Архітектурне освітлення

Архітектурно-художнє освітлення будівель перетворює об'єкт до невпізнання, підкреслює його красу у вечірній і нічний час. Таким чином можна підсвітити готелі, музеї, храми, торгово-розважальні комплекси, мости, багатоповерхові будинки і котеджі.

Наші фахівці спочатку виїжджають на об'єкт, потім складають дизайн-проект, згідно з яким далі відбувається установка конкретних освітлювальних приладів в місці згідно проекту. Після установки ми навчаємо правильному управлінню архітектурним освітленням, яке може бути створене за допомогою світлодіодних модулів, стрічок або світильників. Також в роботі можуть застосовуватися прожектори.

Види фасадного архітектурного освітлення будівель

Проектування і монтаж архітектурного освітлення здійснюється в залежності від його виду. Існують наступні варіанти підсвічування:

  • локальне; 
  • заливаюче; 
  • комбіноване.

Перший спосіб зовнішнього архітектурного освітлення зустрічається найчастіше. Тут світло подається з ламп, закріплених на фасаді. Установка відбувається за допомогою кронштейнів. Рідше використовується другий варіант, при якому підсвічування здійснюється дистанційно за допомогою грамотно розставлених джерел світла. Роботи проводяться виходячи з особливостей ландшафту та дизайну будови.

Важливо, щоб в результаті вийшов привабливий зовнішній вигляд, не переобтяжений елементами підсвічування. Ви можете замовити якісне і економічне як ландшафтне, так і архітектурне освітлення, зателефонувавши фахівцям нашої компанії. Якість і тривалість експлуатації гарантуємо.

Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти