Правила та умови

Будь ласка, ознайомтеся з усіма корпоративними гарантіями, умовами та правилами перед використанням цього веб-сайту.

Використовуючи цей веб-сайт для перегляду будь-якої інформації, контенту чи послуг; завантаження будь-яких матеріалів; та / або розміщення замовлення на товари чи послуги, ви погоджуєтеся та зобов'язані діяти відповідно до цих правил, умов та гарантій.

Якщо ви не погоджуєтеся з гарантіями, умовами та правилами, що містяться в цьому документі, будь ласка, покиньте цей веб-сайт.

Якщо ви погоджуєтеся з гарантіями, умовами та правилами, що містяться в цьому документі, ви прямо погоджуєтеся з тим, що використовуєте цей веб-сайт на ваш власний ризик. У жодному разі РВК Артлайт не несе відповідальності за будь-які збитки, пов'язані з використанням цього веб-сайту: компенсаційні, спеціальні, непрямі, випадкові, каральні та / або опосередковані збитки. Art-light.com.ua прямо відмовляється від будь-якої відповідальності за точність, вміст або доступність інформації, розміщеної на веб-сайтах, що посилаються на цей веб-сайт або розміщенні на цьому веб-сайті, сторонніми сторонами, не пов'язаними з Art-light.com.ua.

Зробивши замовлення з нашого веб-сайту , ви погоджуєтеся та приймаєте ці гарантії, умови та правила без змін.

100% ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДИЗАЙН ГАРАНТУЄТЬСЯ.

Ця послуга була спеціально розроблена для захисту та збереження цілісності вашого бренду, надаючи вам можливість затвердити та погодити всі аспекти вашого остаточного дизайну перед початком виробництва. Якщо вам потрібно внести будь-які зміни, у ваш макет, Art-Light.com.ua із задоволенням виконає ваші побажання, перш ніж ваше замовлення буде запущене у виробництво.

Кількість змін у вашому макеті залежить від того, який пакет дизайну ви обрали.

100% ГАРАНТІЇ ТА ЯКОСТІ

Art-Light.com.ua відповідає за свою роботу! Ми ведемо контроль якості та тримаємо гарантію. Якщо ви коли-небудь отримаєте виріб, який несправний або не відповідає специфікації вашого замовлення, Art-Light.com.ua замінить цей продукт безкоштовно та оплатить доставку.

ГАРАНТІЯ ДО 12 МІСЯЦІВ

Ми хочемо, щоб ви були задоволені покупками, які були зроблені на Art-Light.com.ua. Ось чому ми даємо 12-місячну гарантію, яка розпочинається в день відвантаження виробу. В такий спосіб ми гарантуємо, що ви ніколи не отримаєте дефектну продукцію. У рамках гарантії Art-Light.com.ua може задовольняти гарантійні умови, визначивши причину несправності, зробити безкоштовну заміну. Всі вироби, які замінюються на Art-Light.com.ua, також перебувають під нашою 12-місячною гарантією.

Відзначимо, що при проведенні самостійного ремонту поломок в гарантійних випадках, виробник має право припинити дію гарантії. Гарантійні зобов'язання не поширюються на очистку поверхні від забруднень, викликаних сезонними опадами, бруду, пилу зовнішнього середовища. При цьому ми завжди можемо забезпечити поза гарантійний ремонт і сервісне обслуговування для ваших рекламних конструкцій. Розрахунок вартості робіт повідомить вам менеджер після технічної оцінки поломки.

Зобов'язання не поширюються на механічні пошкодження, отримані в процесі експлуатації, наприклад, дії вандального характеру, форс-мажорні обставини (стихія), впливу на конструкції сторонніх осіб, а також при наявності заборгованості з оплати виконаних робіт. Гарантія поширюється на конструктив продукції, елементи кріплення і електрику. Ми гарантуємо дотримання нормативів безпеки при монтажі та при правильній подальшій експлуатації.

У разі надання Замовником Виконавцю недостовірних даних або матеріалів, Замовник несе повну відповідальність (в тому числі майнову) за будь-які негативні наслідки, пов'язані з наданням Виконавцем Послуг.

Ми робимо оцінку довговічності для деяких продуктів (строк служби). Ці рейтинги базуються на нашому 10-річному досвіді та відгуках клієнтів. Рейтинги довговічності ніяким чином не пов'язані із 12-місячною гарантією. Ви, як клієнт, прочитавши це, розумієте та повністю погоджуєтесь із гарантійними умовами, наведеними тут, а також іншими умовами та правилами.

РОЗМІРИ ТА ДОПУСТИМІ ПОХИБКИ

Остаточні розміри вашого виробу можуть коливатися в межах, плюс-мінус, до 1см. Якщо ваше замовлення вимагає точного розміру до міліметрів, ви повинні проінформувати службу обслуговування клієнтів.

Вивіска, виготовлена ​​в межах діапазону +/- 1 см, є допустимою та оптимальною. Оптимізуючи витрати матеріалів, ми знижуємо ціни, оскільки відходи значно зменшуються.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Art-Light.com.ua виконує внутрішній процес контролю якості, перш ніж розпочати виробництво вивіски. У рамках цього процесу відділ дизайну перевіряє кожен рядок. Проте Art-Light.com.ua не може нести відповідальність за друкарські помилки та / або неправильну граматику. У кінцевому рахунку, відповідальність клієнта полягає в перевірці остаточного дизайну та сповіщенні Art-Light.com.ua про будь-які неточності.

ПРОДУКЦІЯ СТРАХУЄТЬСЯ АВТОМАТИЧНО У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Дуже мала ймовірність того, що ваше замовлення буде пошкоджено після прибуття, адже Art-Light.com.ua страхує всю продукцію в транспортній компанії. Якщо під час огляду виявлено недостачу вмісту відправлення або його пошкодження, або відправлення було пошкоджено в процесі огляду, співробітник ТК допомагає Вам оформити Акт приймання-передачі, як підтвердження факту розбіжностей в якості та/або кількості отриманого відправлення, і Претензію. Якщо пошкодження не зафіксовано, або зафіксовано неналежним чином працівником ТК, ваш запит буде відхилено. Саме тому рекомендуємо замовникам оглядати виріб під час отримання у відділенні ТК.

КОРПОРАТИВНА ДЕКЛАРАЦІЯ

Art-Light.com.ua є фірмовою назвою компанії ТОВ РВК Артлайт, що включає:

  • ФОП Шершун М.О;
  • ТОВ РВК Артлайт

Виписки з кредитної картки відображатимуть суми з карткового рахунку Шершун М.О.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Сайт, матеріали, публікації, документи або будь-які інші посилання можуть містити технічні неточності або друкарські помилки. Art-Light.com.ua не несе ніякої відповідальності за будь-які неточності, помилки чи пропуски на веб-сайті, в матеріалах, в публікаціях, документах чи в будь-яких інших посиланнях.

Інформація про політику компанії може бути змінена в будь-який час без попередження.

Як користувач цього веб-сайту, ви підтверджуєте та погоджуєтесь, що ви несете повну відповідальність за те, щоб ваше замовлення відповідало вашим потребам. Будь ласка, майте на увазі, що Art-Light.com.ua не може прийняти відповідальність за будь-які замовлення будь-яких товарів або послуг, які ви купуєте, які не відповідають вашим потребам. Оскільки Art-Light.com.ua випускає індивідуальні продукти, розроблені відповідно до унікальних потреб кожного клієнта.

Тому Art-Light.com.ua не має іншого вибору, окрім того, щоб заявити, що всі продажі є остаточними. Відшкодування за будь-яке замовлення, оформлене відповідно до специфікацій, не повертаються. Клієнти цим відмовляються від усіх прав на повернення платежів.

ЗАГАЛЬНІ

Якщо будь-яка частина цієї угоди визнається недійсною відповідно до чинного законодавства, то недійсним вважається лише дане положення, а решта договору вважається дійсною і продовжує діяти відповідно до чинного законодавства. Ця угода (та будь-які інші гарантії, умови та порядок, на які посилається тут) складає повну угоду між вами та Art-Light.com.ua стосовно цього веб-сайту та заміняє всі попередні або поточні повідомлення та електронні пропозиції, усні чи письмові повідомленнями між вами та Art-Light.com.ua.

Друкована версія цієї Угоди та будь-яке повідомлення, надане в електронній формі, є прийнятним у судовому або адміністративному провадженні на підставі цієї Угоди в тій же мірі та підпадає під ті самі умови, що й інші документи та записи, які були сформовані раніше і зберігається в друкованій формі.

Art-Light.com.ua залишає за собою право обмежувати кількість предметів, придбаних кожним клієнтом. Art-Light.com.ua також залишає за собою право відмовити або скасувати замовлення. У випадку, якщо замовлення скасовується, клієнт має право на повне відшкодування. Ці гарантії та умови можуть бути змінені в будь-який час без попередження, тому що ця інформація легко доступна через підключення до Інтернету 24 години на добу, 365 днів на рік.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Art-Light.com.ua прагне захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Art-Light.com.ua обіцяє, що будь-яка особиста інформація, якою ви ділитеся, НЕ буде використовуватися за межами звичайних ділових операцій. Art-Light.com.ua. Ми використовуємо інформацію про клієнтів з метою обробки вашого замовлення або, якщо необхідно, зв'язатися з вами. Art-Light.com.ua НІКОЛИ не продаватиме цю інформацію маркетологам. Будь-яка інформація, отримана Art-Light.com.ua, зберігається з максимальною турботою та безпекою про вас. Цей веб-сайт використовує захищений сервер (SSL) для шифрування всієї вашої особистої інформації. Жодна інформація, що зберігається на захищеному сервері, недоступна третім особам.

