УФ/UV друк на пляшках

Нанесення УФ друку на циліндричні форми та пляшки

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
УФ/UV друк на пляшках

Пляшка для води — незамінна річ в сучасних умовахЇї активно використовують не лише люди, які займаються фізичними активностями, але й школярі та студенти.

Завдяки різноманіттю їхніх форм та об’ємів її зручно брати не лише на тренування, але й на звичайні прогулянки. Особливо влітку. 

Тому цілком закономірно, що компанії зробили пляшки для води, ще однією частиною в просуванні власного бренду. Пляшка з логотипом — яскравий приклад нативної реклами серед нової аудиторії. А ще чудовий корпоративний подарунок. 

Якщо серед цінностей вашої компанії чи організації є підтримка здорового способу життя — пляшка для води з логотипом, річ номер №1 у вашому бренд-буці. 

Замовити нанесення логотипу чи різноманітних написів на пляшці ви можете у нас. Ми допоможемо з розробкою дизайну макета та виконаємо замовлення швидко та якісно.

Як виконується друк на пляшках 

У компанії „Артлайт” ми виконуємо УФ друк на пляшках. Ця сучасна технологія дозволяє швидко та безпечно наносити прямо на пляшку малюнки та логотипи різної складності. До того ж ультрафіолетове випромінювання починає підсушувати та закріплювати ці зображення ще під час друку. Малюнки та написи нанесені за допомогою УФ друку стійкі, яскраві та абсолютно безпечні для здоров'я.

У нас ви можете замовити друк на пляшках з розміщенням написів чи зображень:

 • по колу пляшки; 
 • на всю поверхню пляшки. 

Наносити зображення ми можемо на пляшки виготовлені з пластику, скла чи металу, але тільки циліндричної форми.

Індивідуальний дизайн

У нас ви можете розробити власний дизайн для пляшки з друком. Ми не працюємо за шаблонами та з радістю поєднаємо на вашій пляшці навіть найзухваліші побажання.

 Все, що вам потрібно, щоб отримати стильну пляшку для води — розповісти нашим дизайнерам: 

 • яким має бути напис чи зображення;
 • підібрати для нього колір і шрифт. 

Якщо на пляшку для води ви будете наносити логотип компанії, достатньо надіслати його у форматі .tif, .eps, .ai, щоб ми змогли підготувати його у потрібних розмірах для друку. Перед початком роботи ми надішлемо вам візуалізацію напису на пляшці, для остаточного погодження.

Зразки наших робіт

УФ друк на пляшках для води

 Оплата та доставка 

Ми працюємо за частковою передоплатою. Після розрахунку вартості, менеджер повідомить вас про суму авансового платежу. Остаточний розрахунок здійснюється, коли замовлення буде готове. Мінімальна вартість замовлення — 500 грн. 

Доставку здійснюємо у відділення Нової пошти по всій території України. 

Можливі відправки і за кордон. Про побажання стосовно доставки повідомляйте нашого менеджера під час оформлення замовлення.

Запитання / Відповіді

 • Чи надрукуєте ви на моїй пляшці?

  Так, залюбки зробимо друк на ваших пляшках. Головне, щоб їхня кількість була не менше 5 шт, а форма пляшки — циліндрична.

 • Скільки часу займе друк?

  На виконання замовлення витрачаємо до трьох робочих днів. Хоч нанесення друку за допомогою УФ принтера відбувається швидко, та все ж розробка макета і його погодження займають певний час.

 • Який мінімальний тираж замовлення?

  Мінімальний тираж, який ми беремо в роботу для УФ друку — 5 пляшок.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти