UA|RU

Інтер'єрна реклама

 

Внутрішня (indoor) реклама має важливе значення в просуванні продукції та примноженні прибутку. Цей грамотно виготовлений і розташований інструмент маркетингу привертає погляди навіть тих, хто просто проходив повз. Таким чином, значно збільшується трафік відвідувачів, що, в свою чергу, збільшує виручку в касі торгової точки.

Крім магазинів, є чимало площ, на яких розміщується інтер'єрна реклама.

Місця установки інтер'єрної реклами

Ми виготовляємо конструкції, призначені для використання в різних місцях, таких як:

  1. Торгові точки;
  2. Виставки;
  3. Офіси;
  4. Салони краси;
  5. Спортивні споруди;
  6. Театри і кінотеатри і т.д.

Існує безліч видів інтер'єрної реклами. У РВК «Артлайт», що має власне виробництво, випускається широкий асортимент такої продукції. Перед тим, як зробити вибір, ознайомтеся з тим, що ми пропонуємо.

Види інтер'єрної реклами

Ми випускаємо такі види внутрішньої реклами:

Промостойки, Промостіл і мобільні стенди користуються популярністю при проведенні акцій, презентацій і дегустацій різного роду. Їх застосовують в торгових залах та на виставках.

Оригінально виглядають і звертають на себе пильну увагу: світлові картини, акрілайти, ростові фігури. Це яскраві і барвисті конструкції. Такі вироби виділяються із загальної маси.

Офісні таблички кріпляться на стіни, столи, двері та інші поверхні. Часто їх використовують як покажчики, на яких пишуть прізвища, посади та назви відділів організації. Тут часто застосовують аплікацію плівкою, що самоклеїться. Цей же спосіб використовується в оформленні вітрин, меблів і вікон усередині приміщень.

Економний варіант - друк інтер'єрної реклами на банері. Таку інформацію можна змінювати настільки часто, наскільки це необхідно. Це зручно при проведенні акцій і знижок, обмежених у часі. Об'ємні букви можна купити як для вивіски, так і для декорування урочистостей та святкових заходів.

Виготовлення та монтаж інтер'єрної реклами в РВК «Артлайт»

У нас Ви можете купити як класичні рекламні вироби, так і створені за новітніми технологіями. Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємо технології. У наших цехах використовуються сучасні верстати і широкоформатні принтери.

Для інтер'єрної реклами всі комплектуючі закуповуються тільки у перевірених часом постачальників. Кожен етап виготовлення проходить суворий контроль якості. Все це дозволяє нам давати гарантію на кожен, виготовлений нами, виріб.

Крім виробництва, наші фахівці встановлюють indoor рекламу і роблять виміри площ при необхідності. Ви можете замовити тільки продукцію і доставку. Якщо Ви самостійно знімаєте мірки і здійснюєте монтаж, то берете відповідальність за якість цих дій на себе.

Як замовити indoor рекламу з доставкою по Україні

Купити будь-яку конструкцію для інтер'єрної реклами Ви можете прямо з дому або офісу. Телефонуйте або замовляйте дзвінок від наших фахівців прямо на сайті. Також можна написати нам в чат.

ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ
* — поля обов’язкові для заповнення

відгуки наших замовників

Ліза Кушнір

застпупник диреткора

«…Працюю з РВК "Артлайт" бо у них доступні ціни.…»

Олег Якобчук

директор компанії ТОВ "ТВФ Дімол" Рівне

«…Щодо виготовлення інтер'єрної реклами - РВК "Артлайт" сама потужна команда. Співпрацював з ними неодноразово. Рекомендую.…»

Інтер'єрна реклама
9.5 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Інтер'єрна реклама", з доставкою та монтажем по Україні


Оцінити роботу компанії

* — поля обов’язкові для заповнення
Погано 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Добре

Наші переваги

власне
виробництво

дизайнерсько-
конструкторський
відділ

ретельний
підбір
матеріалів

несемо
відповідальність
за якість продукту

Виконання
робіт по всій
території України

Наші клієнти

Садочок
Болена
WinTech
Bud
Volvo
Золотий вік
Бембі
Geely
Карпатська джерельна
Colin's
Червона Калина
Київстар
PanCake
life:)
Мед-Сервіс
МТС
Сільпо
SKODA Auto