Фриз рекламний

Як і у всіх видах рекламних конструкцій, основна мета розміщення фриза на фасаді будівлі - привернення уваги потенційних споживачів. Важливо, щоб інформація, розміщена на фризі, чітко і лаконічно говорила про те, що Ви пропонуєте своєму покупцеві, у чому Ваші переваги в порівнянні з конкурентами. Також потрібно враховувати колірну гамму бренду. Якщо Ви не знаєте, що хочете бачити на цій конструкції, потрібно замовити рекламний текст і розробку дизайну у наших фахівців.

РІЗНОВИДИ РЕКЛАМНОГО ФРИЗА

Рекламний фриз - це вузька довга смужка, зроблена з таких матеріалів, як:

  • банерна тканина; 
  • композит.

Банер натягується на сконструйований на нашому виробництві, каркас, суворо відповідний параметрам установки. На нього, за допомогою широкоформатного друку на спеціальному принтері наноситься реклама.

Вироби із композиту можуть бути виконані у вигляді панелі або короба. Додатковою функцією таких конструкцій є підсвічування при бажанні замовника. Зсередини світло подається за допомогою світлодіодних лампочок, а зовні використовуються світлодіодні прожектори, що направляються безпосередньо на рекламний фриз. Ми рекомендуємо використовувати цю перевагу і застосовувати підсвічування протягом темного часу доби постійно, особливо, якщо Ваш магазин або організація розташовані уздовж дороги. Таким чином, навіть у нічний, неробочий час про Вас будуть дізнаватися все більше і більше нових клієнтів.

ФОРМУВАННЯ ЦІНИ НА РЕКЛАМНИЙ ФРИЗ

Вартість конструкції складається з таких моментів, як:

  • вид використовуваного матеріалу; 
  • складність виготовлення; 
  • застосування додаткових функцій (наприклад, підсвічування);
  •  розробки дизайн-проекту.

Також в загальній сумі замовлення враховується виїзд замірника і майстрів установки на місце монтажу. У кожному разі ціна формується індивідуально, виходячи з Ваших потреб.

КУПИТИ РЕКЛАМНИЙ ФРИЗ В РВК «АРТЛАЙТ»

Щоб замовити фриз рекламний за вигідною вартістю, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або замовте дзвінок на свій номер за допомогою кнопки зворотного зв'язку, розташованої на нашому сайті. Ми виготовимо унікальну модель на власному виробництві, враховуючи всі Ваші побажання.

Відгуки наших клієнтів

Петро

Петро

25 серпня 2018

Остались очень довольны работой сотрудников вашей компании, за что очень благодарны. Хочется отметить доброжелательность и высокий уровень профессионализма. Спасибо за отличный фриз рекламный!


Фриз рекламний
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Фриз рекламний", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти