Виставкові стенди

При проведенні різного роду виставок, необхідно грамотне оформлення того, що Ви на них уявляєте. Це можуть бути як товари, так і послуги. В таких умовах дуже важливо виділитися серед загальної маси, тому потрібно доручити виготовлення виставкового обладнання, в тому числі стендів, професіоналам.

РВК «Артлайт», маючи власне виробництво і великий досвід роботи, випускає продукцію високої якості за оптимальними цінами. Вам потрібно лише визначитися з вибором конкретної моделі.

ВИДИ ВИСТАВКОВИХ СТЕНДІВ

Ми виготовляємо виставкові стенди із застосуванням таких матеріалів, як:

  • полівінілхлорид; 
  • баннерное полотно. 
  • композит

Залежно від того, що Ви хочете надрукувати на полотні, і наскільки Вам важлива легкість конструкції, ми підберемо найкращий варіант. Крім цього, потрібно враховувати площу розміщення. Тут важливо визначитися з точними габаритами.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ ЕКСКЛЮЗИВНИХ ВИСТАВКОВИХ СТЕНДІВ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ми не тільки виробляємо конструкції, але і друкуємо необхідну інформацію і зображення на них. Якщо у Вас немає проекту для друку, ми розробимо оригінальний дизайн, виходячи з Ваших потреб.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ ЕКСКЛЮЗИВНИХ ВИСТАВКОВИХ СТЕНДІВ В РВК «АРТЛАЙТ»

Ціна на певну модель залежить від того, з якого матеріалу ми її зробимо. Крім того, на вартість впливають розміри конструкції. Щоб габарити добре вписувалися в місце установки, Ви можете замовити виїзд майстра по вимірах на об'єкт монтажу за окрему плату.

ЯК ЗАМОВИТИ ВИСТАВКОВІ СТЕНДИ НА НАШОМУ САЙТІ

Купити мобільні виставкові стенди Ви можете, не встаючи з робочого місця. Для цього достатньо замовити зворотний дзвінок на нашому сайті. Після чого з Вами зв'яжеться наш фахівець і уточнить всі тонкощі того, що Ви хочете бачити в підсумку.

Відгуки наших клієнтів

Володимир Яцков

Володимир Яцков

9 серпня 2019

Щиро вдячний за допомогу у проведенні виставки. Стенди получились класні. Чекайте нових замовлень!


Виставкові стенди
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Виставкові стенди", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти