Дизайн експозиції

Успішне просування бізнесу залежить від грамотності, якості і способу розміщення реклами. Дизайн експозиції - це розташування (викладка) товарної продукції магазину, торгового центру або офісу. Нове надходження продукції є приводом для зміни місця товару. Фокусування зорового контакту покупця вибудовується на одному рівні з яскравими і новими пропозиціями. Затриманий товар забирається на другий план.

Такий спосіб розміщення продукції сприяє підвищенню рівня зацікавленості покупця і веде до збільшення продажів. Фахівці і візуалізатори «Артлайт» знають, як грамотно скласти дизайн експозиції, для розширення клієнтської бази.

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЕКСПОЗИЦІЇ

Дизайн експозиції вибудовується в залежності від пори року, типу товарів і сезонних свят. У період розпродажів, дизайнери і візуалізатори компанії мають розміщувати продукцію так, щоб вона привертала погляд покупця. Колірний фон і розмір букв, цифр, написів над або під товаром служать додатковим фактором впливу на настрій покупця.

КУПИТИ ДИЗАЙН ЕКСПОЗИЦІЇ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ І МАКСИМАЛЬНО ШВИДКО В «АРТЛАЙТ»

Компанія «Артлайт» рада запропонувати нову, сучасну послугу просування товарів і збільшення зростання купівельної спроможності. Купити дизайн експозиції - реально за низькою ціною.

Погана динаміка продажів легко усувається грамотною експозицією товарів. Для оформлення замовлень, необхідно:

  • Оформити заявку на сайті і вказати номер зворотного зв'язку.
  • Здійснити дзвінок по відкритій лінії замовлень операторам компанії.

«Артлайт» - професіоналізм, сучасність, стиль!

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти