ГНУЧКИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

Гарантуємо збільшення кількості звернень!

Висока яскравість
Висока яскравість
Висока гнучкість
Висока гнучкість
Енергозбереження
Енергозбереження
ГНУЧКИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

Основа конструкції - це незвичайної форми кабінет, на якому  розташовані гнучкі світлодіодні модулі. Вони частіше використовується в приміщенні дизайнерами інтер’єрів для реалізації своїх креативних проектів.  Велика лінійка кроку пікселів забезпечує більш універсальне  застосування. 

Дисплеї цього типу монтуються як всередині приміщень, так і зовні. Їм не страшні холод, дощ чи спека. Термін вироблення ресурсів - 100000 годин.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Гнучкі LED екрани призначені для відтворення рекламних динамічних зображень і відеороликів. 

w-icon
Світлодіоди для гнучкого екрану
Світлодіоди для гнучкого екрану
LED світлодіоди високої яскравості SMD 2525 RGB або SMD 2121 RGB 5500 кд/м.кв
Гнучкий модуль
Гнучкий модуль
Надзвичайно гнучкий модуль з силіконового каучуку, можна створювати різноманітні дизайнерські форми.
Секційний металевий кабінет
Секційний металевий кабінет
Секційний металевий кабінет на магнітах забезпечує швидке збирання, транспортування, та можливість виготовлення різноманітних форм
Надійний блок живлення
Надійний блок живлення
Надійний та безкулерний блок живлення G-Enerdgy забезпечує стабільну та безшумну роботу екрану.
Асинхронна або синхронна система керування
Асинхронна або синхронна система керування
Асинхронна, або синхронна система керування HUIDU C16C, C335C, або A4, A5

Прогрес не стоїть на місці. Рекламна індустрія щорічно пропонує новітні розробки. Одна з останніх новинок серед led конструкцій - гнучкий світлодіодний екран. РВК «Артлайт» йде в ногу з часом і пропонує різноманітні моделі цієї лінійки.

Супер гнучкий для будь-якої форми
Супер гнучкий для будь-якої форми
Завдяки силіконовому каучуку його можна згинати, загортати, драпірувати та складати, щоб отримати будь-яку форму , як-от циліндр, арку, круглу форму, опуклу, увігнуту тощо, щоб створити дивовижний та неймовірний ефект перегляду.
Надлегкий і тонкий
Надлегкий і тонкий
Завдяки глибині лише 8 мм і вазі 0,48 кг він забезпечує надпросту та швидку установку/поломку з мінімальними трудовими ресурсами, заощаджуючи 90% часу та витрат на транспортування.
Зручне обслуговування
Зручне обслуговування
Завдяки магнітній конструкції його можна легко прикріпити до будь-якої металевої поверхні/конструкції, заощаджуючи витрати на раму, простір і обслуговування.

ПЕРЕВАГИ ГНУЧКИХ LED ЕКРАНІВ ВИРОБНИЦТВА РВК АРТЛАЙТ

Безшовна та легка модульна конструкція для простого встановлення та обслуговування. Доступне як магнітне так і гвинтове з'єднання, легко зібрати та розібрати, фронтальне обслуговування. Суворий контроль якості та багаторічний досвід застосування підтвердили стабільність і чудову продуктивність завдяки використанню Epistar. 

Використовуємо MBI5124 Driving IC для високої частоти оновлення 3840hz та продуктивності. Яскраві кольори, висока роздільна здатність, висока градація сірого. Спеціальна конструкція, гнучкість для створення форм, ефектів будь-яких типів. Легке транспортування, економія вартості доставки. 

Операційне програмне забезпечення, сумісне з широко доступним програмним забезпеченням. Використання тільки високоякісної сировини, що демонструє кращий візуальний ефект.

ЧОМУ МИ ?

Компанія : наш досвід більше 15 років. Ми пропонуємо комплексні послуги для ваших проектів, які роблять ваш бізнес легшим, професійнішим і конкурентоспроможнішим.

Система досліджень і розробок: наші професійні інженери з досліджень і розробок мають понад 15 років досвіду в області світлодіодних дисплеїв. Ми можемо допомогти вам реалізувати те, що ви хочете, і більше, ніж ви хочете.

 Виробнича система: у нас є суворий контроль якості та процес управління виробництвом, що забезпечує високу якість і стабільну продуктивність нашої продукції.

ЗАСТОСУВАННЯ ГНУЧКИХ СВІТЛОДІОДНИХ ЕКРАНІВ

КУПИТИ ГНУЧКИЙ LED ЕКРАН В УКРАЇНІ З ДОСТАВКОЮ

Замовити гнучкий led дисплей ви можете, не встаючи з робочого місця. Ми займаємося виготовленням світлодіодних конструкцій різних модифікацій багато років, використовуючи в роботі новітні технології. Доставка можлива в будь-яке місто України. Монтаж обраної моделі проводиться фахівцями нашої компанії або власними силами

Ціна залежить від особливостей конкретного гнучкого світлодіодного екрана. Розрахувати вартість ви зможете на калькуляторі нашого сайту або зателефонувавши за вказаними номерами.

Запитання / Відповіді

 • Як довго діє гарантія?

  Стандартна гарантія становить 1 рік, а якщо бажаєте продовжити гарантію, можемо обговорити всі нюанси індивідуально.

 • Ви надаєте зразки? це безкоштовно ?

  Ми можемо надати зразок, якщо у нас є готовий виріб на складі, але клієнт повинен сплатити вартість зразка та вартість доставки товару.

 • Який крок пікселів ви можете запропонувати?

  Внутрішня серія від P0.9 до P5, зовнішня від P2.5 до P10. Ми пропонуємо широкий асортимент світлодіодних дисплеїв, виробництво, продаж та експорт стаціонарних/прокатних світлодіодних дисплеїв для внутрішніх і зовнішніх приміщень, світлодіодних сфер, світлодіодних кубів, світлодіодних прозорих віконних дисплеїв та індивідуальних світлодіодних проектів тощо. Детальну інформацію можна переглянути у розділі світлодіодні LED ерани.

 • Яку технічну підтримку ви можете запропонувати?

  Ми надаємо всі види технологічних тренінгів безкоштовно, включаючи навчання експлуатації та обслуговування світлодіодних екранів на нашому виробництві. Ми можемо дистанційно налаштувати ваш екран і надати інструктаж щодо встановлення. А можемо провести монтаж з пусконалагодженням та навчанням персоналу.

 • Як ви можете гарантувати якість?

  Шість етапів контролю якості гарантують, що замовлені Вами екрани справні: 1).Ми довгостроково співпрацюємо з перевіреними постачальниками. 2). Перевірка матеріалів професійними працівниками та машинами. 3). Налаштування кожного модуля. 4). Перевірка функцій кожного кабінету після складання інженерами та машинами. 5). 12-годинне тестування екрана перед відправкою. 6). Остаточна перевірка всіх деталей перед упаковкою.

Відгуки наших клієнтів

Андрій Вазонний

Андрій Вазонний

14 вересня 2022

Замовив для свого магазину гнучкий світлодіодний екран, приваблює дуже круто клієнтів! Всім рекомендую!


Гнучкий світлодіодний екран
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Гнучкий світлодіодний екран", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти