Політика повернення

Будь ласка, уважно прочитайте наші Загальні положення та умови, перш ніж користуватися цим веб-сайтом. Користуючись нашим веб-сайтом (перегляд веб-сайту; використання будь-якої інформації, контенту чи послуг; завантаження будь-яких матеріалів; та / або розміщення замовлення на товари чи послуги), ви погоджуєтеся та зобов'язуєтеся діяти згідно цих гарантій, умов та правил.

Якщо ви не погоджуєтесь із Загальними положеннями та умовами, що містяться в цьому документі, будь-ласка, не використовуйте цей веб-сайт.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Через специфічність наших виробів та того факту, що ми не можемо використати ваші індивідуальні знаки для перепродажу для іншого клієнта, ми не можемо запропонувати Вам відшкодування. Ви погоджуєтесь, що всі продажі є остаточними. Ваша відповідальність, як замовника, полягає у визначенні придатності будь-якої здійсненої покупки.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ АКСЕСУАРІВ

Мы с удовольствием рассмотрим варианты возвращения аксессуаров для изделий, которые не производятся по индивидуальному заказу. Аксессуары - это любые элементы, кроме знака. Если вам нужно сделать возврат, обратитесь в службу поддержки клиентов по телефону 098 800 80 30, чтобы узнать, доступен ли ваш товар для возвращения. Большинство аксессуаров возвращаем с небольшой доплатой за "восстановление" .Это составляет от 30% до 50% стоимости, в зависимости от товара, его размера и местоположения.

КОРПОРАТИВНА ДЕКЛАРАЦІЯ

ART-LIGHT.COM.UA є фірмовою назвою компанії ТОВ РВК Артлайт, що включає:

  • ТОВ РВК Артлайт 
  • ПП Шершун М.О.