Сітілайти

Виготовлення сітілайтів строго заводським способом

НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
НАЙВИЩУ ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 2 РОКІВ!
Сітілайти

Сітілайт - це рекламна конструкція, що встановлюється на вулицях і всередині приміщень. Нерідко їх монтують у великих торгово-розважальних центрах Найчастіше їх можна зустріти вздовж доріг, біля станцій метро та в інших місцях з великим потоком людей. Головна перевага такої реклами в тому, що зовнішнє розміщення привертає увагу величезної кількості народу.

ВИГОТОВЛЕННЯ СІТІЛАЙТІВ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ми випускаємо сітілайти наступних розмірів: ширина - 1 м 32 см, висота - 1 м 92 см. Комплектуючі закуповуються безпосередньо від світових виробників, а збірка відбувається на власному виробництві. Це дозволяє зберігати доступніі ціни при високій якості.

Корпус конструкції з алюмінію, каркас - зі сталі, а рекламні постери розташовуються під травмобезпечним загартованим склом. Нашим моделям не страшні: холод, спека, сніг, дощ і вітер. Приклади виготовлених нами сітілайтів представлені на фото, розміщених на сайті.

Перед тим, як замовити конструкцію, необхідно визначитися з вибором. Ми пропонуємо наступні варіанти виготовлення:

  • односторонній (монтаж до стіни або на ніжці); 
  • двосторонній (на нозі).

Якщо Ви не знаєте, яка модель Вам підійде, зателефонуйте нам.

Процес виготовлення

Приклади наших робіт

Двосторонній відео-сітілайт, замовити світлодіодний цифровий сітілайт.

ДОСТАВКА

Перевезення сітілайтів здійснює компанія «нова Пошта». Середня ціна доставки складає 1200-1400 грн в будь-яку точку України. Відправлення виконується з Києва.

МОНТАЖ

Установка ситілайта проводиться поетапно наступним чином:

  • установка закладної, заттвердіння бетону + підведення кабелю (в гофрі або ПЕТ трубі); 
  • кріплення безпосередньо системи за допомогою монтажних шпильок.

Робота з регіонами часто здійснюється так: відправка монтажних закладних з описом установки (процедура досить проста). Далі висилаємо сітілайти з допомогою перевізника або доставляємо і монтуємо самостійно.

Компанія володіє безліччю прикладів якісної роботи сторонніх підрядників з монтажу в регіонах. Можливості помилитися з розмірами не існує через те, що закладну для установки компанія виробляє самостійно. Місцевим будівельникам залишається виконати елементарну роботу з копання ям і заливки бетону. Це дає можливість уникнути витрат на транспорт, відрядження, а також організацію робіт на ділянці.

При бажанні скористатися послугами компанії, для точного прорахунку, відправте фото з ділянки монтажу і позначте намічені терміни.

Відгуки наших клієнтів

Іван

Іван

22 березня 2023

Доброго дня, замовляв 16 сітілайтів у компанії Арт Лайт. Виконали протягом 20-ти робочих днів! Мене все влаштувало, спасибі за якісний продукт! Окреме дякую за монтаж!


Сітілайти
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Сітілайти", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти