UA|RU

Брендування

 

В умовах жорсткої конкуренції не можна втрачати жодної можливості отримати додатковий прибуток, тому необхідно використовувати всі доступні інструменти. Один з таких джерел - зміцнення бренду компанії і грамотне розміщення реклами шляхом брендування. Це сучасне слово, по суті, є синонімом креативного оформлення різних поверхонь, таких як:

Брендування торговельних точок

Під час оформлення торгових точок обклеюються як зовнішні, так і внутрішні стіни приміщення. Яскрава реклама притягує погляди перехожих, які стають постійними покупцями магазину при належному рівні обслуговування. Оформлення вікон відбувається за допомогою перфорованої або прозорої плівки.

Для невеликих вуличних тимчасових павільйонів застосовують брендування тентів, якими покривають конструкції. Ця послуга особливо актуальна в літній період.

При проведенні промо-акцій стає актуальном обклеювання спеціальних стійок, за якими стоять промоутери. Також великою популярністю користується брендування вітрин, холодильників і іншого торгового обладнання.

Брендування торгового обладнання

Оформлення вітрин можливо як плівкою з перфорацією, так і окремими аплікаціями. Тут важливо не закрити нанесеним зображенням товар, викладений для покупця. До кожного замовника у нас свій, індивідуальний підхід. Тому обклеювання вітрин для Вас буде зроблено виходячи з особливостей обладнання і тієї продукції, на яку необхідно поставити акцент при продажі.

Брендування аптек

В наші дні практично всі фармацевтичні пункти - це представники певної мережі, які мають певну символіку і відрізняються від інших корпоративним стилем. Це зроблено для того, щоб покупець зміг розуміти, в якій компанії він купує ліки. При  обклеювання апаптек рекламою ми враховуємо всі нюанси стилю конкретної фірми.

Брендування банків

У банків також є свої корпоративні кольори і логотипи, які враховуються при оформленні банків. Для впізнаваності проводиться брендування банкоматів. Так люди легше розуміють, в якому конкретно апараті вони можуть зняти гроші з картки.

Брендування авто

Брендування автосалонів - це окрема тема. Тут часто використовуються логотипи тих марок автомобілів, які продаються в конкретному магазині.

Брендування спецтранспорту дозволяє розмістити рекламу так, що її побачать всюди, де буде проїжджати машина. Це один з найбільш ефективних способів охопити більшу аудиторію потенційних споживачів.

Вартість брендування в РВК «Артлайт»

Ціна брендування плівкою залежить від таких факторів, як:

Який би вид плівки Ви не обрали, якість оформлення фахівцями нашої компанії завжди залишається на найвищому рівні. Якщо Ви не знаєте, який матеріал замовити для обклеювання, зателефонуйте нам. Ми допоможемо Вам купити оптимальний підходящий варіант!

Чекаємо ваших дзвінків за телефонами: (095) 280-80-30, (098) 800-80-30.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Олег Рибачок

"Water House", директор

«…Від імені компанії "Water House" висловлюю вдячність за якісну реалізацію наших проектів. Молодці! Так тримати!…»

Брендування
9 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Брендування", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto