Ультрафіолетовий друк УФ/UV друк на дереві

Нанесення УФ чорнил на дерев'яні поверхні

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
НАЙВИЩА ЯКІСТЬ
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
ГАРАНТІЯ ДО 5 РОКІВ!
Ультрафіолетовий друк УФ/UV друк на дереві

Бажаєте потішити близьку людину оригінальним подарунком, але не маєте ідей? Чи, можливо, шукаєте креативне рішення для інтер’єру офісу? А, може, маєте бажання прикрасити чимось незвичайним двері вашої вітальні або паркан на заміській ділянці? Чи міркуєте над варіантами оригінального і влучного брендування? Ультрафіолетовий друк на дереві - вигідне і безпрограшне рішення на всі ці випадки!

Вироби з нього виглядають дорого і респектабельно. Зображення, нанесені на дерево, будь то картина на масиві, логотип вашої компанії на дерев’яному келиху, сімейна фотографія невеликого розміру або текстурна графіка на дерев’яній столешні, в поєднанні з природною фактурою матеріалу надають виробу особливої привабливості. 

Замовляйте фото на дереві просто зараз!

Особливості УФ принтера

Головною відмінною рисою уф/uv друку від звичайного є використання спеціальних світло-полімерних чорнил, які висихають під прямою дією ультрафіолетового випромінювання. Така технологія робить зображення стійким до впливу зовнішніх чинників (температури, вологи, сонячного проміння тощо), а, отже, воно тривалий час зберігає свій привабливий вигляд. Тому ультрафіолетовий друк широко популярний у виготовленні продукції для зовнішнього розміщення - рекламних стендів, парканів, табличок тощо.

Матеріали для друку на дереві

Фотодрук на дереві виконується на наступних видах матеріалів:

 • цільний деревний масив;
 • фанера;
 • МДФ;
 • ДСП;
 • ЛДСП.

Друк фото можливий як на поверхні маленького розміру (наприклад, фоторамка, фотографія 10х15 або дерев’яна підставка під пивний кухоль), так і на великих поверхнях (двері, плити, панелі). 

Перед нанесенням зображення поверхня проходить ретельну обробку і повне очищення. Наступним етапом є покриття поверхні білою фарбою, яка водночас служить і основою для друку зображення, і захистом дерева від впливу зовнішніх чинників. Після цього відбувається безпосередньо друк і висихання чорнил під ультрафіолетовою лампою. Готовий виріб упаковується належним чином і відвантажується для відправлення замовнику.

Послуги дизайнера

Чи працюємо ми з готовими макетами, і чи є обов’язковим замовляти послуги дизайнера? Так, якщо ваш макет відповідає вимогам, ми беремо його в роботу, і додаткові послуги дизайнера не потрібні. Натомість якщо є необхідність розробити макет з нуля або відкоригувати вже наявний згідно технічних вимог до фотодруку на дереві, послуги дизайнера - це перший етап, з якого починається безпосередня робота над виконанням замовлення. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий професіоналізм наших дизайнерів гарантують результат відмінної якості незалежно від того, замовили ви друк сімейного фото чи нанесення графіки на деревні панелі.

Звертаємо вашу увагу на те, що робота дизайнера є окремою послугою і не входить у вартість друку.

Оплата і доставка

Замовити uv друк на дереві можна через сайт або електронну адресу. Оплатити замовлення можна наступними способами:

 • за банківськими реквізитами;
 • на банківську карту;
 • за безготівковим розрахунком;
 • при отриманні (за умови внесення 70% передоплати).

Доставка здійснюється Новою поштою на відділення. Термін і вартість доставки залежить від регіону замовника і тарифів перевізника.

Запитання / Відповіді

 • Скільки часу займе розробка дизайну?

  Це залежить від складності роботи та кількості кольорів. Зазвичай друк невеликого зображення на рівній поверхні разом із роботою дизайнера здійснюється протягом доби.

 • Чи зможете ви надрукувати об’ємні зображення?

  Зображення з 3D-ефектом наносяться на поверхню в один шар. За бажанням замовника можливо виділити певні області за рахунок друку додаткових шарів.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти