UA|RU

Фриз рекламний

 

Як і у всіх видах рекламних конструкцій, основна мета розміщення фриза на фасаді будівлі - привернення уваги потенційних споживачів. Важливо, щоб інформація, розміщена на фризі, чітко і лаконічно говорила про те, що Ви пропонуєте своєму покупцеві, у чому Ваші переваги в порівнянні з конкурентами. Також потрібно враховувати колірну гамму бренду. Якщо Ви не знаєте, що хочете бачити на цій конструкції, потрібно замовити рекламний текст і розробку дизайну у наших фахівців.

Різновиди рекламного фриза

Рекламний фриз - це вузька довга смужка, зроблена з таких матеріалів, як:

Банер натягується на сконструйований на нашому виробництві, каркас, суворо відповідний параметрам установки. На нього, за допомогою широкоформатного друку на спеціальному принтері наноситься реклама.

ФОТО   ВІДЕО

Вироби із композиту можуть бути виконані у вигляді панелі або короба. Додатковою функцією таких конструкцій є підсвічування при бажанні замовника. Зсередини світло подається за допомогою світлодіодних лампочок, а зовні використовуються світлодіодні прожектори, що направляються безпосередньо на рекламний фриз. Ми рекомендуємо використовувати цю перевагу і застосовувати підсвічування протягом темного часу доби постійно, особливо, якщо Ваш магазин або організація розташовані уздовж дороги. Таким чином, навіть у нічний, неробочий час про Вас будуть дізнаватися все більше і більше нових клієнтів.

Формування ціни на рекламний фриз

Вартість конструкції складається з таких моментів, як:

Також в загальній сумі замовлення враховується виїзд замірника і майстрів установки на місце монтажу. У кожному разі ціна формується індивідуально, виходячи з Ваших потреб.

Купити рекламний фриз в РВК «Артлайт»

Щоб замовити фриз рекламний за вигідною вартістю, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або замовте дзвінок на свій номер за допомогою кнопки зворотного зв'язку, розташованої на нашому сайті. Ми виготовимо унікальну модель на власному виробництві, враховуючи всі Ваші побажання.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

 

відгуки наших замовників

Петро

Головний менеджер

«…Остались очень довольны работой сотрудников вашей компании, за что очень благодарны. Хочется отметить доброжелательность и высокий уровень профессионализма. Спасибо за отличный фриз рекламный!…»

Фриз рекламний
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Фриз рекламний", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto