UA|RU

Рекламні пілони

 

Пілон - це рекламна конструкція, всередині якої розміщують постери з зображеннями і текстами. Вони мають різноманітні форми і розміри. Світлодіодне підсвічування дозволяє бачити рекламу в будь-який час доби і залучати додатковий трафік потенційних клієнтів.

Ця конструкція може монтуватися як на вулиці, так і всередині великих приміщень (наприклад, в торгових центрах). Вона зроблена таким чином, що надійно захищена від:

Виготовлення рекламних пілонів в РВК «Артлайт»

На своєму виробництві ми випускаємо рекламні стели та пілони різних модифікацій. Все залежить від побажань замовника. Якщо Ви не знаєте, на чому конкретно зупинити свій вибір, зателефонуйте нам. Ми допоможемо Вам сформувати оптимально відповідне замовлення. Якщо Ви хочете індивідуальний дизайн, наші фахівці розроблять унікальну конструкцію.

Ми пропонуємо односторонні і двосторонні моделі, в залежності від місця монтажу. Приклади дивіться на фотографіях, розміщених на сайті.

Як купити рекламний пілон

Замовити рекламний пілон можна просто і швидко, лише зателефонувавши в нашу компанію. Наші фахівці дадуть відповідь на Ваші питання, розрахують повну вартість і оформлять покупку.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповненняОцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto