Інтер'єрна реклама

Внутрішня (indoor) реклама має важливе значення в просуванні продукції та примноженні прибутку. Цей грамотно виготовлений і розташований інструмент маркетингу привертає погляди навіть тих, хто просто проходив повз. Таким чином, значно збільшується трафік відвідувачів, що, в свою чергу, збільшує виручку в касі торгової точки.

МІСЦЯ УСТАНОВКИ ІНТЕР'ЄРНОЇ РЕКЛАМИ

Ми виготовляємо конструкції, призначені для використання в різних місцях, таких як:

  • Торгові точки; 
  • Виставки; 
  • Офіси; 
  • Салони краси; 
  • Спортивні споруди; 
  • Театри і кінотеатри і т.д.

Існує безліч видів інтер'єрної реклами. У РВК «Артлайт», що має власне виробництво, випускається широкий асортимент такої продукції. Перед тим, як зробити вибір, ознайомтеся з тим, що ми пропонуємо.

ВИДИ ІНТЕР'ЄРНОЇ РЕКЛАМИ

Каталог

Реалізуємо вашу ідею
2text
Герби та емблеми
2text
Рамки для розміщення постерів
2text
Інформаційні стенди
2text
Press wall, банер
2text
Оформлення місць продажу
2text
Виставкові стенди
2text
Мобільні стенди
2text
Промостіл

Промостойки, Промостіл і мобільні стенди користуються популярністю при проведенні акцій, презентацій і дегустацій різного роду. Їх застосовують в торгових залах та на виставках.

Оригінально виглядають і звертають на себе пильну увагу: світлові картини, акрілайти, ростові фігури. Це яскраві і барвисті конструкції. Такі вироби виділяються із загальної маси.

Офісні таблички кріпляться на стіни, столи, двері та інші поверхні. Часто їх використовують як покажчики, на яких пишуть прізвища, посади та назви відділів організації. Тут часто застосовують аплікацію плівкою, що самоклеїться. Цей же спосіб використовується в оформленні вітрин, меблів і вікон усередині приміщень.

Економний варіант - друк інтер'єрної реклами на банері. Таку інформацію можна змінювати настільки часто, наскільки це необхідно. Це зручно при проведенні акцій і знижок, обмежених у часі. Об'ємні букви можна купити як для вивіски, так і для декорування урочистостей та святкових заходів.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ ІНТЕР'ЄРНОЇ РЕКЛАМИ В РВК «АРТЛАЙТ»

У нас Ви можете купити як класичні рекламні вироби, так і створені за новітніми технологіями. Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємо технології. У наших цехах використовуються сучасні верстати і широкоформатні принтери.

Для інтер'єрної реклами всі комплектуючі закуповуються тільки у перевірених часом постачальників. Кожен етап виготовлення проходить суворий контроль якості. Все це дозволяє нам давати гарантію на кожен, виготовлений нами, виріб.

Крім виробництва, наші фахівці встановлюють indoor рекламу і роблять виміри площ при необхідності. Ви можете замовити тільки продукцію і доставку. Якщо Ви самостійно знімаєте мірки і здійснюєте монтаж, то берете відповідальність за якість цих дій на себе.

ЯК ЗАМОВИТИ INDOOR РЕКЛАМУ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

Купити будь-яку конструкцію для інтер'єрної реклами Ви можете прямо з дому або офісу. Телефонуйте або замовляйте дзвінок від наших фахівців прямо на сайті. Також можна написати нам в чат.

Відгуки наших клієнтів

Олег Якобчук

Олег Якобчук

25 серпня 2020

Щодо виготовлення інтер'єрної реклами - РВК "Артлайт" сама потужна команда. Співпрацював з ними неодноразово. Рекомендую.
Ліза  Кушнір

Ліза Кушнір

25 серпня 2022

Працюю з РВК "Артлайт" бо у них доступні ціни.
Інтер'єрна реклама
10 з 10 базується на 2 відгуках наших клієнтів
Замовляйте "Інтер'єрна реклама", з доставкою та монтажем по Україні
Презентація
Презентація
Подивіться презентацію про нашу компанію і переконайтеся, що нам можна довіряти