UA|RU

Плоскі букви 3-20мм

 

Один з напрямків нашого виробництва - виготовлення плоских несвітлових букв з різних матеріалів. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, характеристиками і вартістю. Ціна на вироби формується не тільки з основ, що використовуються в роботі, але і із загального обсягу замовлення. Перед тим, як купити продукцію, ознайомтеся з особливостями кожного матеріалу. Коли визначитеся з вибором, наберіть наш номер телефону для того, щоб замовити випуск і монтаж виробів.

Плоскі букви з срібного, золотого та кольорового пластику

Ми застосовуємо в роботі такий різновид пластику, як полістирол в двох видах:

Обидва варіанти ударостійкі. Перший - добре відбиває світло, другий - має глянцеву поверхню і матовий виворіт. Товщина покриття від 2 до 4 мм. Мінусом пластика є те, що він вигорає на сонці, тому його краще використовувати всередині приміщення. Тоді термін експлуатації триватиме до нескінченності.

ФОТО   ВІДЕО

Плоскі букви з ПВХ: плюси і мінуси

Застосування полівінілхлориду можливо як в інтер'єрі, так і в зовнішній рекламі. Легкість матеріалу дозволяє виробляти монтаж на будь-яких поверхнях, не перевантажуючи їх. Пориста поверхня не дозволяє використовувати глянцеві плівки для обклеювання зверху. Товщина основи 3, 6, 8 і 10 мм.

Плоскі букви з металу: алюмінію і нержавіючої сталі

Плоскі букви зі сталі мають високу ступінь стійкості до корозії і різних погодних впливів, що дозволяє їх експлуатувати як зовні, так і всередині будівель. Це самі довговічні конструкції. Є 2 варіанти виконання поверхні: шліфована і дзеркальна (срібна та золота). Це один з найдорожчих матеріалів, що вимагає застосування специфічного обладнання. При виборі цих моделей слід враховувати вагу. Товщина - 0,8 мм.

Алюміній також довговічний, але обробляти його легше, ніж сталь. Особливістю такої основи є композитна панель. Тут, між двома листами товщиною 0,2 або 0,5 мм, прокладається прошарок пластику. Тому такі конструкції краще монтувати високо.

Молочно-білі плоскі букви з акрилу

Специфічність цієї основи - відмінна світлорозсіювальна здатність. Товщина - 3,6,8,10 мм. Використовуються, як інтер'єрна та зовнішня реклама. Для полегшення вибору пропонуємо переглянути більше фото та відео вивісок.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto