UA|RU

Архітектурне освітлення

 

Архітектурно-художнє освітлення будівель перетворює об'єкт до невпізнання, підкреслює його красу у вечірній і нічний час. Таким чином можна підсвітити готелі, музеї, храми, торгово-розважальні комплекси, мости, багатоповерхові будинки і котеджі.

Наші фахівці спочатку виїжджають на об'єкт, потім складають дизайн-проект, згідно з яким далі відбувається установка конкретних освітлювальних приладів в місці згідно проекту. Після установки ми навчаємо правильному управлінню архітектурним освітленням, яке може бути створене за допомогою світлодіодних модулів, стрічок або світильників. Також в роботі можуть застосовуватися прожектори.

 

Види фасадного архітектурного освітлення будівель

Проектування і монтаж архітектурного освітлення здійснюється в залежності від його виду. Існують наступні варіанти підсвічування:

Перший спосіб зовнішнього архітектурного освітлення зустрічається найчастіше. Тут світло подається з ламп, закріплених на фасаді. Установка відбувається за допомогою кронштейнів. Рідше використовується другий варіант, при якому підсвічування здійснюється дистанційно за допомогою грамотно розставлених джерел світла. Роботи проводяться виходячи з особливостей ландшафту та дизайну будови.
Важливо, щоб в результаті вийшов привабливий зовнішній вигляд, не переобтяжений елементами підсвічування. Ви можете замовити якісне і економічне як ландшафтне, так і архітектурне освітлення, зателефонувавши фахівцям нашої компанії.

Якість і тривалість експлуатації гарантуємо.Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto