UA|RU

Світлодіодна реклама

 

Один з найбільш результативних видів реклами - світлодіодна. Існує безліч різноманітних конструкцій такого виду, в яких застосовують світлодіоди. Всі ці моделі об'єднує ряд переваг.

Плюси у використанні зовнішньої і інтер'єрної світлодіодним реклами

Вигоди придбання і установки світлодіодної реклами:

Психологи довели, що від 80 до 90% населення краще сприймають візуальну інформацію. Світлодіодна реклама у вигляді екрану або біжучої стрічки звертає на себе більше уваги, ніж застигла картинка на банері або плакаті.

                                                                                        

Тривалий термін служби досягається завдяки конструктивним особливостям світлодіодів і рекламного виробу в цілому. Лампочки зроблені з пластичних деталей, яким вітер, сніг і температурні коливання не перешкода.

Місця монтажу зовнішньої і внутрішньої світлодіодної реклами

Led реклама може встановлюватися як всередині зовсім невеликих приміщень, так і на вулицях міст і селищ. Найчастіше монтаж здійснюється в таких місцях, як:

     

Наші замовники розміщують конструкції на таких об'єктах, як:

Одним словом, світлодіодні екрани для зовнішньої та інтер'єрної реклами можна встановлювати для будь-яких компаній і заходів, які потребують залучення уваги.

Різновиди зовнішньої led реклами

На власному виробництві ми займаємося виготовленням світлодіодної реклами наступних видів:

 

Що саме вибрати, вирішувати тільки Вам. Але якщо Ви не знаєте тонкощів тієї чи іншої конструкції, почитайте статті про них на сторінках нашого сайту. Так само Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями для отримання безкоштовної кваліфікованої консультації.

Вартість світлодіодної реклами

Ціни на вироби формуються виходячи з конструктивних особливостей, кількості і технічних характеристик матеріалів, що використовуються в роботі. Також важливе значення має складність виготовлення. Припустимо, купити світлодіодну біжучу рекламу дешевше, ніж екран. Медіафасади потребують не тільки грошових витрат, але і великої площі для установки.

Чому замовники вибирають нашу компанію

До своєї роботи ми ставимося з усією відповідальністю. У нас повний цикл виробництва світлодіодної реклами. Комплектуючі частини закуповуються безпосередньо у виробників, минаючи посередників, що дозволяє нам пропонувати Вам доступні ціни при високій якості кінцевого продукту. Всі моделі збирають наші фахівці під строгим контролем.

Щоб уникнути непорозумінь за розмірами конструкцій, рекомендуємо Вам викликати нашого майстра на об'єкт для виміру місця установки. Монтаж Ви можете здійснювати своїми силами, але тоді не буде гарантії на те, що конструкція буде закріплена з дотриманням техніки безпеки. Тому краще замовити установку в нашій компанії. За кожну послугу ми беремо на себе гарантійні забов'зання і несемо повну відповідальність.   

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Володимир Блищик

власник мобільної кав'ярні "Баркас"

«…Працювати з "Артлайт" - саме задоволення. Ми замовляємо рекламу тут вже не одноразово. Із світлодіоної вони виготовляли для нас біжучі стрічки для наших кав'ярень. Все супер, вчасно та гарно зроблено. Можу лише подякувати та порекомендувати для всіх, хто хоче зробити свій бізнес успішнішим.…»

Роман Денисюк

підприємець

«…Раджу всім замовляти світлодіодні табло для розвитку свого бізнесу у РВК АРТЛАЙТ. Якість у цій компанії - гарантована. Толковий персонал і адекватні ціни.…»

Мартинюк Максим

підприємець

«…Хотів замовити банерну рекламу і зателефонував у Артлайт. Витягнули з мене максимум інформації і запропонували біжучу строку. Ніколи й подумати не міг, що це так зручно. Щодня можна міняти інформацію на табло. Це нереально корисна штука в бізнесі, котра працює і вдень і вночі. Дякую спеціалістам!!!…»

Юрій Блищик

директор фірми "Продфудсервіс"

«…РВК Артлайт - це найкращий виробник світлодіодної продукції в Україні. Особисто я переконався на власному досвіді. Наприклад, біжучі стрічки інших виробників не зрівняти по якості і вигляду з виробами цієї компанії. Замовив у них 8 табло на свої торгові точки. Деякі безперебійно працюють вже 3-ій рік. Рекомендую!!!…»

Світлодіодна реклама
9.5 з 10 базується на 4 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Світлодіодна реклама", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

запитання - відповіді

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto