Перфоровані наклейки

Виготовлення перфорованих наклейок строго заводським способом

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Перфоровані наклейки

Що таке перфоровані наклейки на вікна?

Наклейка на перфороване вікно – це зображення або графіка, які друкуються безпосередньо на перфорованій самоклеючій плівці one way wision. Ці наклейки дають нам можливість одностороннього споглядання, що дозволяє вам бачити сюжет за вікном, коли наближаєтеся до нього, а коли ви перебуваєте у своєму магазині, ви зображення на наліпці не бачите, ви чітко бачите, що відбувається на вулиці за вікном.  Це можливо, якщо пробити 50% вінілового матеріалу крихітними отворами. Ці мікроотвори досить малі, щоб наклейка зберігала високу якість зображення з одного боку, але була прозорою з іншого боку.

Ці наклейки призначені для внутрішнього та зовнішнього використання. Найпоширеніші способи використання включають рекламу бізнесу/магазину, декорування вітрин, просування продукту, вивіски на вікнах і брендинг. В основному використовуються для покриття вікон, вони також відбивають сонячне світло та забезпечують тінь і приватність.

Характеристики перфорованих віконних наклейок

Огляди продукції виробництва РВК Артлайт
w-icon
Легко встановити
Легко встановити
Професійна установка не потрібна. Установіть наклейку за лічені хвилини, використовуючи наші покрокові інструкції зі встановлення, які надаються разом із кожним замовленням
Яскраві/високоякісні кольори:
Яскраві/високоякісні кольори:
Ваше зображення або графіка буде надруковано на перфорованому вінілі за допомогою принтерів світового класу з передовою технологією повноколірного друку, що гарантує, що ваша наклейка матиме найбільш яскраві та чіткі кольори.
Прилягає до зовнішньої сторони вікна:
Прилягає до зовнішньої сторони вікна:
Розміщення наклейки для перфорованого вікна на зовнішній стороні вікна забезпечує максимальну видимість, запобігаючи закриванню наліпки відблисками або тонуванням.
50/50 Малюнок з мікроперфорацією:
50/50 Малюнок з мікроперфорацією:
На 50% ваша наклейка складатиметься з твердого вінілового матеріалу, а інші 50% складатимуться з мікропроотворів. Це дозволяє одній стороні графіки виглядати непрозорою, а інша – прозорою.
Водонепроникний і атмосферостійкий
Водонепроникний і атмосферостійкий
Розроблена для використання на вулиці, ваша наліпка з перфоплівки виготовлена з міцного вінілу та витримає дощ, сонце та інші негоди; вона має термін служби 3+ років. Додатковий ламінат забезпечує додатковий захист від впливу.

Вибір найкращого розміру та дизайну для вашої наклейки

Щоб збільшити видимість вашої наклейки, переконайтеся, що використовуйте високий контраст між фоном і літерами, об’єктами та зображеннями у вашому дизайні. Загалом, темні написи/об’єкти/зображення зі світлим фоном, встановлені на темній поверхні, зазвичай працюють найкраще. Будь ласка, зверніть увагу, що ваша наклейка може виглядати розмитою або мати двосторонню видимість, якщо надворі темно, а всередині увімкнуто світло.
 

Вибір найкращого розміру та дизайну для вашої наклейки

Розробляючи власну наклейку, розташуйте свій дизайн/зображення/графіку в центрі наклейки, щоб переконатися, що жодна частина основного дизайну не буде обрізана під час обрізання.

Якщо ви хочете покрити ціле вікно вашою перфорованою наклейкою для скла, почніть із вимірювання найбільшої ширини та висоти, щоб переконатися, що ваша графіка покриє всі області вікна.

Заголовок

Замовте свою графіку на 1 см. ширше за ширину вікна та на 1 см. вище за висоту вікна, щоб залишилося місце для обрізання. Наприклад, якщо ваше вікно має розмір 50 x 20 сантиметрів, замовте наклейку розміром 51 x 21 см.

Одностороннє бачення

Найбільш унікальною особливістю перфорованих віконних наклейок і знаків є їх здатність забезпечувати одностороннє бачення. Мікропроколи в матеріалі дозволяють відображати яскраве зображення або графіку на зовнішній стороні вікна, але дозволяють бачити крізь наклейку зсередини. Це чудово підходить для рекламних акцій, розпродажів і продуктів, зберігається конфіденційність і захист від сонця. 

Одностороннє бачення

Будь ласка, зверніть увагу, що одностороннє бачення перфорованих наклейок може бути зведено нанівець, якщо внутрішня обстановка світліша, ніж зовнішня, наприклад добре освітлений магазин у нічний час. Це стосується будь-якої перфорованої наклейки.

Виміряйте своє вікно
Виміряйте своє вікно
Виміряйте повний розмір (висоту та ширину) ваших вікон у сантиметрах. Не включайте у свої розрахунки гуму або метал на зовнішніх краях вікна.
Виміряйте кожне вікно окремо
Виміряйте кожне вікно окремо
Виміряйте повний розмір (висоту і ширину) кожного вікна в сантиметрах. Не включайте у ваші розрахунки гуму та/або метал біля скляних панелей вікна.
Заповніть форму безкоштовних дизайнерських послуг
Заповніть форму безкоштовних дизайнерських послуг
Заповніть форму на нашій сторінці , надавши розміри ваших вікон і файл або ідею зображення/графіки, яку ви хотіли б використати. Після цього протягом 24 годин з вами зв’яжеться один із наших дизайнерів..

Відгуки наших клієнтів

Інна Завадська

Інна Завадська

10 травня 2022

Доброго дня замовила брендування вітрини перфорованою плівкою. Сподобалася праця майстрів, швидкість це їхня стихія. Також замовляла світлового короба, дякую Вам за співпрацю!


Перфоровані наклейки
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Перфоровані наклейки", з доставкою та монтажем по Україні

Запитання / Відповіді

 • З якого матеріалу зроблена наклейка на вікно ?

  Наші перфоровані наклейки на вікна виготовлені з каландрованого клейкого вінілового матеріалу. Цей матеріал забезпечує чудовий зовнішній вигляд наклейки, яка також є достатньо міцною, щоб витримувати зовнішнє використання. Він складається з мікропроколів у співвідношенні 50:50 до твердої поверхні.

 • Наскільки великий кожен мікропрокол у наклейці?

  Мікропроколи мають діаметр отвору 1,5 мм. Іншими словами, вони дуже маленькі. Загалом вони займають 50% вашої наклейки.

 • Чи пропонуєте ви інші види наклейок ?

  Так. Ми пропонуємо широкий вибір видів наклейок.

 • Який термін служби наклейок ?

  Перфоровані наклейки, розміщені на внутрішніх вікнах, як у офісі, можуть легко прослужити 5 років і більше. Наклейки, які використовуються на зовнішній частині вітрини магазину, розташованого в суворому кліматі, можуть служити від 3 до 5 років.

 • Ви вирізаєте наклейки різної форми ?

  Так, ми можемо вирізати наклейки різної форми.

 • Якщо на моїй наклейці більше 2-х кольорів це дорожче ?

  Усі наші наклейки друкуються повнокольоровим друком. Таким чином, незалежно від того, чи бажаєте ви 1 колір або більше, це не вплине на вартість вашої наклейки!

 • Для чого зазвичай використовуються перфоровані наклейки на вікна?

  Наклейки для зовнішніх вітрин — чудовий спосіб залучити клієнтів, закрити видимість ззовні з міркувань безпеки та додати професіоналізму будь-якому магазину. Подібним чином наклейки для внутрішніх офісів можуть забезпечити конфіденційність офісу, водночас дозволяючи їм бачити. Те саме можна сказати про конференц-зали та кімнати для відпочинку. Це лише кілька прикладів, але перфоровані наклейки через їх односторонню видимість є затребуваною наклейкою на вікна.

 • Можливий монтаж однією людиною ?

  У більшості випадків установка перфорованої віконної плівки вимагає не однієї людини. Особливо це стосується великих наклейок.

 • Як зберігати наклейку ?

  Перед нанесенням наклейку можна згорнути в рулон і зберігати при кімнатній температурі в сухому місці. Нічого не можна наклеювати на наклейку, поки вона скручується, а також її не можна згинати, оскільки обидві ці дії можуть спричинити незворотні сліди складок на наклейці.

 • Чи можна мити вікно з наклейкою?

  Так потрібно мити, але головне мити вологою тканиною.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти