UA|RU

Неонові вивіски

 

Неонова вивіска – є найбільш популярним і результативним способом подачі реклами, в якій ефектність поєднується з витонченою елегантністю, що виглядає дуже привабливо.

Неон стійкий до перепадів температур, тому неонову трубку можна розміщувати як на вулиці (для зовнішньої реклами, архітектурного підсвічування), так і в приміщенні - для оформлення стильних інтер'єрів.

Основні переваги:

   

 

Два найпоширеніші гази - неон, який випромінює вогняно-червоний, та суміш аргону і частинок ртуті, що випромінює приглушений синій колір. Нова технологія дозволяє уникнути потрапляння ртуті в навколишнє середовище і водночас витримати її точне дозування при виготовленні трубки. За рахунок зміни суміші елементів, фарбування флуоресцентними порошками внутрішніх стінок скляної трубки можна отримати безліч відтінків, таких як рожевий, бірюзовий і зелений. Прозоре скло дозволяє побачити увесь спектр кольорів, що генеруються  газом. Кольорове скло може також мати флуоресцентне покриття, яке може змінювати як якість, так і колір світла. Особливим попитом користується незвичайна неонова вивіска кольору бурштину.

Неон привертає увагу! Унікальні спектральні властивості не залишать байдужим жодного перехожого.

Неон виготовляється  в багатьох кольорах і є гнучким в дизайні. Неон є доступним і енергоефективним. За доступну вартість одного разу неонова вивіска рекламуватиме Ваш бізнес 24 години на добу, 7 днів на тиждень протягом багатьох років. Використовуйте яскравість і захоплюючу силу неону, для створення іміджу серйозної організації та особливого образу Вашого закладу!

В РВК Артлайт Ви можете замовити не тільки виготовлення, але і монтаж неонової вивіски. Доставка в будь-яке місто України. Якщо лишилися питання? Телефонуйте.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Марина

Менеджер

«…Дякую, що ввійшли в положення і оперативно виготовили класнючі, та головне якісні неонові вивіски! Ресторан відкрився вчасно дякуючи Вам!…»

Неонові вивіски
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Неонові вивіски", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto