваї, автобуси).

Якщо ви хочете, щоб про компанію дізналися у всіх точках міста, а не тільки ті, хто проходить повз місця ведення бізнесу, розмістіть перфоровану плівку на авто. Особливістю такого виду реклами також є те, що її можна змінити в будь-який час, на нову, більш актуальну інформацію. Наприклад, це може бути повідомлення про акції і пропоновані знижки.

характеристики перфоплівки

Vision дає нам можливість одностороннього споглядання. Мікроотвори в матеріалі дозволяють відображати яскраве зображення на зовнішній стороні вікна, але дозволяють бачити крізь наклейки зсередини. Будь - ласка, зверніть увагу, що одностороннє бачення перфоплівки може бути зведено нанівець, якщо внутрішня обстановка магазину світла ніж зовнішня, наприклад добре освітлений бутік в нічний час.

w-icon
Довговічність та погодостійкість
Довговічність та погодостійкість
Перфоплівка виготовляється з міцного вінілу, який витримує усі погодні умови. Саме тому він ідеально підходить для зовнішнього використання та має термін служби від 3 років
Висока якість друку
Висока якість друку
Ми професійно надрукуємо ваше зображення або графіку на перфорованому вінілі з використанням сучасних принтерів, що гарантує відмінну якість друку
Прозоро-непрозора плівка
Прозоро-непрозора плівка
Ми пропонуємо плівки, які поєднують якість твердого вінілу та функціональність мікроотворів. Зображення виглядає непрозорою з однієї сторони і прозорою з іншої
Легка поклейка
Легка поклейка
За лічені хвилини плівка буде приклеєна, використовуючи наші докладні пошагові інструкції з поклейки, які додаються до кожного замовлення

ПЕРЕВАГИ ДРУКУ НА ПЕРФОРОВАНІЙ ПЛІВЦІ ONE WAY VISION

З внутрішньої сторони перфоплівка чорного кольору. Із зовнішнього боку є дрібні отвори, що дозволяють добре бачити те, що відбувається зовні, перебуваючи всередині автомобіля або приміщення. А люди з вулиці не бачать те, що знаходиться за заклеєною поверхнею. По суті, це схоже на тонування.

ПЕРЕВАГИ ДРУКУ НА ПЕРФОРОВАНІЙ ПЛІВЦІ ONE WAY VISION

Барвисті і яскраві кольори, які використовуються під час друку на перфоплівці One Way Vision, прикрасять будь-яке вікно або вітрину магазину. Наклеїти таку рекламу можна на будь-яку поверхню, в тому числі об'ємну. Ще один плюс у використанні цього матеріалу є захисні властивості від несприятливих погодних умов у вигляді мокрого снігу, дощу і перепадів температури. Наклеєна перфорована плівка на вікно або скляні двері може служити вказівником або інформаційним стендом для споживача.

ЯК ЗАМОВИТИ ДРУК НА ПЕРФОПЛІВЦІ ONE WAY VISION?

Для того щоб оформити купівлю і визначити повну вартість робіт з виготовлення та поклейки реклами, зателефонуйте за вказаним на сайті номером телефону. Також можна скористатися кнопкою зворотного зв'язку, де потрібно вказати свої контактні дані. У призначений час Вам зателефонують. Ціна на перфоровану плівку залежить від обсягу робіт і розмірів.

Друк рекламних банерів, замовити банер виготовлення, доставка, монтаж - РВК Арт Лайт

Відгуки наших клієнтів

Діана Чуба

Діана Чуба

5 серпня 2018

Хороша цінова політика, високоякісні матеріали, зручне обслуговування - це те, що я можу сказати про роботу компанії "Артлайт".


Друк на перфоплівці
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Друк на перфоплівці", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти