Інформаційні стенди

Красиво розмістити необхідну інформацію без спеціально виготовленої конструкції неможливо. Це необхідна складова багатьох організацій. Такі моделі можна зустріти повсюди.

МІСЦЯ УСТАНОВКИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СТЕНДІВ

Встановлюються як вуличні інформаційні стенди, так і інтер'єрні в таких місцях, як:

  • магазини; 
  • аптеки; 
  • спортивні будівлі; 
  • салони краси та перукарні; 
  • житлові багатоквартирні будинки; 
  • школи і дитячі сади; 
  • садівницькі товариства; 
  • гаражні кооперативи.

Це далеко не повний список. Якщо необхідно щось донести до великої кількості людей, то без такої конструкції не обійтися.

ВИДИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СТЕНДІВ

Бувають інформаційні стенди з кишенями і без. Перший варіант краще, так як не вимагає при зміні оголошень додаткового кріплення. Досить просто виймається один листок з текстом і замінюється на інший. Модель без кишень, як правило, містить незмінну інформацію.

Найчастіше виготовляються інформаційні стенди настінні. Також бувають підлогові і мобільні конструкції.

МОНТАЖ І ВИРОБНИЦТВО ІНФОРМАЦІЙНИХ СТЕНДІВ ФАХІВЦЯМИ РВК «АРТЛАЙТ»

Виготовлення продукції відбувається на власному виробництві, що виключає додаткові витрати і гарантує низькі ціни при високій якості виробів. Ми не тільки займаємося випуском, але і виробляємо монтаж на місці, гарантуючи довговічність експлуатації. Що особливо важливо там, де багато дітей.

Тут же Ви можете замовити розробку дизайну, якщо немає готового ескізу і купити кілька моделей, виконаних в єдиному корпоративному стилі.

ВАРТІСТЬ ІНФОРМАЦІЙНОГО СТЕНДУ

Ціна на конкретну конструкцію залежить від складності виконання і розмірів моделі. Викличте спеціаліста на місце монтажу, якщо сумніваєтеся в тому, як правильно зняти мірки. Доставка оплачується окремо і залежить від відстані. Подробиці уточнюйте у наших фахівців. Зателефонуйте нам, і отримаєте відповіді на всі запитання по продукції.

Відгуки наших клієнтів

Інформаційні стенди

Інформаційні стенди

11 серпня 2022

Протягом 5 років періодично користуюся послугами даної компанії та протягом усіх цих років лише позитивні враження. Замовляла інформаційні стенди. Якість супер, діткам сподобалося.


Інформаційні стенди
10 з 10 базується на 1 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Інформаційні стенди", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти