Неонова вивіска – є найбільш популярним і результативним способом подачі реклами, в якій ефектність поєднується з витонченою елегантністю, що виглядає дуже привабливо.
Неон стійкий до перепадів температур, тому неонову трубку можна розміщувати як на вулиці (для зовнішньої реклами, архітектурного підсвічування), так і в приміщенні - для оформлення стильних інтер'єрів.
Основні переваги:
Два найпоширеніші гази - неон, який випромінює вогняно-червоний, та суміш аргону і частинок ртуті, що випромінює приглушений синій колір. Нова технологія дозволяє уникнути потрапляння ртуті в навколишнє середовище і водночас витримати її точне дозування при виготовленні трубки. За рахунок зміни суміші елементів, фарбування флуоресцентними порошками внутрішніх стінок скляної трубки можна отримати безліч відтінків, таких як рожевий, бірюзовий і зелений. Прозоре скло дозволяє побачити увесь спектр кольорів, що генеруються газом. Кольорове скло може також мати флуоресцентне покриття, яке може змінювати як якість, так і колір світла. Особливим попитом користується незвичайна неонова вивіска кольору бурштину.
Неон привертає увагу! Унікальні спектральні властивості не залишать байдужим жодного перехожого.
Неон виготовляється в багатьох кольорах і є гнучким в дизайні. Неон є доступним і енергоефективним. За доступну вартість одного разу неонова вивіска рекламуватиме Ваш бізнес 24 години на добу, 7 днів на тиждень протягом багатьох років. Використовуйте яскравість і захоплюючу силу неону, для створення іміджу серйозної організації та особливого образу Вашого закладу!
В РВК Артлайт Ви можете замовити не тільки виготовлення, але і монтаж неонової вивіски. Доставка в будь-яке місто України. Якщо лишилися питання? Телефонуйте.
Неон може працювати десятиліттями. На практиці тривалість життя становить від 8 до 15 років для неонової вивіски, що працює 24 години на добу.
Обов'язково завжди вимикайте неонову вивіску під час обробки. Далі, використовуйте дуже м'яку тканину, щоб видалити пил зі знаку. Ніколи не використовуйте розчинник чи воду для очищення вивіски.
Концепція неонових вивісок була вперше задумана в 1675 році, коли французький астроном Жан Пікар спостерігав слабке світіння в трубці ртутного барометра. Коли трубка струшувалася, з'явилося свічення, яке називалося барометричним світлом, але причина світла (статичної електрики) тоді не була зрозуміла. Коли принципи електрики були досліджені, вчені рухалися вперед до винаходів різних форм освітлення. До 1855 року була гейслерська трубка, названа на честь німецького склодува Гейнріха Гейслера. Газ в трубці поміщали під низьким тиском і подавали електричну напругу, в результаті чого газ світився. Після того, як були винайдені електричні генератори, багато людей експериментували з використанням електричної енергії в трубках з газом. Французький інженер, хімік і винахідник Жорж Клод, першим застосував електричний розряд до герметичної трубки неонового газу (близько 1902) для створення лампи. Слово неон походить від грецького "neos", що означає "новий газ". Жорж Клод демонстрував публіці першу неонову лампу 11 грудня 1910 року в Парижі. Новий винахід випробували в 1912 році на фасаді невеликої перукарні на Монмартрі. У 1923 р, Жорж Клод і його французька компанія Клод Неон, ввезли неонові газові вивіски до Сполучених Штатів. Ерл К. Ентоні придбав дві вивіски з написом "Packard" за 24 000 доларів. Неонове освітлення швидко стало популярним у зовнішній рекламі. Видне навіть у денний час, люди зупинялися і дивилися на перші неонові вивіски, які отримали назву "рідкий вогонь".
Електричний струм бомбардує атоми інертного газу електронами, які вибивають атоми неону зі своїх орбіт. Електрони стикаються з іншими вільними електронами, відправляючи їх назад до атомів. Оскільки електрони поглинаються атомом, енергія виділяється як світло.
Неон і аргон гази самі по собі не являються небезпечними. Це інертні гази, які можна знайти в повітрі, яким ми дихаємо кожен день. Частка ртуті в неонових вивісках не є більш небезпечною, ніж та, що розміщується в флюоресцентних лампах, що освітлюють наш бізнес протягом багатьох років. Неон живиться від напруги в діапазоні від 2000 до 15000 вольт. Незважаючи на те, що струм знаходиться в діапазоні міліампер, всі джерела живлення неонових вивісок використовують такі функції безпеки, як переривання замикання на землю та захист від перенапруги. Ці правила безпеки захищають населення від будь-яких пошкоджень або пожеж.
власне
виробництво
дизайнерсько-
конструкторський
відділ
ретельний
підбір
матеріалів
несемо
відповідальність
за якість продукту
Виконання
робіт по всій
території України