Art-Light.com.ua пропонує можливість отримувати спеціальні акції та пропозиції за допомогою електронної пошти під час налаштування вашого облікового запису. Ви можете в будь-який час звернутися до support@ art-Light.com.ua або 098 800 80 30, щоб скасувати цю послугу. Якщо ви не бажаєте, щоб ваша інформація була оброблена в Інтернеті, у вас є можливість розмістити замовлення по телефону за номером 098 800 80 30.

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ

Через особливий характер виробів та того факту, що Art-Light.com.ua не може перепродати замовлені продукти , ТОВ РВК Артлайт не відшкодувує та не кредитує придбані в нас продукти. Ви погоджуєтесь, що всі продажі є остаточними. Ваша відповідальність, як замовника, полягає у визнанні придатності будь-яких здійснених покупок.

КОЛЬОРИ

Всі користувачі погоджуються з тим, що кольори, які відображаються на екрані та ті, які використовуються для проектування знаків, призначені лише для ілюстрації, будуть відрізнятися за зовнішнім виглядом і відтінками, і вони, безумовно, не є фактичними та остаточними кольорами. Якщо відтінок певного кольору є критично важливим, Art-Light.com.ua може надіслати вам діаграму кольорів, щоб ви могли побачити фактичний остаточний колір, який буде використовуватися для вашого знаку. Будь ласка, зателефонуйте до служби підтримки клієнтів на номер 098 800 80 30 для отримання допомоги.

Всі користувачі Art-Light.com.ua погоджуються, що розробка та придбання будь-якого продукту, використовуючи будь-яку онлайн-схему кольорів, пов'язану з сервісами Art-Light.com.ua, виглядатиме дещо іншою, ніж фактичний кінцевий продукт, оскільки кольори, вказані в програмному забезпеченні, будуть відрізнятися за зовнішнім виглядом і відтінком через налаштування дисплею монітора та матеріали (вініл, фарба, дерево, алюміній тощо).

У випадку, коли замовник замовляє і отримує знак, а колір повністю відрізняється від того, що вони замовили (нариклад: червоний, а не синій, а не просто інший відтінок синього кольору), клієнт, звичайно, може вимагати виправлений виріб.

ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

За Вашим письмовим запитом, Art-Light.com.ua буде застосовувати розумні міри для того, щоб скасувати, або змінити ваше замовлення до початку виробництва.

Якщо замовлення скасовується, перш ніж виробництво продукту розпочнеться, буде стягнуто плату за скасування до 100 доларів США. За будь-які скасовані замовлення стягується плата за обробку кредитної картки до 6%. Час, який був виділений для створення ілюстрованих доказів графічним дизайнером Art-Light.com.ua, буде тарифікуватися за стандартною погодинною ставкою та підлягає відшкодуванню також. Замовлення не може бути скасовано, якщо початок виробництва вже розпочато. Проте, за Вашим письмовим запитом, Art-Light.com.ua може відмінити відвантаження. Тоді з вас стягунется повна сума замовлення, за винятком суми відвантаження.

Якщо замовлення було змінено до початку виробництва, вартість замовлення може змінитись внаслідок додаткових витрат. Якщо замовлення скасовується, перш ніж розпочато виконання робіт буде стягнуто плату за скасування в розмірі 50 доларів США, а також будь-які витрати на роботу відділу дизайну та стягнення зборів у розмірі 25 доларів за годину.

У випадку, коли замовник не забирає продукцію зі складу і термін зберігання закінчився (через три (3) місяці), продукція підлягає утилізації.

ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Art-Light.com.ua вірить у захист прав інтелектуальної власності в Інтернеті. Інтернет-магазин Art-Light.com.ua вітає користувачів, які вирішили придбати вивіски та супутні товари в нас; наші сервіси дозволяють Вам створювати дизайн-макети вивіскок. Коли Ви зареєструвалися в нас на сайті, Ви погоджуєтеся не спотворювати корпоративні логотипи, торговельні марки, торговельні назви, або авторські права, що належать іншим. Крім того, кожен раз, коли Ви завантажуєте дизайн-макет на веб-сайт Art-Light.com.ua, Ви погоджуєтеся, що ніхто не може розміщувати на веб-сайті ніяких матеріалів, захищених авторським правом, без дозволу власника авторських прав або осіб, уповноважених власником авторських прав на видачу дозволу. Користувач несе повну відповідальність за будь-які порушення.

Час від часу користувачі можуть порушувати цю угоду через незнання

Проте Art-Light.com.ua наполегливо працює, щоб запобігти таким порушенням. Обслуговування клієнтів щоденно перевіряє проекти та скасовує будь-яке замовлення, яке вважається складеним з порушенням цієї угоди.

Якщо ви вважаєте, що ваша інтелектуальна власність була порушена, негайно зв'яжіться з Службою підтримки клієнтів з приводу порушення. Art-Light.com.ua негайно буде вживати заходи для усунення таких порушень.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ МАГАЗИН

Ви погоджуєтеся не використовувати сервіси Art-Light.com.ua для створення будь-яких матеріалів, які є незаконними, шкідливими, загрозливими, зловмисними, переслідувальними, наклепницькими, вульгарними, нецензурними, чужими, конфіденційними чи ненависними; расово, етнічно чи іншим чином неприйнятними; або порушують будь-який патент, товарний знак, комерційну таємницю, авторське право або інші майнові права будь-якої третьої сторони.

Вміст Art-Light.com.ua та пов'язаних з ним послуг призначений для професійного використання бізнесу. Art-Light.com.ua визнає, що термін "образливий" та "принизливий" будуть різними. Тому Art-Light.com.ua залишає за собою право відмовитися від будь-якого замовлення, яке він вважає образливим або принизливим. Art-Light.com.ua може на власний розсуд відхилити будь-яке замовлення, яке він вважає наклепницьким, нецензурним .

Art-Light.com.ua скасовує замовлення та не несе відповідальності за проекти, які зображують безвідповідальне вживання алкоголю або інших речовин; виступають за переслідування на основі статі, віку, раси, інвалідності чи національного походження; що містять явний сексуальний вміст; або інакше не підходить для виробництва Art-Light.com.ua.

Дизайни, які не відповідають цій політиці, буде видалено та / або замовлення скасовано. Зокрема, Art-Light.com.ua не буде друкувати нецензурні слова або "порнографічні" зображення. Зображення "гола", які розглядаються як форма "мистецтва" за власним розсудом Art-Light.com.ua, можуть бути прийнятними.

Art-Light.com.ua скасовує замовлення та не несе відповідальності за проекти, які не відповідають нашим вимогам, що наведені в даному пункті.

ВІДШКОДУВАННЯ

Весь контент цього веб-сайту, розташування та його структура, текст, графіка, логотипи, значки кнопки, зображення та програмне забезпечення (разом "вміст") захищений законом про авторське право і не може використовуватися без дозволу Art-Light.com.ua. Цей веб-сайт та його вміст можуть бути використані тільки для розробки та замовлення продуктів від Art-Light.com.ua. Будь-яке інше використання, модифікація, розповсюдження, перерозподіл, публікація або перевидання будь-якого або всього вмісту цього веб-сайту суворо заборонено. Контент, цього веб-сайту або будь-яка його частина не можуть бути відтворені, дубльовані, скопійовані, продані, перепродані без письмової згоди Art-Light.com.ua. Репродукція, модифікація, розповсюдження, перерозподіл, публікація чи перевидання будь-якого або всього вмісту цього сайту суворо заборонено.

ОБМЕЖЕННЯ ОСОБИСТОГО ВИКОРИСТАННЯ

Цей веб-сайт призначений лише для особистого користування. Вміст та програмне забезпечення на цьому веб-сайті можуть використовуватися лише як торговий ресурс. Ви не можете змінювати, копіювати, поширювати, передавати, відображати, виконувати, відтворювати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, передавати чи продавати будь-який вміст, інформацію, програмне забезпечення, продукти чи послуги, отримані з цього веб-сайту.

ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА ПОДАТКИ

Art-Light.com.ua включає у вартість податок з продажу продукції в Україні. Клієнти будь-якої іншої держави несуть виключну відповідальність за всі інші податки, використовують податки, мита та пов'язані з ним платежі, що застосовуються в їхній юрисдикції.

ЮРИСДИКЦІЯ

Art-Light.com.ua контролює цей веб-сайт із свого офісу в с.В.Омеляна, Рівненської області, Україна. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь, що будь-які позови, порушені на Art-Light.com.ua, регулюються законами України. Використовуючи цей веб-сайт, ви погоджуєтеся, що виняткова юрисдикція та місце виникнення будь-яких судових позовів, пов'язаних із використанням вами цього веб-сайту, мають бути в м.Рівне, Рівненської області. Використання цього веб-сайту є неавторизованим у будь-якій юрисдикції, яка не застосовується до всіх положень цих умов, включаючи, але не обмежуючись цим.

ПРИПИНЕННЯ

Якщо ви не погоджуєтесь з нашими умовами, ви повинні припинити користуватися нашим веб-сайтом. Якщо ви не припинили і продовжуєте користуватися нашим веб-сайтом, ви приймаєте наші правила та умови і зобов’язуєтеся діяти відповідно до них.