Рекламні пілони

Пілон - це рекламна конструкція, всередині якої розміщують постери з зображеннями і текстами. Вони мають різноманітні форми і розміри. Світлодіодне підсвічування дозволяє бачити рекламу в будь-який час доби і залучати додатковий трафік потенційних клієнтів.

Ця конструкція може монтуватися як на вулиці, так і всередині великих приміщень (наприклад, в торгових центрах). Вона зроблена таким чином, що надійно захищена від:

  • ударів і зломів; 
  • дощу і снігу; 
  • сильного вітру та інших несприятливих погодних явищ.

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ ПІЛОНІВ В РВК «АРТЛАЙТ»

На своєму виробництві ми випускаємо рекламні стели та пілони різних модифікацій. Все залежить від побажань замовника. Якщо Ви не знаєте, на чому конкретно зупинити свій вибір, зателефонуйте нам. Ми допоможемо Вам сформувати оптимально відповідне замовлення. Якщо Ви хочете індивідуальний дизайн, наші фахівці розроблять унікальну конструкцію.

Ми пропонуємо односторонні і двосторонні моделі, в залежності від місця монтажу. Приклади дивіться на фотографіях, розміщених на сайті.

ЯК КУПИТИ РЕКЛАМНИЙ ПІЛОН

Замовити рекламний пілон можна просто і швидко, лише зателефонувавши в нашу компанію. Наші фахівці дадуть відповідь на Ваші питання, розрахують повну вартість і оформлять покупку.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти